Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

TESCO!!

Vážení, nevím, zda nakupujete v některém z hypermarketů TESCO, ale tohle vám může být užitečné! Chci vás varovat před něčím, co se mi stalo.
Stal jsem se obětí chytrých podvodnic. Tohle se mi přihodilo v hypermarketu TESCO Liberec a mohlo by se to stát i vám. Jak podvodnice pracují:
Dvě hezké 18-leté dívky přijdou k autu, když dáváte nákup do kufru, začnou vám umývat sklo a jejich prsa doslova vypadávají z blůzky s nápisem TESCO. Kdo by se nepodíval, že. Když jim děkujete a nabídnete peníze za práci, řeknou „Ne“ a požádají vás, zda byste je nezavezl k plaveckému bazénu. Když souhlasíte, obě se posadí na zadní sedadlo. V průběhu cesty se začnou navzájem sexuálně dráždit.
Pak jedna z nich přeleze na přední sedadlo a udělá vám to pusou, zatímco druhá vám ukradne peněženku. Mně ukradly peněženku minulý týden v úterý, ve středu, dvakrát ve čtvrtek, pak v pátek a naposledy včera večer!!!
John Doe


TOPlist

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net Tvorba webových stránek.Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury

Povidka.cz   copyrights 2017      info@povidka.cz - pokud naleznete nevhodný obsah, prosím kontaktujte nás.