Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Erotické povídky motorky II

Když jsem psal svou první povídku, bylo mi trapně. Představoval jsem si, že motorky mají klasické vlastnosti zamilovaných dívek. Motorky které Vás dokáží milovat celou svou duší a o tom jsou tyto čtyři krátké příběhy v nichž se motorky zamilovaly do svých motorkářů. Tyto povídk jsem psal ‎28. ‎listopadu ‎2016 Příjemné čtení, přeje autor, Lukáš Měřínský. 2. Manet Korádo – Kateřina Jmenuji se Kateřina, jsem motorka velice citlivé povahy a povím vám svůj příběh z pohledu nevinné mladé motorky která se bleskově a bláznivě zamilovala. Psal se rok 1994 kdy jsem jej poprvé potkala. Jmenoval se Lukáš a byl to Vášnivý motorkář. Když si mne kupoval i on se do mne nevědomky zakoukal. Ale to ještě netušil, že mám lidské vlastnosti a že mám schopnost komunikace myšlenek. Lukáš to poprvé zjistil, když svoji Káču poprvé startoval. Když byla Káča skutečně zahřátá začala sama zvyšovat otáčky až se sám divil, co se děje … Pomyslel si, že ho snad miluje když sama zvyšuje otáčky a když přidal plyn lehce je zvýšila a poté se vrátila do otáček ve kterých byla když je sama zvýšila. Miluje mne! Zajásal a radostně si poskočil. Ale jsem normální,když se mi líbí a přitahují mne motorky?'' pomyslel si. Jednoho dne si dodal odvahy a vyzkoušel experiment, na který nikdy nezapomněl. Svlékl se do naha a Káču nastartoval za studena. Jelikož byla opravdu hodně studená, trvalo jí (chuděře) než opět nastavila otáčky na něž byla zvyklá. Podvědomě si vypnula otáčení kola a byla nastartovaná jen na volnoběh. Tu zvýšila své otáčky na maximum tak až se Lukáš vzrušil. Panebože co to je? vyděsil se … Když se poprvé otřel o Kateřin sedlo vzrušil se. Káča skučela a držela otáčky nejvýše co mohla. Aby si na chvíli oddechla snižovala je když ale cítila, že je Jan na pokraji bláha, opět je zvýšila na doraz. Podvědomě se Lukáš myšlenkami zeptal Káči zda ho miluje. Ta jen snižováním a zvyšováním otáček jen dokazovala svému Lukášovi, že ho skutečně miluje. Tu Lukáš bez váhání otevřel Káčinu nádrža počal do ní prudce přirážet. To Káču dohnalo ještěk vyšším otáčkám a její sténání a vzlyk přecházelo v pištění. Tu Lukáš dosáhl mohutného a silného vrcholu do nádrže Káči a Káča oakmžitým vyčerpáním ihned zhasla.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury