Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Exotika část 1

Tomášovi bylo krátce po patnáctých narozeninách. Právě vstával z postele, došel pomalu k zrcadlu a upravoval si vlasy – měl blonďaté vlasy nakrátko ostříhané kromě jednoho hustšího pramene který mu spadal do čela. Podíval se na sebe – i když mu bylo teprve patnáct tak byl urostlý a měl tělo sportovce. Měl na sobě jen boxerky, došel bosý ke skříni a začal se oblékat. Byl začátek července a Tomáš dostal od rodičů za skvělé výsledky exotickou masáž. Často také sportoval – běh, hokej, plavání a proto si tělo trochu zaslouží relax. I když mu přišlo trošku divné, že když mu rodiče předali informaci o masáži a kam se má dostavit tak se na sebe zvláštně podívali.

Byla sobota večer a měl tam být v 20 hodin – podíval se na hodinky a zjistil že je 19:30. Nejvyšší čas vyrazit. Popadl baťoh a vyrazil. Za chvíli dorazil na určenou adresu – zjistil že je u celkem luxusního třípatrového domu. Zazvonil na příslušný zvonek a čekal. Když se ozval ženský hlas tak se představil, ihned se ozvalo zabzučení a vešel dovnitř. V přízemí nečekal moc dlouho, z 1. patra pro něj přišla velice přitažlivá černoška a zavedla ho do patra.

„Ahoj já jsem Mia a tohle má sestra Naomi“ představila se dívka a druhou dívku která se objevila v místnosti. Obě měli na sobě jen tenké sametové župánky které jim splývaly k nahým chodidlům. „Těší mě, já jsem Tomáš“ představil se. Byl trochu nervózní ale to se mělo brzy změnit. „Mia tě zavede k šatně a do sprchy a já mezitím připravím postel“ řekla Naomi a krásně se na Toma usmála. Než odešla do ložnice tak ho políbila na tvář. Tomáš lehce zčervenal a Mia ho vzala za ruku: „Tak pojď se mnou, musíme se osprchovat“. Vzala ho do velké koupelny, kde byla vana, sprchový kout a velká skříň kde byl úložný prostor a ručníky.

Mia si dala župan na ramínko a ukázala Tomovi krásné štíhle tělo a pevná prsa. „Tak si odlož věci Tome – tričko, boxerky, prostě všechno. A půjdeme se spolu vysprchovat.“ Počkat…vyhrkl Tom. „Neboj Tome, dnešek si moc užiješ…“ Tom se tedy svlékl a uložil si věci. Mia mezitím pustila ve sprcháči teplou vodu. Tom za ní přišel a Mia zavřela dveře a přistoupila k Tomovi zezadu. Políbila ho na krk a zašeptala „Dneska to bude krásný večer, rodiče ti zaplatili speciální večer tak ho také dostaneš. Už jsi měl dívku?“ „Ještě ne..“ vykoktal Tomáš. „Však tě s Naomi zaučíme a nemusíš se nás bát.“ A začala mu roztírat gel po zádech a poté její hebké ruce zajeli dopředu na jeho nahý hrudník a pomalu se její ruce sunuly k jeho již stojícímu penisu. I když mu bylo 15, už teď měl krásných 19 centimetrů. Mia ho lehce vzala do ruky a začala pomalu honit. Měl ho brzy tvrdého a připraveného. Mia se postavila před Tomáše, objala ho a začala vášnivě líbat. Tomáš se ještě s žádnou dívkou nelíbal, s Miou se dotýkali rty a jazyky. Tomovi ruce hladili ten krásný tmavý a pevný zadeček. Mia se od něj odtáhla:„Pojď mě ochutnat Tome, moc chci aby si mi ji vylízal.“ Tom si klekl, Mia se lehce rozkročila. Chytil jí za zadek a začal pomalu lízat. Chutnala výborně a brzy z toho vzrušení začala téct. Mia chytla Toma za hlavu a hlasitě sténala, Tomovi mezi tím stál jako svíce.

„Dělej, postav se. Chci tě ochutnat…“ Tomáš se postavil a nechal se kouřit to exotickou kráskou. Musel se chytit držáku jinak by tou slatí asi upadnul. Kouřila ho velice zkušeně a překožku přetahovala v rychlém tempu. Velice rychle ucítil tlak v penisu, chytil v rychlém popudu Miu za hlavu a začal stříkat velkou dávku svého panického spermatu do její lačné pusinky. Sice se trochu zakuckala ale spolykala vše do poslední kapky. Pak mu ještě olízla penis od zbytku spermatu. Tomáš hlasitě oddechoval, Mia vstala a vášnivě políbila, pak zašeptala:„To byl jen začátek – překrm, zažiješ s námi ještě vzrušující noc. Ale teď tě znovu připravím a vyzkouším tě jak ti půjde šukání.“ Vypla vodu a začala ho opět kouřit. Za chvíli byl opět v pozoru… Objala ho kolem krku, nohy mu dala kolem pasu a jeho penis stojící jako svíce zajel do její píči. Popadl jí za zadek, Mia skřížila nohy a pomalými pohyby nahoru a dolů se oddávala slasti když do ní zajel penis až koule a pomalu zase vyjížděl. Tomáš sténal a Mia ještě více. Tom si užíval příjemný pocit nejen její celkem úzké černé píči ale také společné líbání a její ztvrdlé bradky na jeho nahém hrudníku… Jak by je rád laskal jazykem. Brzy opět cítil že dojde vrcholu, Mia to také vycítila a pevněji ho objala. Tom jí pevně chytil za zadek a s hlasitým zasténáním se do ní vystříkal – „Jo dělej pěkně mi ji vystříkej, chci to tam!!!“

Pak se oba hladili po nahých tělech, vášnivě se líbali a nechali na sebe téct vodu, aby ze sebe spláchli pot. Pak Mia řekla: „To vůbec nebylo špatné Tome, na to že jsi panic… Teď se přesuneme do ložnice a ukážeš se Naomi. Možná se k vám ještě přidám aby jsi z toho večera něco měl…“ usmála se, pohladila ho a políbila. Když se osušili, vyšli z koupelny, Mia ho vedla za ruku do ložnice, kde na ně již čekal nahá Naomi…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tomzev


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury