Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Festival

Vždycky jsem měl rád hudební festivaly. Poslední roky mi na nich dělala parťáka moje o rok mladší sestřenka. Pěkná holka, bruneta s fakt velkýma prsama. Samozřejmě i v mých myšlenkách se občas objevily. Ten den na festivalu bylo velké horko, takže sestřenka si místo trička vzala jen vrchní díl zelených plavek, na hlavu klobouk a sluneční brýle. Slušelo jí to pekelně a samozřejmě neunikla pohledům a poznámkám ostatních návštěvníků. Příjemné jí to ale nebylo, to jsem poznal už když vlezla do stanu, kde jsem zrovna relaxoval. Vypadala naštvaná a nedalo mi moc práce uhodnout proč. „Zase měli poznámky?“ zeptám se. „Jo, každý čumí a má připomínky. Takže si jdu pro triko.“ Láká mě jí popíchnout „Hele, ale na druhou stranu já je chápu. Ty máš kozy velký, fakt pěkný a chlap se prostě rád koukne.“ Odpoví „To chápu, ale už mě to dneska nebaví. Co děláš, sbíráš síly na večer? Asi tu taky chvíli zůstanu“ „Jo, relaxuju. Já tě vlastně nikdy nahoře bez taky neviděl. Ukážeš mi je?“ „Určitě jsi je už viděl, dej pokoj.“ „Možná zahlídl, ale ne z blízka. Nestyď se.“ Začíná mě to bavit a kupodivu na mou hru přistoupí. „Tak se pokochej.“ Zajede si prsty pod ramínka podprsenky a stáhne si je do stran. Prsa jí vypadnou ven. Jsou velká, bílá s tmavými dvorci kolem bradavek. „Ty kráso! Ty jsou…“ Jak tam ležím jen v trenkách, hned mi stojí. To jí samozřejmě neunikne. „Vidíš, cos způsobila? :D Jak to vyřešíš?“ „To je tvoje starost, ne? Sis o to řekl“ „No nebudu zapírat, postříkal bych ti je hned. Tak to abys mi teda třeba vykouřila, vyřešit to musíš.“ To už jsem asi přestřelil, napadne mě. " Incest, to určitě. Zapomeň, nebo se zase oblíknu." „Tak mi vyhoníš?“ „A to teda jo, to stejně nebude dlouho trvat. Pojď.“ Vytáhnu ptáka z trenek, ze kterých se stejně dere ven. Sestřenka si lehá vedle mě. Bereme se vzájemně kolem ramen. „Můžu tě při tom držet za kozu?“ „Jo, sáhni si.“ Sundám jí ruku z ramene a beru do ruky její velké měkké ňadro. Ona mě mezitím chytá za penis a začíná mi honit. Naštěstí je kolem v kempu kravál, takže můžu občas i hlasitě vzdychnout. Po pár minutách mě udělá. „Počkej, já se ti stějně udělám na kozy.“ Klekám si nad ní, vystříkám se jí na prsa a ještě si to zdokumentuju na mobil. Pak si leháme vedle sebe a odpočíváme po nečekaném žhavém úletu.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Zzzzz


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury