Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

V lese

Dojedeš za mnou, je hezké počasí, a tak vyrazíme na procházku do lesa. Celou cestu tě provokuju. Skáču po tobě, koušu tě do krku, sahám ti pod kalhoty, až to nevydržíš a opřeš si mě o strom. Začneš ze mě strhávat oblečení. Líbáš mi prsa a koušeš do bradavek, zarývám ti nehty do zad. Požádáš mě, abych ti půjčila klíče. S nechápavým obličejem ti je dám. Řekneš, ať zůstanu opřená zády o strom a ruce natáhnu za sebe a zavřu oči. Udělám to a cítím, jak mi je pomocí šňůrky na klíčích stahuješ k sobě a přivazuješ mi je ke stromu. Teď už se nemůžu ani hnout. Jdeš zpátky ke mně. Začneš mě hladit po celém těle až mi naskočí husí kůže. Kroužíš kolem ní a vnímáš, jak se mi podlamují kolena. Pak si klekneš a začneš mě pořádně lízat. Nejprve klitoris. Za dvě minuty jsem hotová, ale ty nehodláš přestat. Začneš mě prstit. Krásně to mlaská, a tak mě tam začneš i lízat. Hluboko mi strkáš jazyk a polykáš mě. Děsně ti chutnám, takže i přes moje prosby mě odmítáš pustit. Když už mě uděláš alespoň dvakrát, dáš si pauzu. Ale nerozvážeš mě. Užíváš si ten pohled, kdy jsem úplně bezbranná. Po chvilce ke mně přistoupíš a sundáš si oblečení. Chytneš si ho do ruky a začneš mě jen dráždit. Prosím tě, ať mi ho tam dáš. Ten chtíč je až k nevydržení, proto se začínám bouřit. Kroutím sebou tak, že nade mnou ztrácíš kontrolu. Najednou slyšíš něco prasknout. Byla to šňůrka. Skočím po tobě a svalím tě na zem. Na nic nečekám a sednu si na tebe. Narovnám si záda, protože vím, že takhle si ve mně nejhlouběji. Začnu po tobě jezdit tak drsně, až křičíš vzrušením. Držíš mě jednou rukou za krk a druhou na boky. Najednou mě chytíš a otočíš si mě na 4. Chytneš mě za vlasy a zase drsně přirážíš. Lehám si, už dál nemůžu a ty si zase užíváš, jakou máš nade mnou moc. Po chvilce mě otočíš a uděláš se mi na pusu. Nenamítám nic, protože jsem tě chtěla se vším všudy, a tak jsem tě i dostala.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Levandule


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury