Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Tajemná matka

Moje matka je 45letá blondýna,pětky prsa a 185 vysoká.Otec ji před 2 měsíci opustil a našel si mladou 18tku.V poslední době je trochu roztržitá,bydlíme spolu,často ji slyším,jak si ji večer honí. Včera jsem ji potkal u nás parku,překvapilo mě to,je to na druhém konci města.Šel jsem tedy za ní a ke svému překvapení jsem ji viděl zahnout do hospody U korbele,nej­horšího pajzlu u nás.Díval jsem se zadním oknem,normálně si sedla a poručila vodku.Protože bylo plno,brzy si k ní přisedli dva chlapi,jeden starši,drobnější a druhý tak 15-ti lety cikán robustní tak 185/130 a pochvíli se začali bavit.Objednali ji postupně několik vodek,a ten mladší ji začal libat.Matka chtěla jen krátké polibky,ale mladý cikán se nedal a za chvíli měli propletené jazyky.V tom jsem si všimnul,že starší ji pod stolem vyhrnul sukni a snažil se dostat pod kalhotky.Za chvíli se matka zvedla,ze pujde na toalety,po chvíli se zvednul ten mladší a vyrazil za ní.Když matka vyšla ven,zatáhl ji na dvůr a bez řečí si ji položil,vyhrnul sukni a bez řečí se po někokila přírazech do ni vystrikal.Matka chtěla vstát,ale byl znovu při chuti,tak si ji postavil o zed a znovu ji zezedu omrdal.To už přišel ten starší a zasunul ho do ní taky,mrdal ji zezedu dlouho a pak nakonec se jí udělal do pusy.Pak oba odešli a nechali matku na dvorku.Protože už zavírali,pozoroval včechno výčepní..mlady kluk,tak 18-ti letý,snažil se matce pomoci na nohy při tom ji držel za kozy.Vzal ji s sobě do komory,a povídá jí,že se mu moc líbí a že už dlouho nešukal.Matka mu řekla,že mu podrží,ale musí si vzít gumu..to ho naštvalo..tak dvěma santusákum jsi dala a já mám mít gumu?a brutálně na ní na stole zalehnul,roztáhl jí nohy a pořádně vymrdal a pak ji řekl vypadni,zavíráme.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Petr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury