Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Vzpomínky

Bylo mi jedenáct let a bydlel jsem s rodiči na vesnici. Hned ve vedlejší ulici jsem měl kamaráda starého stejně jako já. Měly domek a velkou zahradu kde jeho táta vybudoval vykachlíčkovaný bazén. To bylo na rok 1975 opravdu věc. V létě jsme si ho dopoledne užívaly mi a odpoledne dospělí, když se vrátili z práce.
Prázdniny byly v prvním týdnu tak jsme využívaly bazén, co jen to šlo. Trochu nám to kazila sobota a neděle. Ale už jsme se těšily na pondělí, jak zase zahájíme vodní bitvy. V pondělí mne čekalo velké zklamání v bazénu se cákaly dvě skoro dospělé holky a bylo po legraci.
Kamarád mi povídá, že jsou to sestřenice a že tu budou čtrnáct dnů. No hrůza. Vůbec jsme nešli do bazénu až ve středu jsme nesměle v lezli do vody, když se obě slunili na dece. Neslunily se dlouho a hupli taky do vody. Po nějaké době, když viděli, jak válčíme navrhli, že nás vezmou na ramena každá jednoho a můžeme se pokusit toho druhého shodit do vody. Souhlasili jsme a boj mohl začít.

Musím podotknout, že plavky jsme měli obyčejné trenky. Bojovaly jsme opravdu zaníceně. Taky jsme se chtěli tak trochu ukázat před našimi kobylkami co nás měli na ramenou. Zaklesly jsme ruce a snažili se hodit do vody toho druhého. Holky nám pomáhaly stály co nejpevněji, točily se, jak jsme se nakláněli. V zápalu boje jsem si ani nevšiml že už svojí kobylce sedím na jednom rameni, a nohou se snažím zaklesnout za to druhé ale zepředu. Seděl jsem ji na ramenou ale ne na zádech ale zepředu. Trenky jsem měl smotané na jedné půlce zadku. A můj pindik byl přímo před její pusou.

Nevnímal jsem to, protože jsem se stále snažil svého protihráče shodit do vody. Najednou jsem ucítil krásné teplo na mém pindíku i kuličkách. A začal si uvědomovat že můj pindik i kuličky má ta holka v puse. Přestal jsem vyvíjet aktivitu a ustrnul. Moje kobylka si toho všimla a spadli jsem do vody, aby nikdo nic neviděl.
Celý zbytek dopoledne jsem byl jak ve snu. Když jsem šel domů na oběd tak se ke mne moje kobylka přitočila a zeptala se, jestli se mi to líbilo. Jenom jsem horečně přikývl. Řekla, jestli to chceš zažít delší dobu tak přijď zítra ráno hned na sedmou hodinu to ještě všichni spí. Namítl jsem že je v bazénu vzbudíme. Odpověděla. Ty blázínku ve vodě by ti byla zima já si na tebe něco vymyslím ve stodole, přijdeš? Vykoktal jsem se zebe, že určitě.

Nemohl jsem dospat a čekal na ni ve stodole, jak řekla. Přišla v noční košili rýsovali se pod ní prsa a neholený klín.
Svrbělo mi ve tříslech. Chytla mě mlčky za ruku a odvedla do zadní části stodoly. Na zemi byli matrace položila mne na ně stáhla ze mě vše. byl jsem úplně celý nahý. Ležel jsem na zádech. Můj pindík už stál jako kolíček. Bez řečí ho vzala do pusy, byl jsem v sedmém nebi, než jsem si to pořádně užil byly v její puse i kuličky. Jazykem mi po něm jezdila a stačila sním i pomačkávat kuličky. Začalo mi v tříslech poškubávat a kroutil jsem se, ale ona nepřestávala. Najednou to se mnou začalo škubat a mě bylo strašně krásně pindík se poškubával a cukalo mi v tříslech.
Zvedla hlavu a povídá s tebe broučku ještě nic neteče? Ale koukám že ho máš pořád tvrdý a cuká sebou jako by chtěl stříkat.
Něco ještě zkusím třeba se uvolníš. Nechápal jsem a než jsem stačil odpovědět. Chytla mě za nohy a snažila se mi je dát za hlavu tak se na ní vyvalil můj zadek. Myslel jsem že mne přes něj plácne a bude konec. Opět se sklonila a ten její úžasný jazyk mi zajel mezí půlky a začala mi lízat dírku. Chtěl jsem ať přestane, ale co to začalo se mi to moc líbit. Po chvilce jsem cítil jak mi zajíždí jazyk do prdelky. Bylo to moc hezké opět se mi dělalo moc hezky a pak se to stalo vyrazil ze mne proud moči mě rovnou do obličeje. Jazyk do mne zajížděl velkou razancí nemohl jsem kvůli tomu přestat močit. Pindik se cukal a házel sebou, ale pořád pouštěl trhavý proud moči. Jazyk mi rejdil v zadečku, dokud tekla moč.

Zvedla opět hlavu a dívala se trochu divně. Jakoby zasněně. Já se hrozně styděl, jak jsem celý od moči. Ty si to nemohl zastavit? Zavrtěl jsem provinile hlavou. To nic to se umyješ máme dost času. Vážně si to nemohl zastavit. Zeptala se znovu. Moc jsem se snažil ale opravdu to nešlo. Pak povídá toho by se dalo využít. A vkleče bys taky takhle čůral? To nevím já to přeci nikdy nezkoušel. A chtěl bys to vyzkoušet i vkleče Jájá nevím. Aha Tak víš, co nebudu tě nutit. Jestli budeš chtít tak zítra zase v sedm a tady. Já tu budu a se mnou malé překvapení. Spiklenecky na mne mrkla.

Již před sedmou jsem byl opět ve stodole. Tam kde byly matrace. Trochu se to změnilo jedna matrace byla podložená jako vyvýšená a přibyla lavice. Chvilku jsem si to prohlížel a než jsem se nadál byla má známá u mne. Povídá svleč se sám a lehni si na matrace tak ať máš to podložení pod zadečkem. Uposlechl jsem beze slova. Bylo to trochu nepohodlné ležet natažený přes tu podložku. Moje známá si sedla k mé hlavě začala mne hladit po tvářích, hrudníku bříšku až k ocásku. Velmi pomalu a jemně zajížděla až na stehna. Netrvalo to moc dlouho a začal jsem dávat nohy od sebe. Měl jsem zavřené oči a bylo mi úžasně. Cítím, jak ústa pohlcují můj ocásek až ke kuličkám a jazyk začíná olizovat celé moje ztopoření. Neboj se a roztáhni ty nožičky a vystrč to své brčko pořádně. Poslech jsem roztahuji nohy a nadzvedávám zadek. Otvírám oči, ale to není moje známá, co zrovna teď pohlcuje můj penis do své pusy. To je její sestřenice. Klečící mezi mýma roztaženýma nohama. Ruce mne stále hladí a hlas mé známé ke mne promlouvá. Neboj se to je to moje překvapení. Klidně si to užívej až do konce. Lenka se na tebe moc těšila. Poslechl jsem a zase zavřel oči. Doširoka roztažené nohy ocásek pohlcen pusinkou s velmi dobře pracujícím jazykem udělali své. Cítím škubání ocásku tlak v tříslech celý se chvěji a propadám se do suchého orgasmu. Ještě se oddávám uklidnění. Slyším, jak si povídají měla jsi pravdu nic z něj nestříká, ale musela jsem se přesvědčit. Pak moje známá povídá. Podívej se pořád mu stojí. Uděláme druhou věc. Broučku klekni si a opři se tady o tu lavici a teď pro změnu vyšpul zadeček. Moje známá Ilona povídá a pokus se nepočurat jo. Lenka to bude kontrolovat, jak ti to jde. Neprotestoval jsem a klekl si, jak obě chtěli. Ilony ruce mne chytli za půlky jemně je roztáhli a její jazyk mi začal lízat dírku. Napřed lehce pak s větším důrazem na průnik do mého zadku. Cítil jsem ho v sobě dost hluboko ale moč jsem držel statečně. Lenka si dala hlavu pode mne a dívala se, jestli nečůrám. Pak mne začala hladit na kuličkách. No no prohrál jsem proud moči ze mne začal tryskat ať jsem chtěl nebo nechtěl. Ocásek sebou divoce házel až málem postříkal i Lenku. Ta ho chytla do ruky a povídá už to nedrž a v klidu to pust´. Poslechl jsem. Jazyk už nebyl v mém nitru. Jen mi Ilona hladila zadek, dokud kapal. Obě se na sebe dívali a měli v očích ten divný odlesk jak včera Ilona. Já byl rád že nejsem od moči. A moc spokojený. Byl pátek. První promluvila Ilona povídá chtěl bys to ještě třebas v pondělí. Já povídám moc se mi to líbí hlavně když se nemusím bát čůrat. To už nemusíš povídá Lenka. Ale mohl bys něco udělat, když se ti to tak líbí? Podle toho co byl jsem zvědav. Neboj nic hrozného jen, než sem ráno půjdeš vypij půllitr vody, joo. Dobře povídám tak tedy v pondělí a bylo mi moc dobře. Moc se mi to libí. Děkuji. Lenka se ještě otočila povídá máš pravdu stříká a neublíží.

Nastalo pondělí měl jsem v sobě půllitr vody a těšil jsem se, co mne vlastně čeká. Šel jsem pln očekávání do stodoly. Moje těšení bylo opravdu vybičováno na maximum. Matrace byli zase trochu jinak, byl tam hodně velký hrb a bylo jich více po zemi. Lenka s Ilonou přišli za chvilku, hodně mě to potěšilo. Řekl jsem jim to, že se moc těším nevím teda co bude, ale těším se. Ujistili mě, že se mi to bude určitě líbit. Věřil jsem jim. Obě byli v nočních průhledných košilkách. Celý jsem se chvěl, co vlastně bude. Lenka povídá Ilona tě objevila tak půjde první. Nevadí ti zatím nic? Nee jen nechápu kam půjde první. Neboj všechno ti vysvětlím a budeš určitě hodně spokojený. Ilona si přes hlavu sundala košilku a stála tam úplně nahá. No, co koukáš ať už jsi nahatý povídá Lenka. Ihned jsem uposlechl. V okamžiku jsem byl nahý. Ilona si lehla na záda a Lenka jí pomohla na ten hrb co vytvořili z matrací. Měla nohy skoro za hlavou, zadek celý vystrčený a rozevřený. Koukal jsem na její pohlaví jako hypnotizovaný bylo vlhké trošku rozevřené. Lenka to viděla, jak na ni zírám a povídá už jsme se na tebe připravili to, aby se nám to taky líbilo víš. Dneska Ilonce a zítra mě hihi. Moc jsem to nechápal ale neříkal jsem nic. Jen jsem kýval hlavou. Tak jak mluvila tak si klekla a vcucla do pusy můj penis. Ale jen na chvilku byl hodně tvrdý hned ze začátku. Stoupla si a povídá pojď sem těsně k Ilonce a lehni si na ní přes tu vyšpulenou buchtičku. Udělal jsem, co chtěla ruce mi okamžitě skončili na Iloniných prsech. Měli jsme obličeje hrozně blízko u sebe.
Opět měla velmi vlhké oči. Můj ocásek byl nějak zmáčknutý na jejím pozadí. Bylo to docela nepříjemné byl tvrdý a nepřirozeně ohnutý. Ucítil jsem, jak mě Lenka začala nadzvedávat a hledat kde vlastně ten pinďour je. Nebojte se já vás správně upravím. Už ho měla v ruce a najednou jsem ucítil, jak zajíždí do něčeho velmi vlhkého a teplého. Už to nebylo vůbec nepříjemné ale velmi hezké. Koukal jsem Iloně do očí rozšířili se jí panenky a trochu ještě zvlhli. Věděl jsem, kde mám svůj ocásek, ale Ilona mi to ještě řekla. Seš celý ve mně, vypil jsi tu vodu joo? Ano vypil celý půllitr. Chce se ti čůrat? Ještě moc ne. Vydržíš to nějakou dobu udržet? Myslím že jo. Jsi hodný tak vydrž broučku. Tak Leni buď tak hodná a začni oba jsme připraveni povídá Ilona. Ruce mne chytili za půlky roztáhli je od sebe a Lenka mi bez varování vrazila jazyk do zadku až jsem do Ilony zajel až po kořen. Pomalu pomalu vykřikla Ilona. Lenka se opravdu zklidnila a začala mi jezdit po zadku jazykem. Pomalu ale daleko zuřivěji, než jsem byl zvyklí od Ilony. Vlastně se mnou škubala tak můj ocásek cukal v Iloně Už se mi chtělo moc a moc čůrat ale snažil jsem se vyhovět Iloně a držel. Ilona mi koukala do očí a zajíkavě povídá už to nedrž a úplně klidně to pouštěj nijak tomu nebraň a pořádně se vyprázdni. Tato slova musela být už dopředu domluvený signál i pro Lenku. Od tohoto okamžiku byl její jazyk celý v mém zadku zarážen v pravidelném rytmu. Bylo to úžasné prostě jsem se uvolnil moč ze mne začala proudit do Iloniny buchtičky. Ilona začala kňučet jako štěně. Bál jsem. Pouštěj neboj se je to moc hezké pouštěj. Pouštěl jsem, co ve mně bylo. Už to čvachtalo a teklo to z Ilony ven s každým dalším zaražením. Pořád jsem jí plnil močí. Trvalo to docela dlouho až se mi motala hlava. Jazyk Lenky byl pořád v mém zadku a do Ilony už jsem přirážel sám. Vyteklo to ze mě do poslední kapky. Odpojili jsme se od sebe. Ilona povídá Lence no úžasné stříká a neublíží. Lenka si pohladila pohlaví koukla na mne a pronesla tak zítra. Věděl jsem, co se bude dít a vodu mám pít? Lenka co budeš moci ať máš plnou nádrž. Budu se moc těšit. Já taky myslel jsem si.

Bylo úterý ráno. Já šel opět do stodoly. Slečny už tu byli. Ilona povídá už jsme si mysleli, že nepřijdeš. Já jsem to asi přehnal s tím pitím vody už se mi moc chce. Kolik si jí vypil? Litr povídám a asi to nevydržím. Tak na co čekáme povídá Lenka a už se nahá pokládá na matrace do polohy co byla včera Ilona. I ona měla buchtičku celou mokrou. V mžiku jsem byl nahý. Nečekal jsem na žádný pokyn a šel k Lence. Ilona mne chytla za kuličky. Okamžitě ze mě ustříklo trochu moče. Ty máš teda nabito řekla Ilona. Lenka to viděla. Neplýtvej a ať už jsi ve mně. Ilona mi pomohla a za chvilku byl můj ocásek zasunutý celý ve vlhký buchtě slečny Lenky. Ilona mě začala hladit po zadku. Cítil jsem, jak se ocásek v Lence poškubává třísla jsem měl celé bolavé. Ty už čůráš ptá se Lenka. Ne jen se mi moc chce. Hodně se ve mně hází tak jsem myslela že už. Trochu se bojím čůrat do tebe. Nedrž to a pouštěj to do mě jak se ti bude chtít. Bolí mě třísla potřebuji si roztáhnout nohy. Ale to bude v tobě hlouběji. Ničeho se neboj roztáhni se jak potřebuješ a pouštěj to do mě co můžeš. Tyhle slova mě odzbrojila. Nutilo mě to roztáhnout nohy co nejvíce od sebe. Takto jsem měl ocásek zaražený až po kuličky. Ilona udělala něco jiného, než jsem čekal. Roztáhla mi nohy ještě více. Vůbec sem nedosáhl na zem. Začala mi lízat třísla. Jazyk zajel až na kuličky pak na zadek, a tak pořád zadek kuličky. Už to ze mne lítalo v záškubech. Stahovala se mi trubička v penisu a dávkovala porce moči do Lenky. Lenka povídá nevím co mu děláš, ale dělej mu to dál cáká to do mě jak z hadice. Ten jeho pinďour mi škube celým vnitřkem. Koukala mi přímo do očí a povídá stříkej co jen můžeš pak mě chytila za boky a začala mě nadzvedávat a narážet na sebe. Z kundičky jí vytékala moje moč. Musel jsem mít od moči i kuličky Ale Ilonin jazyk neustával a stále je olizoval i se zadkem až do mého úplného vyprázdnění. Bylo to strašně krásné a dlouhé povídá Lenka pojď ke mně Já ti dám pusu na tu tvou stříkačku. Olízla mi povadlého pinďu. Je od moči ale není to tak hrozné chuťově. Já vím povídá Ilona měla jsem jazyk samou moč. To bude tím že má propláchnutý močový měchýř množstvím vody. Ani to není žluté ale bez barvy. Středa i čtvrtek proběhly ve stejném stylu. Já každé ráno pil množství vody. Abych potom naplnil jejich buchtičky močí co možná nejvíc. Samozřejmě za jejich skvělého lízání mého zadečku, třísel a kuliček. Byl pátek ráno já stál ve stodole s močákem naplněným k prasknutí. A přemýšlel, kterou z mých kobylek napustím dnes naposled. Holky přišly ale svlékly se obě. Neříkal jsem nic a začal se také svlékat. Obě si sedly na matrace a zatáhli si mne k sobě. Dneska si tě vyprázdníme jinak víš broučku povídá Ilona. Neboj se, nic nedrž ať je ta tvá stříkačka kde zrovna je. Anebo drž, jak chceš mi tě stejně úplně vyčůraného nepustíme dodala Lenka. Po těchto slovech si lehla na záda. Ilona mi povídá no klekni si nad ní. Začal jsem si klekat k její buchtičce. Lenka mne chytla a nasměrovala tak aby můj ocásek měla nad hlavou a já měl hlavu u její buchty. Vzala si ho do pusy a začala mě po něm jezdit jazykem. Bezděčně jsem roztáhl nohy a vyšpulil zadek, aby zajel do pusy celý. Na to čekala Ilona a začala mi olizovat zadek i kuličky. To bylo něco nového dva jazyky mi dělaly takovou rozkoš, a ještě jsem měl výhled a Lenčinu kundičku. Lenka roztáhla nohy a zvedla je nahoru. Její kundička byla těsně u mého obličeje. Nevydržel jsem ten pohled a začal jí hladově lízat. Ocásek v puse na zadku a kuličkách jazyk. Tak se mi to všechno líbilo, že jsem si vůbec neuvědomoval, že pouštím Lence do pusy moč a ona. Ano ona to polyká. Lekl jsem se tak až se mi povedlo čůrání přerušit. Vymotali jsme se z naší polohy. Lenka povídá tak co líbilo. Mooc vyhrkl jsem. A vypustil jsi všechno? Ne lekl jsem se tak jsem to zastavil. To je dobře my se teď s Ilonkou vyměníme a ty budeš pořád stejně jo. Ilona na mě kouká a budeš dělat i mě to co Lence? Moc rád, jestli můžu. Ano budu moc ráda. A nezapomeň vypiju tě do poslední kapky moče už to nezastavuj. Já vím můžu čůrat, jak se mi bude chtít. Ilona už ležela s nohama doširoka roztaženýma a zvednutýma. Povídá ne že můžeš čůrat, ty musíš čůrat. Moc se na to těším. Nepřestaneme dokut to sám nepřerušíš. Ano to budu rád. Začal jsem si pomalu klekat Iloně nad hlavu, ještě jsem nebyl v té správné poloze a ona už měla celý můj ocásek v puse. Zabořil jsem jazyk do její kundičky a lízal, jak nejlépe jsem uměl. Ještě jsem se upravoval abych byl co nejvíce s vyšpuleným zadkem. A už jsem cítil, jak mi Lenka olizuje půlky zajíždí i mezi ně až na dírku. Bylo to super jazyk mi olizuje penis, druhý zadek a já zabořuji ten svůj do mokvající kundičky. Po chvíli mi Lenka roztáhla půlky až se mi zadek začal otvírat. Tušil jsem, co udělá, ale ne kdy dala tam pauzu a jen mi na tu roztáhlou dírku foukala. Pak to přišlo narvala mi ten svůj jazyk do zadku co nejvíc mohla. Hned to ze mě začalo nekontrolovatelně téct. Pusa Ilony stahovala rytmicky mého pinďoura. To, jak jsem jí pouštěl do pusy moč a polykala. Lenka vícekrát jazyk vytáhla a zase ho do mě vrazila nakonec ho ve mně nechala uvězněný. Stále jsem lízal buchtičku a připadal si moc krásně. Roztáhl jsem ještě víc nohy zcela uvolněn jsem čůral. Trvalo to hodně dlouho. Už jsem nečůral ale buchtičku jsem pořád o pečovával svým jazykem. Za odměnu jsem byl v puse i s kuličkami. Ještě chvilku jsem si to užíval.
Nic ale netrvá věčně. Byli jsme již oblečený. Opravdu nikde nebyla po matraci ani kapka moči. Koukali na sebe a věděli. Pro tohle léto je konec. Lenka povídá tak ahoj stříkačko. Ilona dneska budeš čůrat s námi. Měla pravdu to, co ze mě vypili musejí také vyčurat. Rozloučili jsme se polibkem. A od té chvíle jsem je již nikdy nespatřil.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Groa


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury