Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Tvá noc, mé ráno

Je ráno, pokojem prosvítají proužky slunce, co se prodraly přes žaluzie, a vytvářejí v šeru pokoje příjemné světlo.

Ty klečíš na posteli s hlavou zabořenou do polštáře a prohnutými zády, zadeček vyšpulený na mě a já v tobě. Pořádně přirážím, krásně při tom vzdycháš a užíváš si to.

Ležím na posteli a ty na mě, ruce mi držíš za hlavou, a rajtuješ na mě, prsa se mi míhají před obličejem, krásně předeš a zrychluješ…

Je ráno, pokojem prosvítají proužky slunce, co se prodraly přes žaluzie, a vytvářejí v šeru pokoje příjemné světlo. Já ležím na posteli a zrovna jsme otevřel oči, byl to sen… A zdálo se mi to všechno? Ty ležíš na posteli a kouříš mi ho… To je probuzení, závírám oči a nechávám tě pokračovat, to už sis přelezla mezi moje nohy, rozvalila ses a uvelebila. Jednou rukou mi ho pevně svíráš a trochu pohybuješ nahoru a dolů, jazýčkem mě dráždíš nahoře na špičce, lehounce, jen malým kouskem jazyka si se mnou pohráváš. Druhou rukou si hraješ s varlaty víš jak na mě.

Celého mě polykáš a kroutíš hravou ze strany na stranu, saješ a cumláš, fakt hodně… Pak se na mě podíváš, přímo do očí, stále ho máš celého v puse a stoličkama ho jemně zkousneš, spíš jen přitlačíš, sleduješ mě a mírně přivřeš oči, pomalu ho vyndaváš a celého ho olízneš, špičkou jazyka bloudíš někde u kořene.

Pohrávám si s tvým culíkem a přemýšlím, že bych ti koupil nějaký obojek, ne že bys měla ráda násilí, ale líbí se ti, když tě vezmu za krk nebo ve správnou chvíli zatáhnu za vlásky… no nic, už přemýšlím, jestli mě necháš, abych se udělal nebo co se bude dít.. víš kdy přestat a jdeš ke mě, sedáš si na mě a jezdíš mi po něm svou broskvičkou… Cítím, jak jsi vlhká, a že to chceš, stejně máš ale sílu mě takhle dráždit. Bereš mi ruce a pevně je chytáš za hlavou, nebráním se, jedním pohybem pánve mě navedeš do sebe a pořádně přirazíš.

Díváš se mi z blízka do očí a pomalu se začínáš pohybovat, jsi dokonalá, vždycky dojedeš až na okraj, malou chvilku počkáš a pak stejně pomalu dosedneš. Co je naprosto úžasné je, jak umíš používat svaly uvnitř, při každém dosednutí je zatneš a pořádně mě ždímáš. Je s podivem, jak dlouho držíš takhle pomalé tempo, už je to k nevydržení a ty to moc dobře víš, směješ se, ale taky už pořádně vzdycháš, samotnou tě to dost dělá, nakláníš se ke mě a předeš mi přímo do ouška. Vidíš, že bych za chvíli mohl být a tak zrychlíš, najednou je z pomalého a romantického milování pořádně tvrdý sex, už se nijak nedržíš a prostě křičíš, najednou jsi zastavila a svá broskvička se stáhla na maximum, skoro jsem se tak udělal taky, ale naposlední chvíli jsme to zadržel, užívám si pohled na tvůj probíhající orgasmus, prohnula ses v zádech a zaklonila ses, hladím tě po prsou a shazuji tě dozadu na postel.

Ležíš na zádech a nohy máš nahoře, natažené a u sebe, chytám si tě okolo pasu, bořím jazyk do tebe, vzdychneš a necháváš mě dělat to, co máš ráda, rejdím v tobě jazýčkem ze strany na stranu a opakuju včerejší noc, pohrávám si ukazováčkem na tvé zadní dírce a nechávám tě šílet, vím, že to vydržíš jen pár minut a tak ještě druhou rukou dráždím vrcholek tvé broskvičky… Netrvá to dlouho a začínáš se vrtět a zmítat se… A … A přestávám… Jo, vteřinu před koncem přestávám. Nadáváš, a hodně.

Lehám si opět na záda a ty na mě nasedáš – obráceně, a hned začínáš přirážet a kroutit zadečkem sem a tam. Chvilku se koukám na tu nádheru a užívám si to. Když už cítím, že to nepůjde dlouho vydržet, zapojím se taky, aspoň si na chvilku vydechneš, necháváš mě v sobě a jen si lehneš, mám krásný výhled Zase tě dráždím ukazováčkem, zase si s tebou prohrávám, nijak se nebráníš a jsi docela uvolněná, zkouším, jak daleko mě necháš zajít, vyndávám z pod polštáře tvůj vibrátor, je to taková malá, roztomilá hračka, má asi 7 cm na délku a jen 1.5 v průměru, je tmavě modrý a má hladký silikonový povrch, bude ideální… Nechávám ho vypnutý a trochu o navlhčím, chvilku si hraju s tvým zadečkem a pak ho opatrně používám místo ukazováčku, slyším, jak jsi zhluboka vydechla, trošku přitlačím a už ho máš v zadečku, je tam skoro celý a asi se ti to líbí protože sama začínáš přirážet. Jo, líbí.. vzdycháš skoro křičíš, máš mě v sobě a o zadeček se stará tvůj vibrátorek… Trvá to jen pár minut a uděláme se oba… Začínám se v tobě cukat a ty jen pevně stáhneš svaly, ještě v poslední chvíli zapínám vibrace, jo to je ono, křičíš jak smyslů zbavená a chvěješ se…

Teprve, když se necelou hodinu později sprchujeme a já si prohrávám s pěnou na svých prsou, prozradíš mi, že ses udělala dvakrát a že se ti ten vibrátor v zadečku moc líbil. Jen jsi mi to pošeptala a zmizela jsi dole podemnou, na kolenou … A to si povíme jindy
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

MarSon


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury