Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Tvá noc

Je noc, něco málo po půlnoci a ty ležíš na posteli, zase jsi ten film nedokoukala. Nikdy to nevydržíš. Pokoj ozařuje jen světlo svíčky, není to moc, ale zase dost na to, abych viděl, že jsi jen v tangách, přikrytá jsi jen tak ledabyle a spíš už docela tvrdě. Otočím se k tobě a konečky prstů tě hladím po těle, pomaličku kloužu prsty od krku přes hrudník, udělám pár koleček přes bradavky a níž na bříško okolo lemu kalhotek až ke stehnům a zase zpátky, tentokrát jedu středem kalhotek a zase na bradavky. To se opakuje, dokud ti nezmizí husina z těla a ty nepřivykneš mým dotekům, to se pozná lehce, uvolníš se ještě víc a nohy ti kloužou od sebe. Na tu chvíli jsem čekal, přesouvám se a klečím ti mezi koleny, líbám tvé tělo od krku níže, cumlám bradavky a olizují je, hraji si s nimi a těším se doli, rychle překonám bříško a už jsme u tebe, teda vlastně u ní. Líbám krajku kalhotek, jsi vlhká. Prohrávám si s tebou, už skoro nespíš, vrníš a ozýváš se, jak se ti to líbí. Jezdím jazykem po látce kalhotek a ty mi jde naproti, zvedáš zadeček, abych ti je konečně sundal… Tak a jsou dole. Jsi krásné oholená a čekáš co bude dál. Celou ji líbám a občas jen malinko zavadím špičkou jazyk, pak tě celou olíznu, zespoda nahoru, velmi jemně tě projíždím, znovu a znovu, zastavím se pak úplně nahoře, tam kde mě chceš nejvíc. Špičkou jazyka jezdím kolem dokola a přitom mírně tlačíme proti tobě. To už vydržet nejde, jsi probuzená, vím to, slyším tě… Pomáháš mi, pokračuješ kolena a já si tě chytám líp, teď mám krásný výhled na celou tu krajinu, teď už přesně vím, co s tebou… Jezdím jazykem po tvé mušličce nahoru a dolů, nezanedbávám nic. Jsi jen malý kousek od vrcholu, hladíš mě ve vlasech a táhneš mě zpět nahoru, chceš se udělat. Dopřeju ti to, tentokrát tě nebudu trápit, že chvilku před vrcholem přestanu. Místo toho si levou rukou obejmu tvé stehno a nastavím si tě líp, krásné tak na tebe můžu a jazykem odvádím tu nejlepší práci, tlačím proti tobě, dělám kolečka, kmitám jazykem nahoru a dolů a občas nasaju a cumlám.

Aby se druhá ruka nenudila chvilku si ukazováčkem prohrávám v tobě, ale na to teprve dojde… Z daleka s tebou nekončím dneska to nebude o jednom vrcholu.. jsi hlasitá a je znát, že se to už blíží, nezahálím a ukazováčkem sjíždím níž až úplně dolů, na tvou zadní dírku a jen bříškem prstu opatrně jezdím přes ní a kolem dokola, při tom všem tě nahoře krásně lížu a cumlám, líbí se ti to, hlasitě si vydechla a začínáš se trošku třást, každou chvíli to přijde, ještě víc tlačím jazykem proti tobě a soustředím se na zadeček, jezdím ukazováčkem opatrně přes a jen malinko a nepatrně do tebe tlačím, blíží se tvůj vrchol a tímhle tomu jen přidávám jsi uvolněná a pořádně mokrá jde to lehce, špička ukazováčku se dostává do tebe, jsem opatrný, vím že to do zadečku nemáš ráda, ale tohle dráždění se ti líbí, první článek prstu mám v tobě a začínám s ním pomalu pohybovat, už křičíš docela dost. Zrovna jsme začínám přemýšlet o tom, že přidám palec do tvé mušličky a proti ukazováčku v zadečku tě budu pěkně zlobit, ale už jsem to nestihl, přesně v ten moment, co mě to napadlo, jsi mi přitlačila hlavu na sebe co nejvíc to šlo, sevřela stehna a nejhlasitěji jsi vydechla a zakřičela, klepeš se s sténáš… Trvá to nekonečné vteřiny nepočítám to, jen jsem se na tebe stihl přisát a ještě naposledy párkrát přejet jazykem…

Konečně povoluješ hlavu ze sevření a rozvaluješ se na postel. Vydýcháváš to co jsi prožila, ale to není konec, víš…

Jazykem teď přejíždím celou tvou broskvičku až dolů a jezdím dokola, zvedám ti nohy nahoru a od sebe, podložím tě polštářem a užívám si ten pohled na tebe.

Jazykem se bořím do tvé mokré mušličky co nejhlouběji to jde a jezdím dokola, dělám osmičky a všechno jak se ti to líbí, prstem u zadečku nezahálím, stále se držím na okraji a draždím tě, jen aby jsi z toho šílela, ale nikam se netlačím. Jazýčkem pracuji na tobě, teda spíše v tobě jak to nejlíp jde… Líbí se ti to, za chvíli zase z hluboka oddychuješ a to je ten čas, kdy z tebe vyklouznu a zase jen špičkou jazýčku kmitání na vstupu. Zároveň s tím dráždím ukazováčkem tam v zadu špičkou jen malinko asi 1 nebo 2 centimetry do tebe pronikám a dělám kolečka a je jasné co se stane dál, objímáš si kolena a tiskneš si nohy k hrudníku, zase křičíš a začínáš se klepat.. je to tady podruhé dnes jsi dosáhla orgasmu. Vypadáš unaveně a spokojeně.

Vytahuji polštář a tisknu se k tobě, usmíváš se a líbáš mě, už mě chceš cítit v sobě. Pomaličku do tebe vstupuji, užívám si to teplo, a pomaličku začínám přirážet, vycházíš vstříc mému tempu a chodíš mi naproti, jsme dokonalé sladění, lehám si na tebe a objímám tě, ty mi hladíš záda a s postupem času spíš škrábeš a zatínáš do mne nehty. Víš co na mě platí a tak mi vzdycháš přímo do ucha. Dneska jsem z toho nějaký hodně nadržený a tak to na moc dlouho nebude, objímám tě ještě víc a chytám tě zespoda za krk, nijak netahám jen ti zakloním hlavu a ty se krásně prohneš v zádech, druhou rukou se opět zespoda kradu k tvému zadečku, přitom všem do tebe nepřestávám přirážet. Ukazováčkem jsem přesně tam kde mám být, zase dělám malé kroužky v zadní dírce a zase začínáš křičet o to víc. Oba víme, co přijde a já ještě naposledy zrychlím a zesílím, každou chvíli to bude a ty abys to ještě zesílila stahuješ teď své pánevní svaly, nevím, jak ses to naučila ale je to úžasné, je to jako bys mi ho stiskla rukou, oba víme že to teď přijde… Díváš se mi zblízka do očí vidím, jak se ti rozšiřují zornice, zmítáš se podemnou, prohýbáš se a kroutíš se, jak jen to jde. Padám na tebe a necháváme už jen doznít společný vrchol. Ještě mi párkrát vzdychneš do ucha a já se s tobě ještě párkrát zacukám…

Ležíme vedle sebe a chvilku si povídáme, jezdím zase konečky prstů po tvém hrudníku až usínáme.

To, co na mě plánuješ k ránu ještě netuším…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

MarSon


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury