Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Doučování gymnazistek

Šťastně jsem odmaturoval, byl přijat na VŠ a užíval si prázdniny. Maminka přišla z práce a jestli bych si chtěl přivydělat, tak dcera její kolegyně a její kamarádka rupnuly ve třeťáku z matiky a čeká je reparát. Mohl bych s nimi matiku probrat. Vůbec mě to nepřišlo blbý, každá koruna dobrá a já matiku válel. Třikrát týdně, jsem chodil vždycky dopoledne, učit děvčata matiku. Odpoledne jsem pak vyrážel se svým novým foťákem Praktika lovit záběry. Večer jsem pak vyvolával film a hledal ty nejúžasnější a samozřejmě umělecké záběry. Mě bylo osmnáct a holkám do sedmnácti moc nechybělo. Nejdřív byly soustředěné, ale pak jim otrnulo a dělaly si ze mě legraci. Už jenom tím, která toho na sobě bude mít nejmíň, nebo si sedne tak, abych měl nezapomenutelný výhled ať už na prsa nebo na kalhotky. Samozřejmě se různě nakláněly nad papír a jako náhodou se mě dotýkaly. Snažil jsem se odolávat, ale bylo to těžký. Mnohdy mě stál a já se marně snažil, aby si toho holky nevšimly. Probírali jsme množiny. Průnik, sjednocení a tak podobně. Eva se na mě podívala „hele průnik? To je jako průnik? Víš jaký?“ Ilona s na ní podívala „prosím tě co blbneš, já průnik už měla, ale ty ne, jestli se nepletu. A kolik průniků jsi měl ty?“ A otočila se na mě. „Hele a kolik ty?“ podíval jsem se na Ilonu. „Já měla čtyři, ale tady Eva ani jeden, tak nemůže množiny ani pochopit. Hihihi. A kolik ty? Dlužíš odpověď“ Moc se mě nechtělo, ale pravdou nic nezkazíš. „No počkej počítám. Tak asi dvacet.“ „Cože? Ty už jsi dvacetkrát někam jako pronikal?“ „Holky pojďte jdeme na tu matiku.“ „A co kdybys tady Evě ten průnik ukázal hihihi, aby věděla, o čem se bavíme.“ Nedal jsem se i když holky byly fakt krásný, blbý a vyzývavý. Za dva dni jsem si sebou vzal foťák, že po doučování půjdu lovit skvělé záběry do své „umělecké“ sbírky. Vždycky jsem těšil na večer, kdy jsem v koupelně vyvolával film a dělal fotky, samozřejmě černobílé. Holky byly jak jinak ve víc než krátkých sukních a matika je ani moc nebrala, ale předstíraly, že je zajímá strašně. Spíš se předháněly, která si sedne vyzývavěji a já se z toho budu potit. Když jsem si přinesl foťák, tak to bylo halo. Jé vyfoť nás spolu, každou zvlášť a já nevím jak a přines zítra ukázat, jak nám to sluší. Holky se zajímaly, jak se to ovládá a vůbec, pozorné publikum. Měl jsem nějaké střevní potíže a musel jsem pelášit na záchod a nějakou dobu tam strávit. Když jsem se vrátil, dokončili jsme plán učení. Holky mávaly a abych určitě přinesl ukázat fotky. Večer jsem vyvolal negativ a když uschnul, tak jsem ho proti světlu prohlížel a pár políček mě připadalo divných. Jo divný byly. 2× po třech políčkách úplně stejně. Roztažené nohy a pohled na kalhotky v klíně, roztažené nohy a pohled do klína bez kalhotek a třetí dotyčná na břiše a opět pohled mezi nohy. Nikde nebyla ruka, oblečení nic. Musel jsem uznat na záchodu, že fotky byly super a já si to musel udělat sám. Druhý den jsem vzal fotky a šel doučovat.

Obě: „Tak jak fotky dobrý, ukaž nám je prosím.“ Nejdřív jsem vyndal fotky normální. Hádaly se, které to sluší víc. Pak jsem položil na stůl těch šest fotek.

Já: „Holky, co to jako je? Ne že by se na to nedalo koukat, ale…..“

Obě: „To je hádanka pro tebe přece, která k nám patří. Hihihi.“

V břiše se mě to celé sevřelo. Probíral jsem fotky, hledal detaily, ale nebyly. „Holky, jaké jste měly kalhotky?“ „No včera přece úterý hihihi a dneska máme obě středu“ a rychle zvedly sukýnky. „A musíš poznat, které fotky patří, které hihihi.“ Obě si lehly vedle sebe a daly nohy od sebe. Fotky byly úplně stejné.

Obě: „Tak, která je která? Hihihi. Jestli to uhodneš, můžeš zasadit.“

Já: „Holky těžký, ale co matika? I když tohle je fakt dost zajímavý,“

Obě: „No ukaž nám konečně toho svého a my ti třeba poradíme. Hihihi.“ Byl jsem vzrušený k prasknutí. Sundal jsem kalhoty a ten můj se v plné palbě vztyčil. Holky vyvalily oči a hned začaly, jestli by se do nich vešel. Ilona hned poznamenala, že jich pár měla, ale tohle fakt ne a Eva jen krčila rameny a pořád se mně dívala mezi nohy.

Obě: „Co kdybychom udělali pár fotek bez obličejů, jako, že ho do nás dáváš? Co myslíš? Budu klidně režisérka, hihihi.“ Chytla se slova Ilona. „Počkej jen jako? A myslíš, že ho do tebe nevrazí?“ ptala se Eva. „No, kdyby nic, tak mě to neva, jen nevím jak tobě? Jestli tě napíchne? Co myslíš? Hihihi. Ale soutěžící nejdřív udělej značku na fotku, kterou by sis dal jako první a bude tvoje co?“ Obě se hihňaly a já udělal značku, kterou bych bral jako první.

Já: „Holky, ale já musím zjistit, která je která, Koukejte sundat kalhotky, nebo to udělám já.“

Holky sundaly kalhotky a lehly si do správné polohy. „Wau a já to podle drobné pihy poznal. Tak a je to jasný, ta se značkou je moje.“ A byla to Eva. Hned začala smlouvat, ale Ilona i já jsme byli nesmlouvaví. Ilona jen slíbila, že jí vyfotí první průnik v jejím životě a já se těšil. Eva nakonec ukecala, že Iva se taky nechá. Vyndával jsem prezervativ a Eva hlásila, že u ní nemusím, zítra bude mít měsíčky, ale Ilona zase hlásila, že s ní si ho vzít musím. Tak nakonec jsme se domluvili, že prvním modelem, bude přece jen Ilona a Eva alespoň uvidí a teď bude fotit.

Takže to začalo a holky měly nápady. Ilona stojí u stolu a fotka zespodu, potom na posteli a pak já si nasadil prezervativ, ona zkušeně zvedla nohy v kyčlích a pokrčila nohy. Nasadil jsem, ale Evě se nelíbil ten konec na prezervativu a tak jsem zatlačil. Žalud pootevřel Ilonu. Byl jsem děsně vzrušený. Prostě neplánovaně jsem ho do Ilony na pár přírazů dostal. Kousala se do rtů. Chtěl jsem přirážet a jen zašeptala „zůstaň“. Nalehl jsem a zůstal v ní v klidu a najednou Ilonu zachvátil orgasmus. „ííí….ááá….co…t…jé­éééé“ Pochvou svírala můj klacek, co v ní trčel a jak u ní orgasmus dozníval, tak jsem se udělal já. Opatrně jsem ho vyndal, prezervativ byl úplně plný. Ilona ležela „tohle jsem ještě nežažila, to bylo krásný“ Eva na ní koukala s otevřenou pusou. A hned si sdělovaly svoje dojmy. A mně se znovu postavil a foťák si vzala do ruky Ilona. A pak si Eva lehla a já jen nasadil, aby to vypadalo jako. A pak se to stalo. Eva mě vzala za boky a prudce přitáhla. Odpor byl malý, jen se kousla do rtu a já byl v ní. Párkrát jsem přirazil, byla klouzavá a mokrá. Objala mě okolo krku a taky zašeptala, zůstaň. Pak se začala třást, vzlykat, mačkat mě rukama okolo krku a pak mě objala i nohama. Orgasmus trval strašně dlouho a pak zacukalo v tom mým. Chtěl jsem vytáhnout, ale přidržela mě a cákal do jejího klína. Myslel jsem, že omdlím. Skončili jsme a zkoušeli dělat matiku, moc to nešlo, tak jsme se domluvili, že dnes už ne a tak jsme jen leželi na posteli a obě se ke mně tulili. Holky nakonec reparáty udělaly.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury