Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Svázaná

Bydlím s rodičema a starší sestrou v rodinném domku. Sestra už pracuje jako sekretářka v jedné firmě a já studuji vysokou. Moje ségra je fakt kus. Každý kluk mi závidí, že mám tak hezkou holku pořád doma a že ji určitě mám možnost sledovat nahou. Vždy jsem tyto hlášky ignoroval. Ovšem zároveň jsem chtěl vědět jak má ségra naha vypadá. Na to, že dělá sekretářku nikdy počítačům nerozuměla. To byla má výhoda. Když nebyla doma, tak jsem nahrál prográmek na tajné spuštění webky a v pohodlí svého pokoje jsem měl skrytou kameru. Sledoval jsem ji každý večer a několikrát si u její krásné postavy vyhonil.

Ovšem pak si sestra našla přítele a já měl ještě lepší sledovačku. Občas u nás zůstával a samozřejmě, že mou sestru v jejím pokoji šukal. Byl dost vynalézaví a pokaždé ji něčím překvapil. Jednou romantickým sexem pak zase drsným občas i lehké sado maso. Bylo super mít živé porno skoro každý den. Ségra měla úžasné orgasmy, kdy se kroutila pod jeho pérem jak užovka. I on si to dost užíval jen mu vadilo, že musel používat kondomy. Má sestra prášky brát nemohla a bez se bála. Párkrát ho nechala zasunout bez kondomu ovšem vždy jen na chvilku.

Je tomu už dva měsíce co jsem opět sledoval sestru s přítelem. Tentokrát pro ni měl překvápko ve formě svazování. Nejprve ji zavázal oči. Pak ji svlékl do naha a položil na postel. Vzal ze svého batohu pár kousku lan a začal ji přivazovat k posteli. Nejprve ruce a k nohám se blížil pomalinku a pusou se zastavoval na její puse, tváři, krku a neustále ji pusinkoval níž. Jen její kundičku objel, což ji neskonale vzrušilo. Pak ji přivázal nohy, tak aby měla nohy co nejvíce od sebe. Krásně byla vidět její roztažená a otevřená kundička. Pak jí hlavu zabořil mezi nohy a začal ji lízat. Po chvilce přidal i prstíky což milovala. Pak se najednou prohnula a dostala orgasmus. Lana se kroutili a vzpínaly jak se snažila schoulit do jiné polohy. On pak vstal svlékl se a s jeho pérem zaklekl mezi roztažené nožky. “Kondom. Vem si kondom.” Vzdychala sestra. On však jako by neslyšel a nasadil svůj žalud na její kundičku. Zatlačil a díky lízaní do ní zajel hned až po kořen. Oba při tom vzdychly. Pak ji začal nekompromisně a tvrdě šukat. Každý příraz sestra odměnila vzdechem. Až s toho asi zapomněla na kondom. Tušil jsem, že se ji chystá vystříkat ať chce nebo ne. Bránit se nemohla svázal ji pevně a kdyby křičela, tak ji snadno rukama utiší. To vše se mi honilo hlavou. To vše bych asi udělal já. Ovšem pak zazněla venku siréna. On najednou vyskočil a oblékal se. Byl hasič a tak musel do služby. “Neboj miláčku já budu chvátat určitě to bude zase jen cvičení. Hned budu zpátky.” Řekl ji vlepil ji pusu a než stihla cokoliv říct, tak už byl pryč.

Já se podíval z okna a viděl jak běží k hasičárně. Chvíli byl klid a pak už jsem slyšel jak vyjíždějí a jedou někam pryč z města. Nebylo to cvičení a mě napadl šílený nápad. Vedle je nahá sestra a já jsem nadržený. Chtěl jsem se na ni jen podívat z blízka. Potichu jsem vlezl k ní do pokoje a koukal jak tam leží. S kundičky ji tekla její šťávička a ještě teď vzdychala. Přiblížil jsem se až k posteli a rozhodl se vyhonit si ho nad jejím tělem. Ovšem asi mě musela slyšet dýchat. “Už jsi zpátky. Tak mě nenech čekat a dokonči co jsi začal.” Nenapadlo mě co dělat a jak se vymluvit. Tak jsem si klekl na postel a využil toho, že neví kdo jsem. Prstík jsem ji strčil do kundičky. Byla krásně mokrá.”Néé prstíček už ne. Chci tě v sobě.” Řekl jsem si proč ne. Rychle jsem sundal kalhoty a sáhl po kondomu, které měl ve stolku. Začal jsem ho rozbalovat, když vyhekla. “Dneska to můžeme zkusit bez. Věřím, že ho vyndáš.” Neváhal jsem a kondom letěl na zem. Nasadil jsem kondom na její závojíčky a zatlačil. Tím jazykem ji dokonale zvlhčil a tak jsem do ní zajel, také hned po kořen. Žalud mi narazil o její dělohu. Byla krásně uzoučká. A já začal dělat to co před chvílí ten její. Prudce jsem ji začal mrdat. Pokaždé jsem cítil jak ji dělohu tlačím hlouběji a jí se to evidentně líbilo. Kroutila se a hekala. Pak se prohla a udělala se. Její svaly jako by mě vysávali péro. Bylo to neskutečně příjemné. Než ji orgasmus odezněl zůstal jsem v ní nehybně a vychutnával si to. Pak jsem začal znovu bušit. Cítil jsem, že i já už budu. Ona však podle kroucení taky. Pak to na ní přišlo a já chtěl znovu zůstat nehybně po kořen v ní. Ovšem jak mě začala její kundička vysávat v orgasmické křeči, tak to přišlo i na mě. Než jsem si to uvědomil začal jsem přímo na její dělohu stříkat své sperma. Tak sinej orgasmus jsem nikdy neměl. I sestřička zažila silnější orgasmus než, který jsem kdy u ní viděl. Rychle jsem z ní vyjel společně s praménkem mého semene. Oblékl se a vypálil z pokoje.

Měl jsem štěstí, protože hned co jsem utekl přišel zpátky on. Koukal jsem na monitor a čekal průser. Ovšem ségra vlivem silného orgasmu netušila, že jsem ji vystříkal. Jen se dožadovala dalšího sexu. Kroutila se na posteli jakoby škemrala. On byl tak nadržený, že jen sundal kalhoty už v ní byl a nekoukal na to, že z ní teče moje nadílka. Začal ji beze slova mrdat. Sestra zažila další tři orgasmy, ale ani jeden tak silný jako se mnou. Pak to na něj přišlo. Vytáhl ho a stříkal ji salvu na bříško. O mé návštěvě se naštěstí nedozvěděla. Oba byly tak zničení, že šli hned po sexu spát a já také. Před pár dny jsme se sešli celá rodina a sestra s přítelem nám oznámily, že čekají miminko. Nevím zda se i jemu povedlo v ní pak zůstat, ale pokud ne, tak jsem nejspíše otcem já. Což jsem samozřejmě nemohl říct. Jen jsem se těšil, až to mrně poprvé uvidím.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

ldob99


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury