Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Exotika část 2

„No konečně, kde jste byli tak dlouho vy dva?“ usmála se Naomi na Miu a Tomáše. Ležela na posteli, měla roztažené nohy a strkal si dva prsty do své nedočkavé kundičky. Tom si všiml, že z kundičky jí dost teče tekutina. Samozřejmě to Tomáš ještě všechno neznal co se týče sexu…Druhou rukou se Naomi hladila po štíhlém, tmavém a velice přitažlivém těle. Také si dráždila a hladila prsa a bradavky. Začala u toho pěkně sténat, Tomovi se z toho začal stavět penis. I když už měl za sebou dva výstřiky, tak ho chvilka odpočinku a hlavně tato podívaná opět ho přesvědčila že ještě nemá dost. Chtěl jsi s těmito krásnými černoškami užít ještě víc a hlavně když to rodiče zaplatili…

Mia zavřela dveře ložnice a došla k Tomovi. Nahá chodila se jí lehounce bořila do vlasu koberce. Podívala se na něj, objala ho a řekla:„Teď si s námi užiješ a zažiješ to, co s jinými děvčaty ne. Poznáš že my jsme opravdu velice něžné a vášnivé“ řekla a začala ho vášnivě líbat. Začala mu také strkat jazyk do pusy, Tom jí hladil po jejích hladkých bocích a rukama začal směrovat nahoru. Začal jí sahat na prsa a brzy mu jeho nástroj opět stál v pozoru.. Naomi, která mezitím ležela na posteli a uspokojovala se, se podívala na Tomášův velký penis: „Ty máš ale kládu. Pojď, vykouřím tě a pořádně mě ošukáš!!“ Poslech a už stál u postele a Naomi ho začala královsky kouřit. Střídala rychlost a přetahovala kůžičku přes žalud. Několikrát žalud také olízla, chutnal opravdu skvěle. Nicméně Tom věděl že to nevydrží moc dlouho, naštěstí Naomi stala a objala. Tom jí hned chytil za pevný zadek a vášnivě jí políbil. Naomi se za chvíli po skvělém líbání odtáhla s úsměvem.

„Ty jsi ale drak chlapečku. No nic, teď se mi předvedeš. Dělej, omrdej mě do sucha!“ řekla, lehla si a roztáhla nohy. Tom se do ní ponořil – její kunda nebyla tak těsná jako u Mii a byla o hodně vlhčí.. Díky předešlé masturbaci. Tom do ní divoce vrážel svůj pevný stožár až po kořen. Naomi pořád něco vykřikovala a několikrát ho pevně objala až mu zaryla nehty do zad. „Dělej, mrdej ty bejku, udělej se do mě!!!“ Pevně ho objala i svými snědými nožkami aby sevření bylo pevnější. Tom jí líbal na krku…„Jo dělej, líbej mě. Krásně to umíš, mrdej Tome!!“ Vášnivě se líbali a pak se u jeho hlavy objevila druhá kundička – Mia ho chytla za hlavu: „Vylízej mi ji, chci to!!!“ Obě dívky hlasitě sténaly a křičely. Najednou Tom ucítil silný tlak a divoce se do Naomi vystříkal, Mia se zároveň udělala s Naomi a s Tomem.

Leželi všichni v těsném objetí, objímali se, osahávali a líbali. Mia ho políbila a začala se věnovat jeho nástroji aby ho připravila na závěrečné kolo. Naomi ho mezitím líbala na těle a na krku: „Pěkně nás ještě na závěr ještě jednou uděláš, pěkně nás postříkáš…“ Pak se spolu vášnivě líbali. Poté si mu sedla na obličej a Tom musel lízat tu její sladkou a orosenou kundu. Naomi hlasitě vzdychala, byla na vrcholu slasti. Jeho nástroj najednou putoval ven z lačných úst Mii a Naomi na něj nasedla. Mia vystřídala Naomi a teď to byla Mia koho Tom lízal. Naomi mezitím divoce řádila a přirážela na jeho penisu. Pak se mi Mia otočila a Tom jí teď musel lízat análek: „Dělej, vyliž mi ho pak mi ho opícháš bejku!!“ vykřikovala. Naomi sesedla a Mia si lehla na všechny čtyři: „Tak šukej mě do análu a pěkně tvrdě Tome!!“ zavelela, nečekal a tvrdě jí ho tam strčil. Tak divoce až vyjekla – ne bolestí ale slastí. Naomi stála za Tomem a povzbuzovala ho: „Jo tahle jí šukej, pěkně tvrdě. Má to ráda, hlavně když se na to můžu koukat!!“.

Když pomalu cítil že brzy bude, tak se mu Mia vysmekla ze spojení a lehla si na záda, vedle ní Naomi. Obě si dráždili navzájem kundy, poštěváčky a strkali si prsty do už dost mokrých kundiček.. Tom nejdříve vzal nahá chodidla Mii a začal jí je lízat a cucat prstíčky, to samé udělal u Naomi. Líbal je také na stehnech a lýtkách, postupně směřoval ke kundičkám… Spravedlivě je pak uspokojil obě a řádně ochutnal. Hlasitě sténali, hladili ho a svíjeli se. Naomi si začala strkat prst do análu. Tom toho využil – její chodidla měl u pusy a zatímco jí lízal chodidla tak penis nasměroval do jejího těsného análu. Naomi vyjekla ale brzy se jí prdelka roztáhla a Tom jí mrdal divoce. Mia jílíbala, hladila na prsou a dráždila bradavky.

Když to na něj přišlo, postavil se na postel a dívky si klekly vedle jeho penisu. Vystříknul pořádnou dávku sperma na jejich obličeje, spravedlivě je obě podělil. Mia mu pak očistila žalud a Naomi koule. Pak se chvíli obě líbali a spolykali zbytek spermatu. Pak chvíli leželi, oddechovali a povídali si. Chvíli se ještě ošahávali ale brzo přišel čas odejít. „Až budeš chtít přijít tak dostaneš velkou slevu bejku, pěkně si nás utahal. Moc hezky jsi nás udělal a přijď brzy Tome…“ mrkla na něj Mia a zavřela za ním dveře.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tomzev


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury