Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Vdaná kolegyně Iveta

Půl roku jsem dělal kuchaře, v restauraci kam bych se už v životě nevrátil ani na snídani.

Falešní lidé, falešná šefova co okrádála na odpracovaných hodinách, výplatě. Jeden bonzoval na druhého, jedná číšníce záviděla dyžka tě druhé a nespočet problémů dokola každý den.

V práci jsem si rozuměl jen s dvěma lidmi, kuchař na druhé směně a pak pomocná síla v kuchyni Iveta.

Iveta byla suprova ženská,o sedm let starší než já, ročník 1984,brunetka s větší prdelkou. Hlavně co mě na ni bralo byly její volné tilka, v kterých měla vidět bujné poprsí co praskalo v podprsence jak byly nakynute. Měla čtyřky kozy ale fakt pěkne kulaté, lezli hezky z podprsenky a vždy když se ohla tak to byla bomba. Erekce se dostavila pokaždé.

Byla vdaná, dvě děti, o manželovi moc nemluvila, když padla řeč tak buď byl v práci nebo na melouchu.

Jednou po práci v létě, jsme si spolu došli do vedlejšího podniku na pivo. Bylo to poprvé co jsme si spolu po práci zašli na pivo. Byl to nečekaný nápad.

Pokecali jsme o všem možném, seděli spolu pod slunečníkem na terase. Iveta měla šortky a zelené tílko, pod tilkem si nešlo nevšimnout černé podprsenky.

Koukal jsem na její kozy víc a víc. Pero mi tvrdě stálo jak nikdy před tím.

Iveta už se mě dřív ptala jestli mám holku, proč holku nemám, jaký jsem měl nejdelší vztah a takové ty otázky co holky zajímá. Já jsem koukal na její prsa, nevím najednou jsem se zeptal úplně čiste na otázku jak jsou velké.

No nevím jak se to stalo, má otázka vyšla najevo a Iveta se usmála sáhla si na ne, řekla mi velikost podprsenky kterou nosí, číslo jsem už zapomněl ale pak řekla jo to budou čtyřky skoro pětky a usmála se. Pak udělala že si tílko trochu nadzvedla aby zakryla výstřih, pak když viděla že se dívám tak se usmála a.....

Tílko si trochu dala dolů aby hrudník odkryla, udělala to znova a dívala se mi nejen do očí.

Ja už jsem neviděl kozy ani nepamatuji, pokusil jsem udělal ze sebe chudáka. To jo to ti věřím a usmála se a pak tak kdy jsi naposled měl v ruce, to jsem si hodně přidal a řekl jsem jí lež, přes dva roky určitě.

Ty jo usmála se.

To mého manžela už tolik prsa moje nezajímají, nevěnuje se jim tak jako dřív začala podívat.

Po dvaceti minutách jsem zaplatil, Iveta jestli bych ji doprovodil domů.

Není problém

Nevěděl jsem kde bydlí, tak jsem šel kudy šla ona. Vezmem to trochu oblikou usmála se, že půjdeme přes lom a pak menší lesní cestou.

Šli jsme spolu, povídali si, byly jsme už na na lesní cestě kde nikdo nebyl. Iveta se zastavila, opravdu se ti líbí moje prsa a nadzvedla je.

Spočítal jsem si v hlavě hned, on a ona, téma prsa které ji nevadí, cesta domů oblikou, jsme sami v přírodě,tak to zkusíme?

Ano líbí, podíval jsem se na ně, zeptal se na ferovku jestli si je můžu pohladit. Budu jedině ráda odpověděla, pohladil jsem si je přes tilko, zmackl jsem je, povyhrnul tílko dolů abych je viděl zblízka.

Pojď takhle sem, sešli jsme cestičku trochu z kopecka, před námi, za námi už jen krajina.

Iveta si sundala tílko, chytla ho za spod a já koukal jak odkrývá pupík nahoru pak jsem viděl prsa v podprsence, nadzvedla ruce. Podpaží a ruce (nejen to) měla krásně hebouce oholene, v pupíku se jí leskl stříbrný piercing a kamínkem.

Na břiše měla menší jizvu, asi po porodu jen detail.

Hned jsem ji zmackl k sobě prsa, nadzvedl je ke krku, políbil je ona si sundala podprsenku a já je konečně spatřil na živo.

Byly nádherný fakt velký melouny, s hnedymi vypacnutymi bradavkami. Cucal jsem je mscksl je, hrál si s nimi.

Iveta mě chvíli nechala, pak mi řekla teď mě zajímá tohle a sáhla mi do kraťasu.

Už byl tvrdě postavenej několik minut předem, Iveta ho v kalhotech pevně zmackla, Podívala se mi do očí kdy jsem slintal blahem, 17cm má?

Nene, 18/5 jsem se pochlubil skutečnou velikost, tak to teď ti ho musím pochválit já…

Chytil jsem ji za krk něžné, políbil ji, ona mi polibek vrátila, políbil jsem ji znova, strkali jsme si jazyk navzajem do pusy.Uz byla hodně nazhavena, cítil jsem to, oči se jí leskly, vnímal jsem jak ji buší srdce a jak si olizuje rty.

Stáhl jsem kalhoty, klekla si a už jsem byl po žalud v její puse. Pár sekund vydržela kouřit jen pod žalud, pak už ho dávala víc do pusy a víc. Koukal jsem jak se jí objevuje boule na tváři kdy jsem byl uvnitř pusinky. Lizala mi ho po straně, šála a cumlala.

Chytil jsem ji za vlasy, zeptal se jí kdy jsi naposled kouřila čuraka.

Vyndala ho z pusy, olizla žalud, držela ho v ruce, držela ho u pusy podívala se na mě nadrženými očima a odpověděla tři týdny to bude.

Iveta měla piercing v jazyku,moje první holka co ho měla v jazyku. Strašně se mi líbilo když mi kulickou sjížděla po žaludu.

Zeptal jsem se jí kdy naposled sukala, odpověděla taky tři týdny, můj starej už na to moc času nemá a pak.....

Vstala, rozepla si knoflík na kratasech, já jsem si lehl hned do trávy, Iveta si sundala kraťasy pak černé krajkové kalhotky…

Ležím v trávě a koukám jak první spodní díl je sundanej, teď si sundava kalhotky.. Koukne na všechny strany a pak si dá nohy rozkrocmo vedle mých.

Pohladí si kundičku kterou zdobí opět piercing, který mě překvapil, nikdy jsem holku co je má nemel,ten pohled na vyholenou kundičku uprostřed léta v teplý den jak se jí leskne mezi nohami na ten pohled nikdy nezapomenu.

A dosedla si na něj, až na doraz. Že je po dvou dětech bych nepoznal kdybych to nevěděl. Sevřela mě a Iveta si na něm začala poslakovat, nahoru a dolů do půlky velikosti, pridavala na rychlosti tempu já jsem si hladil prsa v ruce mackal je a tak.

Iveta začala být hned mokrá, cítil jsem její stavicku jak mi teče po penisu dolů až po koule.

Udělala se hned, byla nadrzena, bradavky se jí hned zvětšili. Já jsem ji otočil na záda, pronikl jsem do ní na klasiku.

Líbili se jí rychlejší pohyby pod žalud ven a pak do půlky dovnitř, co nejrychleji to začala stenat když to nečekala a čekala opět to samé tak jsem několikrát dorazil až na dotaz. Iveta začala vzdychat, hekat škrabala mě po zádech až k druhému orgasmu kdy otevřela pusu a začala hlasitě vzdychat, zavítala oči, na krku ji naskakovali žíly a já cítil jak mi žalud pevné sevrela kundicka, začala mi to trochu vytlačovat ven tím dalším orgasmem který prožívala.

Chtěl jsem zapůsobit, tak jsem se snažil jak to jen šlo, patnact minut mrdani na klasiku az do nečekaného rychlého výstřiku přímo do ní.

Vystrikal jsem všechno přímo do ní, myslel jsem že to teď zchytam. Iveta jen zavzdychla, usmála se.. Vstala vyndala si kapesník…

Líbilo se mi jak si klekla, nohy od sebe jako kdyby šla čůrat ale jen si nechala vytect semeno ještě zahybala prdelkou a pak si kundičku vytrela kapesníkem..

Nechci ti frajere libovat,aby se ti nezvedlo ego, zasmála se a řekla tohle je moje nejlepší mrdacka nejméně za poslední šest let.. :)
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tomáš


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury