Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

20.06.2020 DrobnáS o n i č k a

Timto jsem ti jen chtela ukazat ze uz mam zkusenosti. Chtela bych..nejprve bych ti udělala dobre pusou jak se ti o tom ani nesnilo…hodne mi to chybi…chtela bych nejprve sladce a nezne a pak nahle…aby ses me zmocnil. Abys zrychlil na misionari a ja si dala sve nohy na tva ramena.....abych vystrikla pred tvýma ocima. Protoze to by byl nadherny pohled. Soňa klečela předemnou ve 3/4 capri bílých kalhotách když jsem pod ně nakoukl měla na sobě klasické ibyčejné bílé kalhotky a stejně tak sladěnou bílou sportovní podprsenku. Strašně mě vzrušovala . Soničko )tak to kdyby sis ho vzala do pusinky… Nesměle se na mě podívala ale nakonec poslechla a pak začalo něco co jsem nikdy před tím nezažíl. Začala mi ho neskutečně hulit snad neměla dost. Prakticky vůbec se nedosila a já se nchával Soňou divoce kouřit. Soňa ležela na břiše a hulila mě až ke kořenu.Vzala bych si te do pusy a cucala bych a kourila hrala bych si s nim jazykem az do krku Měl jsem co dělat…Když mi ho dostatečně postavila, Stoupl jsem si k soně zezadu…Podíval jsem se jí na zadek měla ho poměrně malý spíš dětský ale nebojte Soničce bylo 22. Stáhl jsem jí capri kalhoty ale kalhotky jsem jí nechal nasazené. Myslel jsem že nebude vzrušená a že se budu muset věnovat její kundičce malé Soničce ale ta potvroa byla úplně mokrá. Takže když jsem do ní s kondomem vstupoval cítil jsem jak je úzká…Když si na mě zvykla začala svým drobným dětským zadečkem ke mě přirážet. Neustále se na mě koukala. Když jsme si na sebe zvykli popadl jsem ji za zadek a začal ji opravdu tvrdě mrdat Soňa hekala a opakovala ať ještě přidám víc že jí to vzrušuje.Přidal jsem na maximum a drtil Soničce její dorbné kozičky.Chci to pak hezky zezadu na ctyrech…poradne hluboko a chvilemi bys ho mohl vytahnout a rychle mi to delat i tim kolickem a nebo me prstit… a pak na konicka. Pak Sona náhle změnila polohu na konicka A hezky by sis me ohnul a omrdal me bez kondomu do zadecku a pak bys vzal kondom a do vaginyPak bys mi zajel prsty na klitoris kde je to hodně silne kdyz bys me tam hladil rychle a kricela bych ze tam ne ze tam se hned udelam ze je to moc silne. Opět jsem si vzalSoničku zezadu a prudce ji mrdal do vaginy A už tu byl vrchol uplný plný spojující. Měl jsem ale strašný pocit viny, že jsem v ten moment podvedl svou přítelkyni Vendulu ale co naplat. Soňa mě za odmenu dokuřovala a k mému překvapení jsem se Soničce znovu pod dlouhém kouření do pusniky nakonec udělal podruhé a celkem to nedalo žádnou práci protože Sonička byla skutečně k neutahání a mrdala jak pila. Inu Sonička byla drobňounká ale neskuteně nadržená nymfomanka.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury