Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Zkouška věrnosti

1 – Šok

Stala se mi taková věc. Jednou jsem manželku Jarku vezl na oslavu třicátin její sestřenice a nemohl jsem tam byt s ní. Znáte to, někdy v práci, kde slušně vyděláváte, nemůžete říci „ne“. Bylo to v sobotu. Nu což, je jí 28, děti zatím nemáme, tak co bude čučet doma, když já s ní být nemohu. Druhy den v neděli jsem pro ni jel. Když jsem si pro ni dojel, Jarka, která není moc zvyklá pít, měla kocovinu a bylo jí blbě. Proto si vypila Alkasalzer a lehla do postele. Já jsem potřeboval její mobil kvůli lepšímu foťáku, který v něm má. Potřeboval jsem nafotit jednu starožitnou sošku pro Bazoš, abych ji mohl nabídnout k prodeji. Jarka chrněla a mě zvědavost nedala, jelikož měla v mobilu několik upozornění na instagramu, že ji tam někdo píše. No, udělal jsem co se nedělá a tam to, co jsem se dozvěděl byl pro mě skutečně šok. Zjistil jsem, že během oslavy si psala s klukem z fitka, který bydlel poblíž a šla s ním v noci ven, když jsem byl v práci. Básnil nad tím, jak se líbali, jak jí sahal na prsa a ona mu na čuráka. Odporné… Ještě, že si to tak krásně na instagramu zrekapitulovali. Nechápu to, přitom jsme spolu 4 roky, z toho 3 roky spolu bydlíme v našem 2+kk a 2 roky jako manželé. Vždyť nám všechno tak krásně klapalo…, nebo snad neklapalo?? Jarka má spoustu skvělých vlastností. Je to moc fajn ženská a i já se vždy snažil… Přijdu z práce a hned se jí věnuji, zajímám se jaký měla den (pracuje jako úřednice na katastrálním úřadu) i uvařím, uklidím, prostě to nenechávám jen na ní a zapojuji se do domácnosti stejně jako ona ona. Také jsem jí vždy věřil a nebyl žárlivý aby nemohla večer kamkoli ven s kamarádkami nebo na jakoukoli akci sama pro sebe. Sdílíme smysl pro humor, zájmy a plány do budoucna, baví nás stejné společné dovolené a máme si stále co říct. Také jí občas kupuje mi rád a často různé malé dárky a udělám cokoli, o co mne požádá. Proto se mne to šíleně dotklo a ranilo. Vnitřně mne to žralo. Nevěra je pro mne odporná věc, kterou bych já sám nikdy neudělal a nikomu to nepřejí. Takovou bodnou ránu do srdce jsem nikdy nepocítil. Najednou jsem si říkal, zda mne nepodvádí už déle? Co když to ale udělá znovu a zničí mi cely život? Vím, nejsem dokonalý a ona je krásná ženská, ale taky vím, že jsem věrný. Jasně, nejsem žádný svalovec s pekáčem buchet na břiše a také nemám péro přes 20 cm. I když nejsem v obličeji takový ten typan, co má ostré mužné rysy, výraznou dolní čelist ale ošklivý, myslím si, nejsem a obtloustlý také ne. Nakonec jsem si řekl, že ji podrobím zkoušce. Pokud obstojí, odpustím jí to a budu dělat, jako že nic nevím, ale pokud neobstojí, dám se rozvést. Za pitomce nebudu.

2 – Pokušení Náš soused se mi líbil vždycky, bydlíme vedle sebe tři roky, ale nikdy jsem se na něj nedívala jako na potenciálního milence. Byl to prostě soused. Až letos se to začalo nějak měnit. Tedy ne že bych něco takového plánovala, ale s manželem i když vím, že je prima, miluje mě, dýchal by za mě a je to moje zlatíčko, přesto to začíná být takový stereotyp. Nemáme krizi, ale už je to s ním takové…, no, povězme okoukané a já spíš abych se odreagovala, začala koukat po jiných mužích, a porovnávala je s tím svým. Nechtěla jsem mu být nevěrná, aspoň zpočátku určitě ne, brala jsem to jako hru. Jenže jsem netušila, že se sousedovi líbím. Je svobodný, a co vím, tak i bez nějaké stálejší přítelkyně, viděli jsme u něj už vícero žen, navíc i mladší než já.
Manželovi Honzovi je 36, soused má 30. Asi rok jsme chodili kolem sebe a zdravili se, nic víc. Pak se s Milanem, tak se soused jmenuje, Honza tak nějak chlapsky skamarádil. Občas si šli zapinkat tenis, občas zašli na pivo a díky tomu jsem se i já s ním trochu jako sousedka sblížila. Pak u nás jednou na Honzovo pozvání byl. Přišel na kafe, na bábovku a s Honzou dali i sklenku koňaku. Trochu se rozpovídal. Prý jeho poslední přítelkyně (věděla jsem o koho jde, nějaká Hanka, co u něho dokonce asi půlrok bydlela) prý měla ten problém, že nebyla moc na sex. Prostě z jeho narážek jsem pochopila, že se jí do milování moc nechtělo a proto se i rozešli. Spíš si z toho dělal legraci, ale já jsem dobře pochopila, že ty narážky myslí vážně a že mu to vadí. Honza napůl se smíchem a napůl naštvaně, dávaje najevo, že o sexu se bavit nechce, odvedl řeč jinam. Zkrátka jenom slepý by si nevšiml, že mu to vadí. Jsem hloupá, ale když jsem ho najednou začala zdravit s větším úsměvem a občas s ním dala do řeči i na chodbě, na ulici. Asi si to vyložil, co jsem já brala celkem nevinně, jinak, a zareagoval celkem pochopitelně. Milan si postupně zvykl zaskočit k nám na kafe, když byl doma a neměl zrovna žádný program někde jinde nebo s nějakou jinou. Jednou u mě takhle zazvonil, že mu cosi odpadlo a že si jde zase pokecat. Můj muž byl zrovna na služební cestě. Jasně, že jsem ho pozvala dál, proč taky ne. Nalila jsem mu víno a povídali jsme si jako obvykle, co v práci, jak jde život a tak. Ale jak se večer protahoval, Milan se na mě čím dál tím víc díval jinak. Určitě víte, co tím myslím… Prostě jako mlsný kocour. Lhala bych, kdybych tvrdila, že se mi to nelíbilo, že jsem se předtím v koupelně narychlo nepřičísla a nenavoněla. Rozhodně mi to lichotilo! Když jsem se kolem něj natahovala pro skleničku, popadl mne a přitiskl k sobě. Cítila jsem, že je vzrušený a musím říci, že se mi to líbilo. Držel mě takhle asi pět sekund, než jsem se začala odtahovat, pak mě hned pustil a řekl: "Promiň, já si nemohl pomoct.“ Ten večer se Milan hned zvedl a odešel.

Od té doby mi to vrtalo hlavou. Vždycky, když jsme se potkali, na mě koukal stejně. Já si myslela, že si toho Honza musí všimnout, ale asi by ho to ani nenapadlo. Zato mě napadalo čím dál častěji, že by se mi to líbilo. Nemyslím, že mám úplně sklony k nevěře, ale také nejsem žádná jeptiška. Chodím do fítka si jednou týdně zacvičit a jednou týdně chodím na zumbu. Ve fítku je jeden chlápek, Aleš se jmenuje. Líbí se mi, je takový namakaný a mužný a já mu také nejsem lhostejná. Je o dva roky mladší než já. Píšeme si, sblížili jsme se i když já jsem vdaná a on má přítelkyni. Už došlo i na líbačku, on mi sahal na prsa a zadek, já mu přes kalhoty na stojící penis. Zatím se tomu bráním, ale nevím, zda odolám. Takové ty motýly v podbříšku když jsme spolu ve fítku a třeba na kávě tam jsou. Líbí se mi a přitahuje mě. Píšeme si na instagramu, ale Honza o tom nemá páru. nevím jak by reagoval? Nechci ho ale zraňovat, protože jak říkám, je to moje zlatíčko, můj miláček a je na něho vždy spoleh. Proto se vlastně obávám, že je to jenom otázka času,kdy k tomu s Alešem dojde a jaké by to s ním bylo, kdyby jsem se s ním vyspala. Myslím, že by se mi to hodně líbilo. Jenže teď jsem měla v hlavě i Milana. Cosi mi našeptávalo, abych se nebála, abych do toho šla, abych ho k nám zase někdy pozvala a sváděla ho a jestli Milan bude s nějakými náznaky a návrhy pokračovat, řekla bych, že mu neodolám. Dost jsem se těšila, že mu neodolám… Nebudu se přeci kvůli tomu rozvádět, ani od něj nebudu nic chtít, ale výčitky svědomí jsem už zaplašila. Můj muž na to nikdy nepřijde.

3 – Plán

Asi týden po onom šokujícím prozření z Jarčina mobilu jsem byl u Milana doma na sklence. Už nějakou dobu jsem si všímal, jak mlsně po mé ženě pokukuje a nyní mne napadlo toho zneužít ve svůj prospěch. Jarka byla na zumbě a tak jsem měl klid a nemusel se ohlížet, zda snad někde neposlouchá. „Kdyby mi ještě v neděli ráno, když jsem vstal, než-li jsem jel pro ni na tu oslavu u sestřenice kdokoliv jen naznačil, že mi Jaruna bude nevěrná, nejdřív bych se zasmál a pak mu asi rozbil hubu“, vyprávěl jsem sousedovi svůj zážitek a pocity, když jsem objevil ty její a jeho, toho Aleše zprávy v jejím mobilu. „Jarka přece není žádná taková. Je to tahoun. Můj kámoš do deště a nepohody. Vždycky jsem se na ni mohl spolehnout“, vyprávěl jsem mu zklamaně. „A vidíš, člověk míní a život mění… Už za pár hodin na to sem se měl přesvědčit, že co platilo celý náš společný život, může být během jedinýho dne úplně v prdeli.“ „Teda Honzo, řeknu ti, že to bych do ní nikdy neřekl“, Milan na to. „Jarka byla už nějakou dobu taková nevrlá“, pokračoval jsem. „Nepřikládal jsem tomu žádnou důležitost. Jako ženatý chlap moc dobře vím, že když čeká krámy, mám jít své ženě z cesty, nebrat ji moc vážně a hlavně neodporovat. Jenže tentokrát to trvalo už pár tejdnů, což bylo dost divný… Ke všemu přestala pořádně vařit. Sázel jsem na to, že drží dietu. To by vysvětlovalo změny v jídle i ty nálady… Bohužel jen do chvíle, kdy jsem měl podruhý v měsíci k večeři topinky s česnekem a Jarka si je dala se mnou… Čímž teorii o dietě srovnala se zemí. Teď už je to jasný… Je v tom ten Aleš, tem chlápek z fítka“. „Poslyš, Milane, nalejme si čistýho vína… Já vim, že se ti má Jarka líbí“, řekl jsem mu s úsměvem a poplácal jej přátelsky po rameni. „Né, co si myslíš“, ohrazoval se Milan. „Ale sousede, jen se nedělej, nejsem blbej a všímám si… Ale podivej, mě to neva, to je OK… Měl bych pro tebe návrh…“ Podíval se zpytavě, co ze mne vypadne. „Víš, já už tak jednoznačně vo její věrnosti přesvědčenej nejsem, ale nechci jak se říká vařit z vody. Potřebuju hmatatelnej důkaz, že mi fakticky nevěrná je. Když na ní vybalim to co sem se dočetl z toho mobilu, bude zatloukat, že nic víc nebylo, že to neni tak jak si myslim a že jsem hajzl a žárlivec, co jí lezl do mobilu. Ale když budu mít hmatatelnej důkaz, můžu se s ní dát rozvést nebo ji zatlačit do kouta. Prostě chtěl bych, abys do ní dělal, abys mi jí sváděl a svedl. Abys to pochopil bez nějakýho omylu či nedorozumění… Prostě jí sveď, dostaň do postele. Máš ode mně povolení Jarku vošukat můžeš užít podle vlastní vůle a chuti. Slibuji, že ti to nikdy nebudu vyčítat. Mám jen podmínku: Chci abys to nějak tajně natočil. Hele, ber na vědomí, že sme kamarádi a že když budeš jednou třeba potřebovat podobnou pomoc, tak se mnou můžeš počítat. Nedostáváš málo už proto, že po ní roky mlsně koukáš. Ale abys to neměl tak jednoduchý a já nečekal věčnost, dávám ti měsíc. Když nic nebude nebo když tě jasně pošle do prdele, řekneš mi to a konec. Jestli jí vošukáš, natočíš to a mě to video dáš. Neboj, když se budu rozvádět, tak po soudech tě jako svědka tahat nebudu, to ti slibuju. Milan na mne hleděl jako puk. Ty vole, Honzo, to myslíš fakt vážně?“ divil se „To je výzva?“ „Jo vážně a je to výzva“, já na to. „Jsem na svou manželku náramně zvědavej“.

4 – Jak moucha na lep…

Když mě Milan potkal jednou na chodbě a pozval k sobě domů, ještě jsem sama sobě namlouvala, že to je jen přátelská návštěva a o nic nejde i když jsem tušila, že po mě zase nejspíš vyjede a to přesto, že se mi za to, co bylo minule omlouval. A i když jsem po vstupu do jeho bytu poznala, že o přátelství tu tedy nepůjde, ještě jsem byla rozhodnutá to stopnout a celé to ukončit. Jenže Milan jen zavřel dveře, tak mě hned za dveřmi popadl do náruče, začal líbat – a mně najednou vypnul mozek a všechno mi bylo jedno. Zdvihl mne a odnesl do své ložnice.

Jenže po vstupu do pokoje mě čekal šok. Na posteli seděl ještě jeden cizí muž. Byl o dost mladší než Milan. Když mě spatřil, ihned se postavil a představil se mi jako Martin. Překvapeně jsem se otočila na Milana. „To je muj vo deset let mladší brácha, Jaruš… Von je následem nerozumu našich rodičů, pořídili si ho, když bylo naší mámě už čtyřicet a tátovi pade…“ Martin se zasmál té narážce. „No snad ti to nevadí“, řekl. Nemohla jsem uvěřit svým očím. Nevěděla jsem, co mám dělat. Vždycky jsem snila o trojce, ale podvádět takhle svého manžela Honzu? „Máš něco k pití?, řekla jsem. Šel k ledničce vedle v kuchyňce a přinesl láhev červeného vína. "Jestli to mám udělat, musím se posilnit“, pronesla jsem nevěda snad ani co jsem právě řekla. Oba dva se zasmáli a také se napili. Chvilku jsme popíjeli a povídali si. Ten Martin byl sympatický a hezký kluk, určitě byl hezčí než jeho brácha. Prý studuje sociologii třetí semestr. Když jsme byli dostatečně v náladě, tedy spíš já, rozhodla jsem se jednat. Svlékla jsem se před nimi do naha a pak oni oba také. Stáli jsme tam všichni tři zcela nazí a odhodlaní. Lehla jsem si na postel a každý mě obejmul z jedné strany. Hladili mi prsa a břicho, cucali mi bradavky, každý jednu a každý mi hladil jedno stehno. Jeden z nich, ani nevím už který, mi zajel rukou mezi nohy. Líbilo se mi to, že mám dva milence, že se o mě dělí dva bratři. Bože, to bylo to tak vzrušující. Byla jsem celá vlhká a jejich ruce se střídali v mé prcině, prstíc mě tam. Oba byli už moc vzrušení, a tak si mě Milan nadzvedl a otočil mě zadkem k sobě. Strčil svůj penis do mě. Zavzdychala jsem, ale Marin mi ucpal pusu svým penisem. Šukali mě ze všech stran jako bych byla nějaká loutka. Nemohla jsem se ani nikam pohnout. Milan do mě přirážel jako zběsilý a já asi u toho hlasitě sténala, možná hekala nebo ječela, fakt nevím, protože jsem byla někde jinde, v jakémsi mezihvězdném prostoru. Když jsem ucítila ty jeho záškuby, bylo mi jedno, že nemá kondom a já nic neberu, že s Honzou souložíme jen přes kondomy. Pak se vyměnili a změnili jsme i polohu. Tentokrát jsem si lehla na záda a strčil ho do mě Martin. Chvilku mě šukal sám a Milan mi líbal a mačkal prsa a ještě mi rukou podsunutou mezi našimi břichy dráždil dost divoce poštěváček.. Křičela jsem tak hlasitě, že mě musel slyšet celý barák. Martinův penis mi bušil do děložního čípku a vagíně dráždil každičký kout mojí mučené pochvy. Po chvíli Martin začal vzdychat. Ucítila jsem, že s sebou začal cukat natlačený na mé děloze a že jeho semeno stříkalo dovnitř. I já jsem se dostala do slastného orgasmu. Oba jsme měli orgasmus zároveň. Byla jsem v pochvě plná jejich semene. Vytékalo mi na stehna ana prostěradlo. Byla jsem tak uspokojená. Bylo to úžasné. Zajímavé je, že mě za celou tu dobu ani jednou nezatrápilo svědomí. Ten den jakoby se mi obrátil svět vzhůru nohama. Najednou jsem ani nevěděla, kdo vlastně jsem, a jak jsem k tomu všemu přišla. Seděla jsem doma v naší své ložnici, matně si vzpomínala na ty chvíle prožité před hodinou „Co se to vlastně stalo? Jak to, že je ze mě někdo jiný. To snad ani nemůže být pravda!“ přemýšlela jsem si sama pro sebe a namáhala svůj mozek. Sex s nimi byl prostě skvělý. Jednoduše proto, že to bylo po třech, vlastně skoro čtyřech letech něco jiného. To samozřejmě není důvod k nevěře, to vím… I proto jsem Milanovi rovnou řekla, že to bylo sice krásné, ale taky poprvé a naposled. Potutelně na mě koukal a pak řekl: „Jak chceš, ale ty přijdeš. Já to vím.“ Trochu se mě dotklo, jak si tím byl tak jistý.

Když Honza přišel z práce, tak se nic nedělo, dokonce jsem ani neměla tak velké výčitky, jak jsem si myslela. Naopak jsem se na svého muže zase začala dívat s velkou láskou, jaká tam byla dřív. Probralo mě to a chápala jsem názory, že někdy může nevěra pomoci obohatit vztah. Věřila jsem tomu a myslela, že odteď už bude vše dobré.

5 – Šok II

Druhý den byla sobota, nechal jsem Jarku spát ať si užije ještě klidu a dokonce jsem udělal kávu. Pak jsem na stůl položil mnou vyplněnou žádost o rozvod. Počkal jsem až vstala, až si odbyla WC, čištění zubů a další hygienu v koupelně. Přišla do kuchyně v noční košili, sedla ke stolu a kávě a její zrak spočinul na tom formuláři. Ztuhla a pohlédla zpytavě na mne. „C…co…co to je?“ „To je žádost o rozvod, umíš-li číst“, řekl jsem v klidu, ale s ironií v hlasu. „Ty se chceš…? Proč jako? Ty někoho máš?“ byla v šoku a blekotala. „Já? Já ti byl vždycky věrnej, já nemám nikoho, ale v tebe jsem ztratil důvěru… ", načež jsem jí povyprávěl, co jsem jí našel v tom mobilu. "Ty…tys mi tehdy prolustroval mobil? To se nedělá, seš hajzl!“ zvýšila hlas. „Aha, tak já jsem hajzl, že sem ti odhalil, jak se muckáš s nějakym Alešem z fítka, jak ti vošmatává kozy a ty mu saháš do rozkroku? Seš vdaná ženská, proboha! Chováš se jak coura!“ zvýšil jsem hlas také. „Ale Honzo, nic víc už nebylo?“ bránila se. „Jo, tehdy možná eště né, ale co potom, no?!“ dorážel jsem na manželku dál. „Seš žárlivej, měl by ses s tím jít léčit“, opáčila se. „Já léčit? Když mám pádnej důvod, musím žárlit! Já v tebe přestal mít důvěru a bez důvěry se žít nedá“, pronesl jsem. „No tak dobře, tehdy sme to s Alešem přepískli, ale hele, Honzo, já s nim fakt nic víc neměla a potom už nic nebylo,“ řekla chlácholivě. „Že nic???“ zasmál jsem se ironicky. „Ne, vopravdu nic“, dušovala se. „Hmm…a co včera s se sousedem a jeho bráchou?!“ pohlédl jsem na ni a viděl, že ji to zdrtilo. „Jak to víš?“ zakuňkala s pláčem na krajíčku. A tak jsem jí vyložil, že od chvíle, co jsem jí přestal věřit jsem jí chtěl dát šanci. Popsal jsem , jak jsem proto, aby ji dostal do postele, získal souseda Milana, protože jsem věděl, že se mu Jarka líbí a on jak souhlasil. To s tím jeho bratrem byl nadplán, to že jsem já nevymyslel. Také jsem jí řekl, že to Milan natočil skrytou kamerou a že to video z jejich šukačky mám na notebooku, že mi to hned poslal. „Kdybys ho odmítla, kdyby sis s nim a tim jeho bráchou nezašukala, nechal bych to s tim Alešem být a život by šel dál, jenže ty si se zachovala jako nespokojená promiskuitní rajda a zamrdala sis. navíc se do tebe voba udělali a pokud vim, ty žádnou antinu nebereš, takže si eště riskovala těhotenství. Kdybych ti dál věřil a to co se vodehrálo včera se sousedem bych se nejspíš nikdy nedozvěděl. možná by ste spolu šukali dál vždycky, kdybych nebyl doma, co? A kdyby tě naprcal, tak bys kukačku klidně i hodila na mě, že jo? Ne, už tě nechci. Ve zkoušce věrnosti si neobstála! Podepiš to a nedělej fóry. Byt mi necháš a vodstěhuješ se. Jestli budeš dělat problémy, tak to video s tvou nevěrou uviděj všichni tví příbuzní a kolegové a kolegyně na katastrálním úřadu dostanou odkazy na jedno video na jedněch zahraničních webovejch stránkách. Tak si to rozmysli. Děti nemáme, bude to rychlé a bude to v klidu z důvodu řekněme diametrálních názorových rozdílů na život.“

Podal jsem jí propisku a Jarka tu žádost podepsala.

Fanyn
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury