Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

SKLADNÍK - Povídka č. 1

Jsme skladníkem v jednom větším supermarketu. Co je obchod větší, tak počty zákazníků jdou opačným směrem. Díky tomu mám na práci spoustu času a nemusím tolik běhat. Kromě jednoho kolegy jsou všude kolem samé ženy (v pokročilejším věku) a dívky (mladá nezkušená děvčata). Díky předimenzování prodejny mám k dispozici i svou malou kancelář, kam nikdo nepřijde jak je rok dlouhý, jelikož je na opačném konci skladu, než je veškeré ostatní zázemí. A právě tady začíná 1. příběh.

Příběh o pultařce Vlaďce:

Vlaďka byla mladá 20 letá holčina s dlouhými tmavými vlasy, zadeček celkem ucházející, ale ty prsa, ta byla i přes tričko k nakousnutí. Milerád jsem se na ně zadíval a představoval si, jaké to musí být si s nimi pohrát. Byla to ta holčina, která raději než nějaký večírek bude mít radši videohry a různé seriály, což na ní bylo také poznat. Nikterak přehnané, ale přeci jen, když se s ní člověk bavil byl tam odkaz této zábavy znát. Velmi často měla při vtípkách, které jsme si všichni navzájem říkali dvojsmyslné narážky.

Byla sobota, která v našem městě je jedním z nejklidnějších a tudíž nejméně práce. Na pultu byla Vlaďka, která celé dopoledne vtipkovala a narážela na téma sex, až to bylo podezřelé. Když jsme procházeli úzkou chodbou v zázemí, tak se mi zdálo, že se snaží nastavit ruku tak, aby se mi otřela o kalhoty. Několikrát za den „potřebovala“ pomoct se zvednutím bedny na nějakou horní polici. Až ve chvíli, kdy šla na svačinu, tak se dohodla s kolegyní, že si rovnou s sebou vezme bedny a roztřídí je ve skladu a připraví na odvoz. Pro všechny velmi neoblíbená činnost.

Vlaďka si dovezla palety a začala je roztřizovat na jednotlivá místa, které jsem jim určil, aby byl ve všem pořádek. Kupodivu to zvládla velice rychle a přišla za mnou do mého kanclu, který jsem měl hned vedle těchto míst. „Můžu k Vám? Nechce se mi na kuchyňku ke všem ostatním a chtěla bych si zakouřit.“ Každý v práci věděl, že pokud si chtěl zapálit, tak u mě v kanclu bylo jediné místo s oknem, které šlo otevřít dokořán, aniž by to spustilo alarm. Uvařil jsem kávu a kecali jsme o všem možném, až Vlaďka stočila téma opět na sex a začala si lehce stěžovat, že přítel ji v poslední době zanedbává a ona byla zvyklá na každodenní radosti. Jen tak jsem z legrace nadhodil, že bych si nechal říci rovnou a klidně tady. Vlaďka se s vyděšením na mě podívala a nakonec řekla, že proč ne, v práci to ještě nedělala, a že jsme se jí stejně nějakou dobu zamlouval. Než jsem stačil cokoliv říct, sundala si zástěru, kterou museli mít a hned po ní letělo na zem tričko. Najednou jsem před sebou měl mladou holčinu jen v podprsence a kalhotách, které za chvíli spadly na zem a hned z nich vystoupila. „Nebojíte se, že někdo přijde?“ zeptal jsem se a mezitím se k ní přiblížil tak blízko, že stačilo jen natáhnout ruku a její úžasné kozy jsem měl v ruce. "Tak ať, už tři týdny jsem v sobě neměla chlapa, tak ať si mě tu klidně najdou a vrhla se na mé triko a kalhoty, které během chvíle ležely na židli, kde jsem před chvíli seděl. Penis se mi začal hned probouzet a již napínal trenky. Jen se olízla a stáhla trenky, že jí péro vyletělo přímo před pusu. Vzala si ho do ruky a začala mě honit. Během chviličky ovšem otevřela pusu a péro v ní zmizelo, jak kdyby týden nejedla. Hned začla s hlubokým kouřením, aby namočila mé kopí.

Po chvilce, kdy krásně kouřila, přeci jen jsme měli málo času, jsem jí zvedl a položil na stůl. Podprsenku si sundala sama a já z ní serval kalhotky, čímž se mi naskytly rovnou dva úžasné pohledy a to na nádherné kozičky a krásnou růžovou dírku, která doslova tekla nedočkavostí, až se moje péro do ní zaboří. Začal jsem Vlaďku líbat. „Hned mi ho tam vraž a vymrdej mi duši z těla!“ Položil jsem jí na záda a zajel do ní až po koule. Bez milosti jsem jí začal projíždět a jen jsem přidával na intenzitě. Byla neuvěřitelně úzká a malá vyholená čárečka nad dírkou jí dodávala na atraktivitě. Prsa se jí krásně houpala do rytmu přírazů a já začal cítit, že za chvíli exploduju. Vytáhl jsem ho a začal na chvíli lízat tu nenasytnou kundičku.

Šťávy, které z ní vytékaly byly snad ty nejlepší, které jsem kdy v životě ochutnal. Lízal jsem a čekal, až mého „kamaráda“ přejde chuť vybouchnout a jakmile tato chvíle nastala, zajel jsem s ním opět do té mokré díry a šukal Vlaďku dokud se neudělala. Po chvíli, kdy jí odezněl orgasmus, to na mě také začínalo přicházet. Jen mezi rychlými výdechy řekla, že to chce spolknout a tedy když jsem cítil, že to opět začíná přicházet, rychle jsem jí zvedl ze stolu, klekla si a s otevřenou pusinkou čekala na dávku svačinky na kterou měla původně zamířeno.

Po utření jsme se oba oblékli a ona odešla zpátky pracovat. Já jsem si uvařil nové kafe a šel vypnout kamerku, kterou jsem měl pro všechny případy připravenou mezi stojany na papíry na stole. Takový materiál se ještě někdy může hodit.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Writer93A


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury