Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Silvestr

O letošním Silvestru jsme to pořádně rozjeli. Tak jako v předchozích pěti letech jsme se sešli dopoledne s našimi přáteli na chalupě v Českém ráji. Bylo to typické setkání čtyř párů, jakých se v tento den koná celá řada. S kluky se známe z vysoké, kterou jsme absolvovali v jednom ročníku. Postupně jsme se oženili, a tak se seznámily i naše manželky. Holky byly v kuchyni a rozebíraly to, o čem ženy běžně mluví. My kluci jsme seděli v obýváku, lehce nasávali a povídali mimo jiné i o sexu.

A tak si Radek začal stěžovat, že na to jeho Hanka poslední dobou moc není. Odbude si to s ním tak jednou týdně a když se jí pokusí dotknout jindy či navrhnout sex v jiné poloze, vpálí mu, že je sexuální maniak. Říkal, že mu Hanka řekla, že by jí nevadilo, kdyby sem tam nezávazně ošukal nějakou jinou, ale hlavně, ať ji nechá na pokoji. Mně Ivana nikdy nic podobného neřekla, ale je fakt, že víc, než dvakrát týdně jsem si s ní taky neužil.

Po obědě jsme se v obýváku sešli všichni a zábava se v souvislosti s množstvím vypitého alkoholu postupně uvolňovala. Dostalo se i naše sexuální fantazie. Přiznal jsem se, že jsem si čas od času představoval, jak šukám všechny tři manželky svých kamarádů, jednotlivě i dohromady. I ostatní kluci přiznali, že přemýšlejí stejně. Holky se nám smály, ale bylo poznat, že jim to lichotí. Nakonec z Miloše vypadlo: „Mohli bychom vybrat jednu z vás, a ta by nám tady všem dala.“ To na chvíli všechny umlčelo. Osm lidí zadrželo dech. Potom Miloš začal vysvětlovat, co tím míní. Ani nedomluvil a holky vyprskly smíchy.

„Popřemýšlejte o tom. Takhle si jedna z vás šťastných dopřeje trochu sexu a my všichni budeme šťastní, že se nám splnily naše fantazie.“ Smích pomalu utichal a děvčata se začala dívat jedna na druhou. „A kdo bude ta šťastná dívka?“ Vydechl jsem překvapením. Nečekal jsem, že od žádné ženy neuslyším kategorické ne. Já bych nebyl proti, kdyby si s námi některá z ostatních dívek zašukala. Ale v žádném případě nechci, aby Ivana měla sex se třemi jinými muži. Pili a veselili jsme se dál, jak se na poslední den v roce sluší.

Vtom se Hanka zasmála a vyzvala ostatní dívky, aby si zahrály prší. Jen jednu hru. A která z nich prohraje, stane se až do půlnoci hračkou pro ostatní. Vydechli jsme překvapením. Nikdo z nás nechtěl tuhle hru zkazit, tak nikdo nic neřekl. Dívky zasedly ke stolu a Hanka rozdala karty. Bylo znát, že jsou všechny nervózní. Sledoval jsem, kam až chtějí zajít, než se nám vysmějí se slovy: „Nachytaly jsme vás.“ Jako první skončila Jitka, hned po ní Hanka. Terka přiložila sedmičku, a protože ji Ivana neměla, skončila poslední.

V její tváři jsem viděl lehce šokovaný výraz. Ostatní dívky se na ni dívaly s úlevou a možná i s menší závistí. Chvíli se nic nedělo, ale potom Radek vstal a přišel zezadu za Ivanu. Rukama ji chytil za prsa. Vydechla překvapením, ale neodstrčila ho. „Jsem rád, že seš to právě ty, Ivo.“ A začal jí rozepínat halenku. Asi jsem měl něco říct nebo udělat, ale byl jsem zaražený tím, co se odehrávalo před mýma očima. Jeden z mých nejlepších kamarádů před mýma očima hladil prsa mé ženy a sundával jí halenku. Iva se na mě dívala prosebným pohledem. Asi doufala, že to celé zastavím. Já jsem se ale jen díval na ty ruce, co se dotýkaly mé ženy. Radek jí sundal halenku a ona jen zašeptala: „Vezmeš mě do postele?“

„Ne, ošukáme tě rovnou tady.“ Podíval jsem se na Hanku, jak to přijímá. Její oči byly přivřené, na tváři měla jemný úsměv. Nejspíš se těšila na podívanou, jak její manžel šuká moji manželku. Radek rozepnul Ivaně podprsenku a prudce zmáčkl její prsa. Poté vzal mezi prsty její bradavky. Spatřil jsem, že už jsou pořádně nalité a tvrdé. Ivana se opřela zády o Radka a přitiskla svůj zadek na jeho vyboulené kalhoty. Lehce vzdychla. Jeho ruce jí sjely po žebrech a břichu. Pomalu se blížil k její pičce. Jakmile se prsty dotkly kundy, má žena vzdychla. Radek jí zašeptal do ucha: „Ty chceš, abychom tě omrdali, že jo?“

Iva znovu zasténala. Radek jí rozepnul kalhoty a stáhl je dolů. Strčil ruku dovnitř kalhotek a položil ji na závojíčky. „Ty chceš cítit mýho čuráka v kundě, co?“ Jitka znovu zasténala a já jsem sotva zaslechl, jak tiše říká: „Ano.“ Viděl jsem, že všichni ostatní čekají, až Radek přímo přede mnou začne mrdat moji ženu. Přistihl jsem se, že to chci vidět. Ucítil jsem, že můj čurák je tvrdý a mačká se v nohavici. Radek stáhl Ivě kalhotky a odhalil tak její pičku pro nás všechny. Poté jí položil ruce na ramena a zatlačil ji k podlaze: „Klekni si na čtyři, omrdám tě jako čubku.“ Moje žena poslechla. Hlavu měla svěšenou dolů, takže se nemusela dívat na nikoho z nás.

Všichni jsme sledovali, jak si Radek pomalu rozepnul kalhoty a spustil je dolů. Jeho tvrdý ocas trčel ven. Klekl dolů za Ivanu a přesunul se mezi její nohy. Zajel špičkou čuráka mezi pysky nahoru a dolů. Mrkl na mě a povídá: „Řekni, že chceš pořádně omrdat.“ Iva nezaváhala: „Ošukej mě, Radku, prosím, ošukej mě.“ Radek se vítězně usmál, když zabořil svoji kládu do hladové píči mé ženy. Mrdal ji tvrdě a rychle. Vůbec se nestaral o její potěšení. Používal prostě její kundu jako svou hračku. Ivana přirážela, aby šla naproti každému zásunu. Začala vykřikovat Jo… Jo… v rytmu jejich mrdání. Díval jsem se na Radka, jak ji chytil za boky a bušil do ní krátkými zásuny, i jak ji plnil mrdkou. Několik sekund odpočíval, pak vytáhl čuráka, otřel kapky mrdky o její zadek, vstal a řekl: „Další.“

Zasténal jsem, když Miloš vstal a začal si sundávat kalhoty. Ivana se ani nepohnula. Prostě čekala, až bude další čurák zasunut do její dírky. Miloš se postavil před ni. „Chceš tohle do své kundy, že jo?“ Moje žena zvedla hlavu a dívala se na tvrdý ocas před ní. „Ano, Miloši, ošukej mě. Potřebuju, abys mě omrdal.“ Už jsem nebyl ani trochu překvapen, když jsem uviděl Frantu, jak se svléká. Hned, jak Miloš skončil šukání výstřikem spermatu do kundy, Franta převzal štafetu a bušil do její zmáčené píči. Hanka se posadila ke mně. „Teď je řada na tobě.“ Podíval jsem se na ni a poté se svlékl. Jasně, že jsem ji tady přede všemi chtěl ošukat taky.

Díval jsem se, jak Franta plní mé ženušce kundu další dávkou mrdky a poté jsem hned zasunul nalitý klacek do její zmáčené díry. Nikdy předtím jsem necítil nic tak horkého a mokrého. Netrvalo dlouho a přidal jsem tam svou dávku. Vstal jsem a přesunul se zpátky na gauč. Ivana zůstala ještě chvíli bez hnutí, jako by čekala pokračování. Nakonec se zvedla a rozhlédla se kolem sebe. Pohlédla na Radka. Podívala se na něj nahoru: „Neměla bych tě taky vykouřit?“ Radek se zasmál. Moje manželka mu začala olizovat a ocucávat jeho čuráka, dokud mu znovu tvrdě nestál. Poté se její hlava pohybovala nahoru a dolů, jak sála a honila jeho kládu.

Viděl jsem, že Radek je připravený k výstřiku. Čekal jsem, že se Ivka na poslední chvíli odtáhne. Místo toho sála až do konce a nechala ho, aby jí vystříkal pusu horkou mrdkou. Když to spolykala, poděkovala mu a přesunula se k Frantovi. Bože, to je nádhera! Jaký skvělý rok je před námi! PF 2020.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury