Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Wellness

Jmenuji se Michala a loni v půlce června jsem byla necelé tři měsíce vdaná. No měla jsem 26 let a se svým manželem Jeníkem se znám už od svých 18-ti. On je můj první a do té doby jediný muž. Jenda je o dva roky starší. Pocházíme každý z jiné vesnice blízko Brna, od mých studií na pedagogické fakultě v Brně jsme bydleli spolu na koleji. Když Jenda vystudoval, tak sehnal garsonku a zatímco on už jako novopečený inženýr již pracoval, já ještě dva roky studovala. No zdárně jsem odpromovala a stala se učitelkou s aprobací na matematiku a fyziku a s magisterským titulem. Práci v jedné brněnské základní škole jsem našla celkem snadno, o učitele je nouze. Bylo i více peněz a tak jsme si mohli dovolit pronajmout byt 2+1. Já učím na II. stupni, tedy osmáky a deváťáky. I když mezi tou pubertální omladinou a mnou byl rozdíl 9–10 let, tedy né moc na to, abych k nim měla blízko a vždy jsem se snažila s nimi vycházet jako starší kamarádka, příliš jsem se s nimi zase nebratříčkovala. Ano, pochopení jsem pro ně měla, ale jak se říká odtud potud a vždy jsem se snažila držet si nějaký odstup, přistupovat k nim ryze profesionálně a mít autoritu. Vždyť jsem sama chodila do školy, tak vím, co za zběř někdy takoví osmáci a deváťáci s nimiž mlátí puberta být. Vím, že za mými zády na mne mají různé poznámky, tu „o mých kozách“, jindy zase o „mé prdeli“ a co by který se mnou dělal. To musí učitelku nechat klidnou, jinak by se z nich zbláznila a krotit je výukou a jsou-li moc bujní a přisprostlí, přikročím ke zkoušení a pak máte vidět, jaké je najednou ve třídě ticho. S manželem se tomu pak doma smějeme.

Manžela miluji nade všechno a jsme taková sehraná dvojka, Proto mne zprvu vyděsilo, když mi manžel už v době našich studií nabízel, že jsem si nic neužila, jen jeho a jestli bych nechtěla vyzkoušet sex i s jiným mužem. Napřed jsem mu oponovala, myslela, že mě už nemiluje, ale on mi to vysvětloval a já si na jeho popud zjišťovala informace o kandaulismu na internetu. Při našem sexu se mí Jenda svěřoval, že by chtěl, abych ho s někým, kdo se nám oběma bude zamlouvat, podvedla, že jej ta představa vzrušuje. Já jsem ale stydlivá. Nikdy bych třeba nešla na nudistickou pláž nebo bych se nenechala fotit nahá na akty. On na mne netlačil. Vysvětlili jsme si pravidla, že v tom nesmí být city, že ten člověk jedno zda mladý nebo postarší, že na vzhledu mi tak nezáleží jako na jeho chování. Také jsme si stanovili, že mne nesmí do ničeho tlačit a že mi nesmí nikoho sám od sebe přivést domů. Dost jsme se dívali na porno s touto tématikou a přiznávám, že i mne to začalo vzrušovat, jen jsem k tomu neměla odvahu a ten stud a nejistota ze sebe samotné tam byla. Při sexu jsme si často hráli hru jakože Jenda je někdo jiný. No, všechno se zdálo zůstat jen v mezích teorií, protože stejně jsme neměli žádného vhodného kandidáta. Dokonce to tak nějak utichlo a nic jsme nevymýšleli. Pak mi ale začal manžel nabízet, že bychom mohli občas chodit do wellness. Prý koupání, sauna a kdybych chtěla tak klidně i masáže. Váhala jsem, ale nakonec mne ukecal. Asi 3× jsme šli u nás v Brně do Wellness Maximus. Masáže jsem nepotřebovala, ale sauně jsem na chuť přišla. Byli jsme tam asi tři hoďky a bylo to bezva. Pak mi jednou v květnu Jenda navrhl jiné wellness, kde se nenosí jako kdysi v římských antických lázních žádné plavky. No váhala jsem, stud tam byl, co vám budu povídat, ale pak jsem si sama tak nějak dodala odvahy a řekla jsem mu, že to tedy zkusíme. Byl nadšený, což okomentoval vesele: „No konečně, Míšo, ty se přece nemáš za co stydět… To spíš já s tím svým pimprdlíkem…“ Manžel ho má totiž ve ztopoření 14 centimetrového. mě to nevadí, já jiného neměla a tak mi to vyhovuje při našem sexu, ale manžel z toho má trošku mindrák. On má sice 182 cm na výšku, ale při jeho 70 kg je tak nějak štíhlý až hubený. On to už má asi rodové, zase na druhou stranu já si musím se svými 60 kg hlídat váhu a on nemusí.

V polovině června jsme v neděli odpoledne s manželem sedli do auta a vyrazili do jednoho ze známých wellness center  – 4 Comfort v Brně. Je to v Brně-Obřanech. Příjezd do Obřan, kde se toto centrum nachází, není složitý. Parkoviště je v letních měsících poměrně prázdné a můžete zaparkovat i mimo něj – u lesíka. Nicméně tam jezdí i autobusy MHD č. 75 a 57. Manžel zaplatil u pokladny vstupné, dostali jsme oba čip na ruku, který funguje i na vstup a skříňku, ručník a prostěradlo. Šatny jsou malé, ale akorát pro velikost centra 4Comfort, které také není bůhví jak velké. Dovnitř se chodí bez plavek rovnou. Zprvu jsem byla nesvá a měla obavy, jak se na mě budou všichni ti chlapi dívat. Těch mladých tam moc nebylo, spíš tak 50+ i když výjimky se našly, ale ti tam byli s manželkou či přítelkyní. Začala jsem tím, že jsem zprvu měla na sobě prostěradlo a postupně jsem si zvykala na trochu jinou atmosféru. Myslím si, že po chvilce pobytu v římských lázních jsem si na nahotu okolních lidí zvykla a pochopila, že nemusím mít dokonalé tělo, i ti kolem mě jsou běžní, normální lidé. Ve srovnání s Infinit centrem Maximus…, kam se chodí v plavkách a kde jsme s Jendou byli předtím, musím říct, že na mně 4Comfort působil víc příznivěji… už minimem lidí.

Když jsem viděla dvě z žen věkově tak do třicítky, jedna hubená snad stoosmdesáticen­timetrová a druhá zase boubelka, řekla jsem si: „Ale co“ a to prostěradlo jsem ze sebe sundala. jasně, chlapi mně okukovali, ale viděla jsem v těch pohledech, že je vzrušuji a to mi začalo najednou dělat dobře a umocnilo mi to sebevědomí. I manžel byl spokojený a byl na mne hrdý, jakoby si říkal: „Jen se podívejte páprdové, ale šukat ji budu stejně já!“ Zaplavali jsme si v bazénu, pak zašli do sauny, pak jsme si zase zaplavali a zašli do vířivky. A tehdy se to přihodilo. Myslela jsem, že mne šálí zrak… „To je přece Lukáš z 9. A…? Proboha, jak to že je tady?“ Pak jsem si uvědomila, že vstup je od 15 let a on už patnáct měl, vždyť za dva týdny je konec školního roku, to už je všem deváťákům patnáct pryč. I on si mě všiml a měnil barvy jak chameleon. Nejdříve zbledl, pak zrudl a snažil se rukou jakoby se tam drbal, zakrýt. Pozdravil mne, já mu odpověděla. Chtělo se mi zeptat, co tam dělá, ale bylo mi blbé ho představovat opodál stojícímu manželovi s jedním známým, na kterého tu náhodou narazil a kterého prý neviděl už snad tři roky. Byl to prý dříve jeho kolega v zaměstnání. Styděla jsem se manželovi vysvětlovat, co je to za kluka, že ho učím matiku a fyziku u nás na základce a že jsem z toho, že tu je stejně opařená jako on. Byl to takový docela trapas. Hned jsem si uvědomila, že Lukáš se určitě pochlubí svým spolužákům, že viděl ve wellnessu úču Koláčknou nahou a bude mne obšírně popisovat. Lukáš je ale jinak takový pohledný, slušný a veselý kluk, co je ve třídě mezi spolužáky a spolužačkami oblíben. Pak jsem si řekla: „Ale tož, však za dva týdny škola skončí, rozdá se vysvědčení a já už ho neuvidím. Od září půjde na průmku a už o něm neuslyším. Tož viděl jak su nahá… Však i já Lukáše viděla, a nemám sa proč stydět…“

Ten Lukáš Pernica mne ale najednou začal zajímat. Nevím proč, nikdy jsem na zajdy ze své školy nebyla i když nezapírám, že někteří jsou kluci k sežrání, jenže vždy jsem věděla, co se sluší a patří a nestála jsem ani o průšvih, ostudu a následnou profesní pohromu. Takové nějaké dobrodružství se zajdou by mi za to tedy nestálo, to bych musela být nějaká nemyslící kráva. Přesto jsem ale začala ani nevím proč cítit takové ty motýlky v podbříšku… To jeho neposkvrněné mládí, rozpaky, stud, to mne bavilo. Vlastně cítím i teď ostudu, že se mi to vlastně líbilo. Místo abych byla nesvá, že mne viděl a styděla se já, stud byl ze mě ten tam. Prostě nevím co to do mě vjelo, ani co jsem si od toho slibovala, ale nebudu zapírat, že když jsem ho viděla, jak jde do „mokré“ sauny, kam se nedá ani s ručníkem, tak jsem manželovi z povzdálí jen řekla: „Jdu támhle do mokré sauny“, načež on, zabraný do hovoru s tím známým jen kývl hlavou a řekl: „Jo, jo“ a nějak mne v tu chvíli asi pořádně nevnímal. Vstoupila jsem do sauny a byl tam kupodivu sám, takže jsme tam byli jen my dva. Tak samozřejmě jsem dělala překvapenou, že jsme se tam zase setkali. Lukáš z toho byl zprvu celý nesvůj a to napětí by se dalo krájet, jak bylo husté. Pro mne to bylo legrace. To že chudák evidentně bojoval s erekcí mě spíš pobavilo. Tak aby řeč nestála, začali jsme se bavit tak povšechně, o tom, co bude chtít dělat, až odmaturuje, kam pojede na prázdniny a přitom jsem mu stále koukala na rozkrok. Všiml si toho.
a řekl omluvně: „Já se omlouvám, ale to se nedá, pani učitelko… "Hele, Lukáši, nemusíš se stydět, si v pubertě, to je normální… Nakonec stojí ti pěkně, víš že ho máš o kousek delšího než můj muž“, snažila jsem se mu chválila erekci penisu, abych ho nějak nesrazila psychicky. Jenže zároveň mne okolnost, že se mu postavil při pohledu na mojí nahotu, dost vzrušila. No, kdyby si to chtěl dívaje se na mne, chtěl udělat rukou, tak bych to pochopila a ani bych z toho nedělala vědu. Stejně jsme tam v té sauně byli jen sami dva. Ale na rovinu, ta jeho erekce mi dělala i radost a tak jsem mu na něj nestoudně hleděla a usmívala se. „Když já za to nemůžu, pani učitelko… Vy…vy se mi moc líbíte, už vod první chvíle co s te nás učila od začátku osmičky. Já vás vždycky pozoruju a tohle se mi stává s tím pinďourem i při vyučování a pak se modlím a trnu, abyste mě nevyvolala k tabuli a nebyl trapas“, šokoval mne ten kluk svým upřímným přiznáním. „Takže tobě se líbím?“ zeptala jsem se ho. „Hmm“, přikývl. „Takže na mě myslíš, když si ho honíš?“ zeptala jsem se netaktně. „Hmm“, přikývl znovu. „A co si představuješ? Ale buď upřímný, zůstane to jenom mezi námi, neboj…“, byla jsem zvědavá a vzrušená. „No…jak to spolu děláme, jak ho mám ve vás a přirážím a pak jak…“, zarazil se. „Co pak?“ nedala jsem mu pokoje. „Pak… Prostě jak pak do vás to…“, zase se zarazil. „Myslíš, jak do mě vstřikuješ svoje semeno?“ mučila jsem jej. „A…a co si přitom představuješ, Lukáši? Neboj se, řekni mi to…, prosím“, vzrušovalo mě to doznání pubertálního kluka. Chvilku mlčel a pak řekl: „Když to je trapné to říkat“. „Ale no táák, Lukáši, já se zlobit nebudu ať je to co je to“, přemlouvala jsem jej.

„No, představuji si, že když do vás jakože stříkám semeno, že vás třeba oplodňuji a vy pak budete mít dítě…“ Tak takovou upřímnost jsem nečekala. „Fááákt???“ vykulila jsem oči. „No fákt… Zvlášť když vím, že neberete žádnou antinu“, řekl. „No neberu, ale jak tohle víš?“ podivila jsem se. „Jednou na konci osmičky ste se o tom bavila s holkama ze třídy, prý jste jim řekla, že je to svinstvo do těla, že vaše matka je zdravotní sestra a ta že vám to řekla“, prozrazoval. „Takže holky? To jsou mi ale drbny“, řekla jsem žertem. „Víš, on žádný lék nemá jen pozitivní účinky a hormonální antikoncepce není výjimkou… Takže ty si představuješ, že se mnou souložíš a že když neberu tu hormonální antikoncepci, že mě oplodníš?“ Mlčky přikývl. „Ty bys to fakt chtěl abys mě oplodnil, abych s tebou měla dítě?“ sama jsem se vydražďovala těmito řečmi. Ještě nikdy jsem se s takovou upřímnou přímostí nikdy nesetkala. Najednou jsem nevěděla která bije, prostě jsem začala ztrácet půdu pod nohami. Prostě nevím, co do mě vjelo, vstala jsem a řekla Lukášovi: „Tak když se ti tak líbím a když tě tolik vzrušuji, tak si mě prohlédni, za dva týdny se rozloučíme a už se nejspíš neuvidíme…“, načež jsem se mu ukázala zepředu, pak z profili, pak jsem se k němu otočila zády a jemu stál snad ještě více než předtím. Vůbec jsem nepřemýšlela nad svým konáním, dokonce jsem si přála, aby sem nepřišel můj manžel. On by asi nevyváděl, ale přerušil by to, tu chemii, to erotično, které bylo v horkém vzduchu sauny. Najednou jsem se nechovala jako jeho učitelka, jako vdaná dospělá žena, ale jako puberťačka z 9.A. najednou bylo ve vzduchu jakési fluidum, které mne k tomu klukovi táhlo. Lukáš ani nedutal, jen hleděl a chtíč mu vyzařoval z očí. Přistoupila jsem k němu, sedla si na bobek a prostě tu jeho chloubu vzala do ruky. Lehce s sebou trhl a já slyšela jak mu cítila v jeho penisu, jak mu tepe. Pohleděli jsme si do očí a já se předklonila a vzala jeho žaduda do úst. Blaženě vzdychl. Oblízla jsem mu ho jazykem a poválela si ho v puse. Už tohle bylo za čarou až až, ale mě jako by to najednou bylo málo. Dělala jsem vlastně vše, co by si Jenda přál, to by chtěl, k tomu mne přece přemlouval. Zase jsem cítila ty motýlky v podbříšku a navíc mi prcina očividně vlhla. jeho penis mi mizel v puse až do poloviny, jak jsem mu jej tímto způsobem honila. Ale bylo to to pravé co by chtěl? Bylo to, to co jsem chtěla já? Ne, nechtěla jsem fungovat jako samaritánka, která nadrženému roztouženému puberťákovi ústy vyhoní jeho vzpínající se penis, chtěla jsem i já z toho zakázana, z toho profesního selhání, z toho porušení společenských tabu něco mít… Něco, ne já chtěla najednou všechno. „Tak já ti to přání, Lukáši, splním, ale zůstane to jen tajemstvím nás dvou… Slibuješ?“ „A…ano…slibuju“, odpověděl tiše. Myslím, že i on z toho byl per plex. Myslím že něco takového ode mne nečekal ani ve svém nejbujnějším snu. Jak seděl, opřený zády o zeď. já mu hala ruce na ramena, rozkročila respektive rozklekla jsem se nad ním a pomalu se svou vzrušenou prcinou blížila k jeho napruženému penisu. Pak jsme se navzájem dotkli svými pohlavími. Sáhla jsem, vzal pod sebou jeho nástroj a trochu si s ním zarejdila mezi pysky, načež jsem jej žaludem umístila na dírku a pomalu dosedala. Jeho úd se mi nořil zvlhlé do pochvy a pronikal do ní hlouběji, až v ní byl celý a žalud mi tlačil na dělohu. Chvíli jsme takto setrvali jako sousoší v posvátném souznění, ale pak jse se nadzdvihla a zase dosedla, znova nadzdvihla a zase dosedla Uchopil mne za prsa a hrál si s nimi, pomačkával mi je a já zatím svou pochvou zpracovávala jeho ocas. Bylo to něco neuvěřitelného… Nevýslovný požitek, slast, rozkoš. Mlčeli jsme, jen vzdychali a já mu na penisu rajtovala jako jezdkyně v sedle koně, narážela jsem se na něho dělohou a vagínou mi projížděly trnoucí tetelivé vlny. Už to, že dělám něco nepatřičného bylo nepopsatelné.
Netrvalo to dlouho, ani orgasmu jsem nedosáhla, když začal Lukáš rychleji dýchal, funět a sípavě ze sebe vyrážet: „Je…je…jé…jééé!“ Věděla jsem, že jde do finále, ale bylo mi to jedno. Uvědomovala jsem si, že nejsem chráněná, ale i to mi bylo v těch chvílích fuk. Bylo to riskantní, zvlášť, když jsem věděla, že mám plodné období.

Najednou se napjal, penis ve mě se jakoby rozšířil, já naposledy nadsedla a dosedla na jeho ocas na těsno, čípkem přímo na žalud, schválně jsem jej sevřela pochvou, jemu v něm zaškublo, pak znovu a znovu… celkem 8× a já v sově cítila to jeho živočišné teplo. Takto jsem na něm seděla snad minutu až jsem ucítila, jak jeho tuhost ustupuje. Neuvěřitelná pohádka skončila. Vstala jsem z něho a z pochvy se mi vyvalil chuchvalec jeho životadárné běloby. Utřela jsem se do svého prostěradla a se slovy: "A víš co jsi mi slíbil s ukazováčkem na rtech jsem ze sauny odešla. Byla jsem najednou spokojená, ale zase nohama na zemi. Manžel už byl v bazénu tak jsem se k němu připojila. Vyptávala se jej na toho bývalého kolegu, ale spíš abych na sobě zamaskovala vlastní rozpačitost. Jenda na mě naštěstí nic nepoznal. On byl hlavně rád, že se mi tam líbí a že mne vlastní nahota již neděsí. Pak už jsme se osušili a šli do šatny. Lukáše jsem už neviděla, ani v šatně nebyl.
Asi rychle odešel…, zdrhl.

Dojeli jsme autem domů, manžel zaparkoval, ještě něco dělal chvilku kolem auta a já zmizela do baráku vyšla do 3. patra, odemkla a vklouzla do bytu. Vysvlékla jsem se ze šatů a jen v kalhotkách a šprndě začala něco dělat na večeři pizzu, kterou jsem měla v krabici v mrazáku. Jenda přišel asi pět minut po mě a zatím co já se motala v kuchyni, on si šel dát krátkou sprchu. Když vylezl tak se mě ptal, jak se mi to tam líbilo. „Jo, bylo to fajn, líbilo se mi tam, někdy si to můžeme zopáknout,“ řekla jsem spokojeně. „Takže už jsi ztratila ostych vysvléknout se do naha před jinými chlapi?“ usmál se i on potěšeně. „Né, dobré je to“, řekla jsem a dodala: „Akorát že jsem tam potkala Lukáše Pernicu, kluka z deváté A co ho učím… Koukal na mě a to víš, byl ze mě nervózní a jí z něho“, svěřila jsem se. „Tož co, mladý bude mít nějaký zážitek že viděl svoju matikářku nahatou…“, zachechtal se tomu. Najedli jsme se, pokoukali na telku a asi na desátou jsme si šli lehnout. V posteli byl Jeník velmi něžný a aktivní. Hladil mne po rameni, pak si mě obrátil na záda, vykasal mi pyžamový vrchní díl a cucal mi bradavky, hladil prsa a jemně mi je masíroval svými prsty. Něžně jsme se líbali, dávali si francouzáčky. Pak jsme se oba jako na povel vysvlékli do naha a on mi líbal pupík a vnitřní stranu stehen a nakonec prcinu, takže jsem tála až k orgasmu. Když odezněl, už mne znal a ví že nejraději to mám na koníka, kdy jsem sama nahoře a sama si to diriguji. V okamžiku když jsem si začala hrát se ztopořeným manželovým penisem, začala jsem mít potřebu se vypovídat. „Jak si se tam bavil s tím známým, tak jsem šla do té mokré sauny, pamatuješ?“ spustila jsem a manžel jen přitakal: „Hmm“ „V té sauně byl ten můj žák, ten Lukáš… Já nahá, on nahý a on se mu při pohledu na mě hned postavil“, pokračovala jsem. „Opravdu?“ brumlal vzrušeně můj muž. „Tak se mi svěřil, že za to nemůže, ale že se mu líbím, že o mě sní, doma si ho s myšlenkou na mě honí a že si představuje, jak to do mě stříká…“, pokračovala jsem ve vyprávění. „Tak jsem mu řekla, že když jsme tam symi dva a ty nikde, že když je za dva týdny konec školního roku, tak že bych mu měla jeho přání splnit“. „Anoo? No nepovídej?… Teda né…, povídej!“ zasmál se Jenda a asi si myslel, že s ním hraji zase nějakou hru a povídám mu něco, co by jej mělo vzrušit. „Tak jsem si mu s ním také tak hrála jako s tím tvým, ale miláčku, on ho měl o trochu většího?“ vyprávěla jsem dál. „A pak mu ho takhle vzala do pusy“, načež jsem vzala Jendův úd do úst. Po chvíli jsem toho honění manželova penisu pusou nechala a řekla jsem: „Přesně takhle sem mu to dělala, miláčku… No a pak, nevím co mě to popadlo, prostě najednou jsem si nad něj klekla a stejně jako teďka tobě jsem si mu na něj sedla“, což jsem názorně učinila. Přiznám se, že v té chvíli, kdy jsem na něj manželovi dosedla jsem se zase cítila být v té sauně na tom klukovi. Zase jsem na manželovy nadsedala a dosedala a trochu kroutila boky, abych měla jeho žalud na svém děložním čípku. I Jenda vzdychal a držel mne v bocích. Akorát ro netrvalo ty asi tři minuty jako tam v sauně, ale dvakrát tak dlouho. Ta imaginární představa, že rajtuji na Pernicově ocasu mne dovedla do extáze a vyjekávala jsem. „Taak…takhle…tak…jsem na… něm… rajtovala… a cítila… ten… jeho… žalud… na své… nechráněné… děloze… jako ten… tvůj a… říkala… jsem mu…, že mám… zrovna…plodné…dny…“. To manžela přivádělo do varu, cítila jsem jeho stisk ma hýždích, které mi od sebe roztahoval. Najednou se pode mnou vzepjal, vyhekl, natlačil si mě silou na penis a už jsem cítila cukání penisu a zase to teploučko. Když se do mě vysemenil, odpadla jsem z něho na svou polovinu postele a rozdýchávali jsme to. Chtěl se pak ještě lísat, ale já jej taktně odmítla, že zítra je pondělí a oba musíme do práce, navíc že jsem dneska už nějaký unavená… Smířil se s tím a já si šla dát sprchu. Když jsem se vrátila do ložnice, Jenda už ležel na boku a tvrdě usnul.

Druhý den jsem šla do školy poněkud nervózní. nevěděla jsem, zda se Pernica nepochlubil, zda dodržel slib, že si to nechá pro sebe. Když jsem byla v 9.A, koukal na mne a tak lehce se potutelně usmíval. Tak to bylo i v ty další dny až do dne, kdy se předávala závěrečná vysvědčení. Nepatřil do mé třídy, takže jsem mu vysvědčení nepředávala, ale přišel za mnou rozloučit se. Poděkoval mi za všechno a hlavně za to z té sauny před dvěma týdny. Já jemu zase za to, že mne neshodil a mlčel. Dali jsme si i pusu, já mu popřála pěkné prázdniny a úspěch v dalším studiu, načež jsme se rozešli. Přede dvěma dny jsem měla dostat svou jindy naprosto pravidelnou menstruaci, ale nyní nic… Vůbec jsem neměla pocit, že bych ji měla dostat. Tušila jsem, že jsem asi těhotná, jen mne mrzelo, že nevím s kým… s Lubošem nebo svým manželem Jendou?

Fanyn
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury