Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Těsně po probuzení

Když jsem se probudil, spokojeně se povaloval a začal míát hříšný myslenky spojený s s Tebou. Jo, představoval jsem si Tě nahou na posteli, s doširoka roztaženýma nohama, dokonale hladce vyholenou kundičkou, pevnýma prsama, připravenou k čemukoliv. Zasnil jsem se, představil si Tě nabodnutou na můj klacek, houpající se v bocích nade mnou, lehce sténající. Když jsem Ti prsa silně stiskl, vykřikla jsi a udělala ses. A já? Já si Te posunukl na kraj postele, tak abys měla hlavu hluboce zakloněnou popmalu jsem Ti ho vsunul do úst, ještě hlouběji, až žalud narazil na Tvé mandle a ješte kousek pokračoval. A pak jsem Ti, promiň, ošukal hlavu, a nakonec do Tvého krku vypustil patřičnou dávku spermatu. Lapalas po dech, tak jsem ho vytáhl sa zbytek ti nastříkal na řasy. Chvilku sis odpočinula a pak jsem se pustil do fistingu Tvé uvolněné, vláčně horké kundy, nešetřil jsem tTě a Tys přišla na to, že skuteční rozkoš hraničí s bolestí. Zmítala ses okolo mé levé ruky a když jsem ji uvnitř Tebe sevřel v pěst, zaskučela jsi a přišel další tvůj orgáč.. Svíjela ses v orgastické křeči a křičela na mne, ať pokračuju.Poslechl jsem Tě. Po půl hodině jsi mou ruku odstrčila, otočila se na bok a tiše sténala. Silou jsem Tě převalil na záda, nasedl nad Tvoje prsa vnutil Ti další kolo orálu. Když jsem do Tebe pustil další dávku spermatu,nepro­testovalas a ještě mi ho ilízala do sucha. Pak jsi vstala s tím, že jdeš do sprchy. Nešla jsi, potácela se, ale já věděl, že ještě nemáš dost..... a přišel další hodně dlouhý fisting.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Falk


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury