Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

CHLAPECKÉ ORGIE NA WC

Povím vám o tom, jak jsem se stal gayem. Byl krásný zářijový den a já byl ve škole. Zazvonilo a začala dvouhodinová přestávka. Já (Tomáš, 15 let) jsem už asi tak dobrou půlhodinu potřeboval akutně na velkou. Rychle jsem si proto sbalil věci do aktovky a pospíchal na záchod. Zapomněl jsem i za sebou zamknout dveře kabinky. Rychle jsem stáhl kalhoty a trenky a začal vykonávat spotřebu. Při tom jsem přeslechl, že někdo další vstoupil na záchod. Najednou se otevřely dveře a v nich stál můj nejlepší kamarád Jakub (16 let). Oba jsme se lekli. On se otočil a začal se mi omlouvat. „V poho,“ řekl jsem. Měl jsem ve výhledu jeho zadek, měl ho moc krásný. Oblékl jsem se, potichu jsem k němu došel a přes tu prdel ho normálně pohladil. Čekal jsem, že mě Kuba bouchne, kopne nebo tak něco. On se ale otočila a začal mě líbat. Já mu polibky rád vracel. „Svlékněme se,“ napadlo Kubu a já, který byl naprosto nadržený, jsem souhlasil. Pomohli jsme si tedy z toho oblečení a mazlili se ve stoje. Pak Kuba pokynul, já si klekl a začal kouřit jeho penis. Dělal jsem mu to do té doby, než se můj kamarád udělal. Pochopitelně jsme se prohodil. Pak Kubík odněkud vytáhl kondom a řekl, že mě chce opíchat. Já byl pořád víc nadržený a souhlasil jsem. Kubík mi proto řekl, abych si lehl na břicho. Já to udělal a on tak jednoduše do mě zajel. Když se znovu udělal, sundal si Kuba ten kondom, lehl si vedle mě a začali jsme se objímat. Při tom mi pošeptal, že na tuhle chvíli už dlouho čeká. Já odpověděl, že jsem po tom taky toužil. A bylo to. Od té doby jsem se vysral na všechny holky a začal chodit se svým kamarádem Kubou.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tomáš


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury