Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

SVATÁ CESTA 3

Král náhle čuráka vytáhnul a kleknul jí nad hlavu. Když přímo před očima uviděla ten obrovský zkrvavený kus, který měla ještě před chvilkou v sobě, zachvěla se. „Otevři pusu! Dělej!” vykřikl a čuráka, ze kterého ještě kapala krev z její roztrhané panenské blány, jí dal před pusu. „Ááá…” vykřikla, když jí surově zmáčknul bradavku. Ale sotva otevřela pusu, okamžitě toho využil a vrazil jí tam svého zkrvaveného čuráka, že jí zajel až do krku. Začala se dusit a dávit, ale král si toho nevšímal, zarazil ho ještě hlouběji a stříkal jí sperma snad přímo do žaludku.

Už se loučila se světem, když král konečně čuráka vytáhnul a Marie se mohla chrčivě nadechnout. „Pořádně mi ho vysaj!” vrazil jí ho znovu do pusy, ale už ne tak hluboko.Rychle mu ho cucala, jen aby jí ho zase nevrazil do krku. Pomalu ho vytahoval a znovu zasouval do jejích úst, až se znovu zacukal a jí do pusy vletělo něco horkého. „Koukej to polknut!” křikl na ní, když viděl, že to chce vytlačit z pusy.

Jenom s velký sebepřemáháním to spolkla a vysála i zbytky z jeho čuráka, který se náhle začal zmenšovat. Ale skoro hned vzá-pětí jí zase naplnil celou pusu. Ulevilo se jí, když ho král vytáhnul a mohla si srovnat skoro vyvrácené čelisti. Ale vtom král poklekl mezi její roztažené nohy a znovu jí ho vrazil do rozbolavělé kundy.

Pokaždé, když na ní nalehnul, aby zarazil čuráka do kundy, připadalo jí, že jí rozlomí tak bolestivě roztažené nohy. Ale náhle ho z ní vytrhnul a než se nadála,vrazil jí ho do konečníku. „Ááááááúú­úú!” zaječela bolestí, ale to už ho tam měla zaraženého až na do­raz. Počkal, až se přestala zmítat bolestí a teprve potom jí začal opatrně projíždět.

„Néé..éé! Vý..sos..ti pro…sím už néé…ééé…éé! To..se..přece.. ne..dě..lá!” sténala pod jeho přírazy. „Ale jóó!” zasmál se král a dál jí pomalu protahoval kadidlo. Nemusel si s tím dělat starosti, protože jí z kundy vytékalo tolik mazu, že mu čurák nádherně klouzal v tom hnědém otvůrku. „Néééé, prosím néééé!” vzlykala, když nepřestával.„Ale to si zvykneš!” nenechal se uprosit a náhle ucítila, jak se jí do střev hrne něco horkého.

„Áááááááá!” král se ještě několikrát zachvěl a Marie ucítila, jak se ten horký kus masa začíná zmenšovat a už jí tak bolestivě ne­roztahuje konečník. „Nééééé! Co je tóóóó!” znovu křičela, když ucítila, jak se jí do střev hrne další horká tekutina. „Nééééé! Vždyť prasknúúúú!” znovu křičela. „Ale nepraskneš! A už buď zticha!” naštvaně se ne ní král osopil.

Spolkla další výkřik a jenom se snažila,aby jí z konečníku nic nevyteklo. Ale její snaha byla marná. Král náhle čuráka vytáhnul a jí se z konečníku vyvalilo vše, co jí tam napumpoval. Bylo to smíšené s obsahem jejích střev, ale to ještě nevěděla. Král jí odsunul od té smradlavé louže a znovu si nad ní kleknul.„Očisti mi ho!” náhle se jí před očima objevil žalud jeho čuráka, celý zahnědlý z toho, co měla ve střevech.

„Dělej!” znovu jí chytil za bradavku a bolestivě jí stisknul, když uhýbala hlavou. „Áááúúúúú!” zaječela, ale to už měla králova ču­ráka znovu zaraženého až v krku. Ucítila ten hrozný smrad a zve­dal se jí žaludek. Ale král jí nenechal vzpamatovat a bezohledně jí mrdal až do krku. Dusila se a žaludek se jí z toho zvedal, ale král jí nenechal, dokud neměl čuráka dokonale očištěného. „Tak jak se ti líbí svatá cesta?” zeptal se král a lehce jí hladil po hladké kundě.

„Néé, prosím už néé!” vzlykala, když jí prstem zajížděl do roz­bolavělé kundy.„Pane králi, prosím pusťte mě! Já to nikomu ne­řeknu!” prosila ho se slzami v očích. „A proč myslíš, že jsem si tě vybral na tu svatou cestu?” smál se král, znovu si klekl mezi její bolestivě roztažené nohy a začal jí přejíždět čurákem po kundě.„Nééé, prosím už nééé!” ze všech sil se snažila potlačit kvílení.„O tom teď rozhoduji jenom já!” smál se král a projížděl jí žaludem stále hlouběji mezi pysky rozbolavělé kundy.

Náhle byl velice ohleduplný a začal jí jednou rukou hladit klito­ris a druhou prsa. Bradavky jí náhle, až bolestivě, ztvrdly a znovu cítila ten podivný pocit mezi nohama. Kunda jí začala podivně brnět a tak se ani nebránila, když král do ní začal zasunovat ten rozpálený kus těla. „Auu..!” tiše zasténala, když se dostal až na samé dno kundy, která se jí, k jejímu údivu, začala svírat.

„Ááá…ááááá!” znovu vykřikla, když jí tělem projela ta divná křeč, co jí udělala tak dobře. „Nééé..áá..úúú!” ten slastný pocit byl rázem pryč, když se král začal hýbat a v kundě jí vystřelila bolest, která ten libý pocit přehlušila. „To bude dobré, to si zvykneš!” král ho opět zarazil až na samé dno kundy, líbal jí a hladil prsa. „Prosím, odvažte mi ty nohy! To už strašně bolí!” prosila ho a byla překvapená, když ucítila, jak provazy povolují.

Král z ní vytáhnul ten rozpálený kus svého těla a ona si koneč-ně mohla narovnat nohy. Potom se zvedl a zaklekl jí nad hrudní-kem, hned u hlavy. V klidu a zblízka viděla to, co jí nejprve roztr­halo panenskou blánu a potom vniklo tak hluboko do krku. S údi-vem sledovala, jak jí král odpoutává i ruce. Třela si zápěstí, pomačkaná od provazů a král stále klečel u její hlavy. Potom jí vzal za ruku a přiložil jí k tomu rozpálenému kusu masa, ve kterém tepala krev.

„Takhle ho obejmi a hýbej rukou!” vedl jí král. Zvědavě sevřela ruku kolem té tyče, jak si to v duchu nazvala a začala rukou pohybovat. Kůže na ní se shrnovala a zase natahovala a kožený váček pod tou tyčí se kýval ve stejném rytmu. „Vem si ho do pusy!” vykřikl král, právě když ucítila, jak tou tyčí proběhla nějaká křeč a stříká z ní cosi bílého. „Tak to mi stříkal do pusy!” už se nebránila a nechala si ho zasunout do pusy.

Ještě jednou z něj vystříkla ta divná tekutina a král jí stále tisk-nul hlavu ke svému tělu. „Vysaj mi ho!” ještě několikrát jí ho za­sunul skoro až do krku a zase ho vytahoval mezi rty. I když jí to nechutnalo, chtěla mu udělat radost a tak se snažila vysát zbytek tekutiny z té podivné trubice, která jí v ústech začala měknout.„Ty jednou budeš nejlepší ze všech!” pohladil jí král po hlavě. Nechával jí, aby stále cucala to, co měla v puse. Ale ono se to znovu začalo zvětšovat.

Král se otočil, znovu jí ho dal do pusy a sklonil se mezi její no-hy. „Húú…úúú!” náhle měla plnou pusu a cítila králův jazyk mezi svýma nohama. „Húú…húúú..!” znovu vykřikovala, když jí králův jazyk dělal tak dobře, až neudržela moč. Zrudla hanbou, ale král se k ní přisál a snažil se z ní vysát i tu poslední kapičku.„Húú…hú­úúú!” znovu křičela a zmítala se pod ním. Král se jí v puse začal pohybovat a ona se snažila sát mu tu kouzelnou trubici.

Král jí ho náhle vytrhnul z pusy a otočil se. Kleknul jí mezi no-hy, zvednul jí je a opět široce roztáhnnul.

„Ááá…úúú!” vykřikla, jak jí to zabolelo a znovu jí ho vrazil do bolavé kundičky. Ale tentokrát jí to už tolik nebolelo. Sama byla překvapená, jak jí to bylo příjemné. Král ho pomalu vytahoval a opět stejně pomalu zasunoval. Začal jí líbat a ona mu polibky oplácela.

„Vý..vý..sos..ti to je krá..s..né!” šeptala mezi jednotlivými příra­zy a náhle znovu v kundičce ucítila ten krásný pocit. Objala krále rukama i nohama a tiskla jeho horké tělo ke svému. Vykřičela své vzrušení do jeho líbajících úst a potom vysíleně odpadla. Král se sklonil a přisál se jí k bradavce. Ještě jednou jí mezi nohama pro-jel ten pocit, co poznala teprve dnes.

„Pojď!” král ho vytáhnul a ona náhle pocítila mezi nohama hrozné prázdno. Podal jí ruku, aby jí pomohl vstát. „Ale..!” chtěla se mu vytrhnout, aby si sebrala zbytek svých šatů. Král jí však táhnul dál. „Šup tam!” chytil jí a dal do kádě s teplou vodou. Skočil tam za ní a něžně jí umýval. „Ááá..ááá!” vzdychala a opět měla ten záhadný pocit, když jí dlouho myl mezi nohama.

„Áááááá!” znovu vykřikla, objala ho a narazila se na jeho ruku, co jí dělala tak dobře. Pevně mu jí sevřela nohama, jakoby jí už nechtěla pustit a celá se chvěla.

„To bylo krásné!” šeptala mu do ucha, když jí líbal. „Prosím, směla bych si hrát s vaší kouzelnou rourkou?” zeptala se a zrudla. „S jakou rourkou?” nechápavě se ptal král.„Jó, ty myslíš čuráka?” pochopil, když mu nesměle sáhla mezi nohy.„Ano, smíš! Ale pojď na postel!” vyskočil a také jí vytáhnul z kádě. Přehodil přes ní plachetku a táhnul jí do královské ložnice. Lehnul si na svojí širokou postel a nechal jí, aby si hrála s jeho čurákem.

„Dej mi kundu, ať si také můžu hrát!” chytil jí a otočil, aby měl její kundu nad sebou. Klečela nad jeho hlavou a z kundy jí odka-pávaly sekrety. Přitáhnul si jí blíž, aby je mohl vylizovat. Úú..áá!” náhle opět ucítila, jak se v ní cosi děje. Králův jazyk v ní tak dováděl, až z ní cosi vystříklo.„Nééé!” vykřikla a snažila se sevřít kundu, aby tomu zamezila. Ale králův jazyk se neodbytně snažil dostat co nejhlouběji, až se neovládla a znovu z ní něco vyteklo.

„Ještě!” poprosil král, když jí vysál i tu poslední kapičku. Zarděla se, ale povolila svěrač, aby z ní mohl vytéct i zbytek. „Polykej!” vykřikl král a narazil jí hlavu na čuráka, jak si se začervenáním vzpomněla na ten název. Rychle polykala smetanu, co mu z něj několikrát vystříkla a potom se snažila vysát z něj i ty poslední kapičky. Král jí ho náhle vytrhnul z pusy, mrsknul sebou a přisál se jí ke rtům. „Húú…úú!” chtěla se nejdřív bránit, když jí jeho jazyk začal rejdit v puse, ale potom se jí to zalíbilo. Nesměle také začala jazykem zkoumat jeho ústní dutinu a mezi nohama opět měla ten krásný pocit.

„Húú…úú!” kunda se jí sevřela a uvěznila jeho prst, který jí pro­zkoumával. V podbřišku se se jí prohánělo snad celé hejno mra­venců a ona se třásla a vzdychala králi do pusy. „Néé, dost, prosím, už dost!” vzdychala, když si lehnul na záda a narazil si jí na toho tvrdého čuráka, jak si znovu se zarděním řekla ten název.„Pšššš!” přitiskl jí k sobě a sevřel jí nohy svýma.

Cítila, jak v ní jeho čurák pulzuje, až jí znovu přepadl ten pocit.„Úúú..úú..!” přitiskla se k němu a zastrčila mu jazyk hluboko do pusy. Tělem jí projela křeč, až ztratila vědomí.„Odpočiň si!” král jí zlíbal celé tělo a potom jí přikryl.„Ano, výsosti!” ani nedořekla a usnula. Ani nevěděla, jest-li se jí něco zdálo. Probudilo jí, jak jí do nahého těla hřejí sluneční paprsky a králova ruka rejdí po celém těle. „To je krásné!” vydechla a myslela, že se jí to ještě zdá.

„Tak už se probuď!” král jí políbil jako Šípkovou Růženku a Marie otevřela oči. Na postel svítilo sluníčko a nad sebou uviděla rozesmátý králův obličej. „Pojď se najíst!” táhnul jí z postele ke stolu, na němž byla, jak si pomyslela, královská hostina „Prosím, já potřebuji…” začala se kroutit po snídani. Král pochopil a zavedl jí na záchod, aby si mohla ulevit.

„Já si tě umeju!” chytil jí za ruku, když vyšla ven a rozhlížela se, kde by se umyla. Vtáhnul jí do vedlejší místnosti, kde znovu byla přichystaná káď s teplou vodou. Znovu mezi nohama ucítila ty slastné křeče, při nichž se nabodávala na královu ruku a svírala jí nohama. „Stoupni si a předkloň se!” král náhle vyskočil a zvedl i jí. Předklonila se a opřela rukama o kraj kádě. Král jí roztáhnul nohy a už se jí do kundy dral jeho čurák.

„Ááá…áááá!” vzdychala slastně, když jí zajel do rozdrážděné, slintající kundy. „Ještě! Ještě!” křičela a prohnula se, aby jí ho zarazil co nejhlouběji. Král jí tam tím skvostným čurákem (pořád si na ten název nemohla zvyknout) zajížděl tak mučivě pomalu, až si myslela, že z toho zešílí. Jednou rukou si sáhla mezi nohy, aby ho mohla chytil za ten kožený pytlík, ve kterém něco měl a přitáhnout si ho k sobě.

„Ááááááá!” zase vykřikla, když se jí kunda sevřela, jako kdyby kterou mu drtila koule, odtrhnout. Čurák se mu zmenšil a vypadnul ven. „Snad jsem mu něco neudělala?” zavzlykala a otočila se na krále. „Ne, to bude dobré! Pojď do postele!” vytáhnul jí z vody a táhnul jí do ložnice.

„Klekni si!” skoro jí hodil na postel a skočil za ní. Roztáhnul jí nohy, kleknul si mezi ně a začal jí, znovu tvrdnoucím čurákem, přejíždět po kundě. „Výsosti, prosím, dejte mi ho tam!” kvílela a cítila, jak jí kunda slintá. „Ještě ne!” stále jí jenom projížděl mezi nohama. Myslela, že jí poštěváček, který jí stále dráždil, praskne a tak se kroutila, aby dostala jeho krásného čuráka do kundy. Ale král jí chytil za prsa a kroutil jí bradavkami, až začala křičet.

Náhle ucítila,jak jí ten skvostný čurák zajel do rozdrážděné kundy. Prudce se k němu přitiskla, až to zabolelo. Ale jakoby to necítila a znovu a znovu se na něj narážela, jako na mučednický kůl. „Úúúúúú!” vykřikl král, vytáhnul jí ho z kundy a vrazil jí ho do zadku. „Áááááá!” nejprve zakvílela, ale potom se na něj znovu narazila. Král jí roztáhnul půlky a ona se na něj opět narazila, až jí to zabolelo. Král jí opět chytil za prsa, porazil jí a nalehnul na ní. Sevřel jí svýma nohama a ona se náhle nemohla ani hnout.

„Úúúáááíííí!” kvílela, když vždycky přirazil tak, až jí připadalo, že jí musí roztrhnout konečník. Z kundy jí teklo, ale bylo jí to jedno, hlavně, že v sobě cítila toho skvostného čuráka. „Póóójď!” zvednul jí za boky a stáhnul, stále s čurákem v konečníku, z postele. Zase jí chytil za kozy a tak musela zůstat v hlubokém předklonu. Tak došli až ke kádi a tam jí opřel o její okraj. Čurák se mu zacukal a vystřelilo z něj horké semeno.

„Áááááááá!” i jí projela tělem ta nádherná křeč a ještě více se k němu přitiskla. „Néééé! Ááááááá! Nééééé!” křičela, když se jí do střev začala valit další horká tekutina. Sama nevěděla, zda křičí bolestí, nebo slastí. Král náhle čuráka vytrhnul a místo něj jí tam vrazil prst. „Néé…ééé..!” kvílela, když jí současně další dva prsty zajely do kundy. Znovu se na jeho ruce kroutila, až jí z obou otvorů začalo téct. „Já jsem ho pokadila!” uvědomila si, ale v té chvíli jí to bylo jedno.

Náhle ruka mezi jejíma nohama zmizela a za střev se vyvalil zbytek toho, co jí tam nastříkal. Pokrčila nohy, aby to mohlo lépe vytéct. Král jí náhle zvedl a postavil do kádě. „To bylo krásné!” jednou rukou jí zezadu chytil za prsa a druhou jí myl mezi nohama. Potom si sednul a znovu si jí narazil zadkem na tvrdého ču­ráka. Měl pokrčené nohy a tak ty svoje musela roztáhnout, aby na něm mohla sedět. „Nééé, dóóst, už dóóst!” kvílela dost nepřesvědčivě, když jí jednou rukou pečlivě vymýval kundu a druhou jí hnětl prsa.

„Prosím,už dost!” znovu se zazmítala, když přišel ten nádherný pocit a potom zůstala bezvládně ležet v jeho náruči. „Budulínku, povozím tě na ocásku!” musela se zasmát, když jí přišla na mysl pohádka. Král se zvednul a, napíchnutou na svém čuráku, jí nesl do postele. Vzal nějakou stuhu a začal jí k sobě pevně přivazovat, aby mu čurák nevypadnul. Potom oba únavou usnuli.

Probudilo jí, jak jí tělem zase proběhla ta slastná křeč. Králova čuráka měla stále v prdelce. Jedna jeho ruka jí rejdila na prsech, dráždila jí bradavky a druhá si zase mezi nohama hrála s poště­váčkem. Několikrát konečníkem sevřela králova čuráka a hned ucítila, jak se jí do střev hrne ta horká smetana. Chytila královu ruku a přitiskla si jí k cukající se kundě.

„Půjdeme se projít!” začal jí odvazovat. Stáhnul jí z postele, ale sotva se postavili na zem, jeho sperma mu vytlačilo čuráka a ze zadku se vyvalilo vše, co jí tam nastříkal. „Toho si nevšímej!” táhnul jí ke kádi, aby se omyli.

„Oblékni si to!” hodil na ní nějaký bílý pytel a stáhnul jí ho až na zem. Před očima byla látka řídká, takže viděla na cestu. Kolem krku jí lehce utáhnul nějakou stuhu, aby jí pytel nesklouzával. Sám si také oblékl podobný pytel a vedl jí ven. Sluníčko je krásně hřálo a hebká tráva hladila nohy. „To je krásné!” chytila ho za ruku a dala si jí mezi nohy. Přes tenkou látku ucítil její rozpálenou, cukající se kundu a tak k ní ruku přitisknul.

„Pojď!” táhnul jí do zadní části zahrady. Otevřel vrátka ve vy­soké kamenné zdi a vtáhnul jí dovnitř. „Ty jsi tak krásná!” obej-mul jí a rozvázal mašli kolem krku. Vmžiku byli oba tak, jak je Pán Bůh stvořil. Chytila ho kolem krku, aby mohla povyskočit a napíchnout se na jeho čuráka, který jí pálil do podbřišku. Obejmula ho i nohama a král je těmi hábity svázal, aby mohli chodit po zahradě.

Ani nepočítala, kolikrát jí tělem projela ta nádherná křeč, ani kolikrát ucítila, jak se jí do střev hrne královské semeno. Potom vyčerpaně padli do trávy a nechali se laskat slunečními paprsky. Král jí hladil po ztopořených bradavkách a zasunoval jí jazyk hlu­boko do úst. Oplácela mu stejně a snažila se mu jazykem prozkoumat celou ústní dutinu. Ani nevěděli, jak únavou usnuli.

Marie ucítila, jak král odvazuje hábity, jimiž byli spoutaní a sklouzává jí hlavou mezi nohy. „Néé…áááá!” tiše kvílela, když jí zajel jazykem hluboko do kundy a snažil se vysát vše, co odtud vytékalo. Opět se několikrát zachvěla a král pečlivě vylizoval vše, co z ní teklo. Potom se svalili do trávy a nechali se laskat slunečními paprsky.

„Marie! Už je to víc, než půl roku, co jsi vyjela na svatou cestu!Je načase, aby ses z ní vrátila! Chtěl bych, aby ses stala královnou!” překvapil jí jednoho dne král. „A…a…jak to mám udělat?” skoro nevěřila vlastním uším, i když jí s ním bylo tak krásně. „Pojď!” chytil jí za ruku a táhnul po schodech dolů, kde ještě nikdy nebyli. Marie šla opatrně po schodech zaprášených a obalených pavučinami.

„Tumáš! To si vezmi na sebe!” král jí podával hnědý, zaprášený a potrhaný hábit.„V tom jsi odešla na svatou cestu a v tom se také vrátíš!” zasmál se král jejímu údivu. „A už pojď! Času není na­zbyt!” popoháněl jí král. Marie si oblékla hábit a šla za králem, který jí vedl dalšími neznámými chodbami. Došli k vozu, zakrytému plachtou, u něhož netrpělivě pofrkávali koně. „Vlez si tam a neukazuj se!” vysadil jí král nahoru.

Marie viděla, že je tam vozík, s nímž se vydala na cestu a spousta dalších věcí. „Tak už se schovej! Jeď!” vykřikl král a vůz se dal do pohybu. Marie se rychle schovala pod plachtu a čekala, co bude dál.„ V pořádku! To je obchodník!” slyšela, když projížděli bránou. Vůz ještě chvíli drkotal po nerovné cestě, až zastavil.„Prosím, pojďte dolů!” ozval se hlas nějakého muže. Marie opatrně nadzvedla okraj plachty, kterou byla přikrytá a podívala se ven. „Prosím, pospěšte si! Máme málo času!” za vozem stál starší muž a podával jí ruku, aby mohla seskočit.

„Nadýchněte se a pevně zavřete oči!” muž nabral do dlaní prach a počkal, až Marie zavře oči. Cítila, jak jí ho hodil do tváře a do vlasů.„Nechte oči ještě zavřené!” řekl muž, když je chtěla otevřít a začal jí prach rozmazávat po obličeji i do vlasů. Ještě jí něčím postříkal a snad byl se svým dílem spokojený.

„Podívejte se!” řekl a když Marie otevřela oči, koukala se do zrcadla na jakousi tulačku. „To jsem já?” divila se. „Ano!” zasmál se muž a obrátil se k vozu. Vzal vozík, se kterým kdysi vyrazila na svatou cestu a sundal ho dolů. „A teď už je to jenom na vás! Jděte támhle!” ukázal jí cestu a prásknul do koní. Marie si přes rameno přehodila řemen a zatáhla za vozík. Netrvalo dlouho a přiblížila se k bráně. „Co tu chceš?” vykřikl na ní zbrojnoš.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury