Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

III.zkušenost malé Vendulky

Setkali se asi po týdnu v tom stejném obchodě v tajné místnosti… Vendy opět měla culíčky s modrou mašličkou krasné žluté legínky a pod nimi klasické bílé kalhotky s odzdobným lemem a mašličkou uprostřed které nenápadně vyčuhovaly ven. Pán už se chystal a Vendulka už vcelku bez váhání si ho vzala do pusinky.Lízala ho jako lízátko a velice jí to šlo. Pánův úd nabýval na mohutnosti , což mohlo být pro malou Vendulku odpuzující ale ona si to vychutnávala. Aby án podpořil její chuť vytáhl colové lízátko a třesouc se celý v nekonečném vzrušení lízátko rozbalil Vytáhl dlouhý úd z Vendulčiných úst… „Co to děláte pane?“ nesměle špitla „Chci aby ti více chutnal“ odvětil pán Vendy už se neptala a nedočkavě sledovala jak jemnými pohyby (ač třaslavými si nanášel lepkavé lízátko na svůj úd. Vendy se olízla a nepatrně si ričkou přejela přes lem zlutých legín a prstíkem se nepatrně dotkla i lemu kalhotek. Sotva pán dokončil svůj záměr, Vendy is ho opatrně znovu vzala do pusinky a počala mu ho znovu stavět.Chutnal jí, protože byl cítit po colovém lízátku. „Wendy“ chroptěl pán a chytajíc Vendulku za culíčky nechal ji ať ho celého zpracuje Byla moc šiková protože asi po 5 minutách pánův úd opět stál a byl velký. Vendy se mlsně olízla a postavila se k židli a opřela se. Vyšpulila zadeček. Žluté legíny i bíůé klasické kalhotky jí pán stáhnul během vteřin Tu opět cítil jak se pomalu vnořuje do Vendulčina lůna…Obemknula ho pevnost Vendulčiny lastuky Pán počkal ,až si na něj malá lasturka zvykne a poté začal jemnými pohyby přirážet. Vendulka už byla po dvou předchozích sezeních s pánem zkušená a tak sama vycházela vsříc zadečkem pánovým nedočkavým pohybům Pán odrhnul vendulce tričko a přiložil ruce na drobná prsíčka jenž byla uvězněna v košíčku nevínné krajkované růžové podprsenky. Vendy k němu o otočila hlavu a nevinně na nej koukala a hekala Pán připadal na tempu a Vendulku nemusel ani pobízet Po chvíli vzjámeného přirážení dosáhli oba pán i Vendulka shodně mohutného orgasmu který si oba patřičně užívali. Oba se oblékli a rychle místnost opustitli. Žel bohu se již po tomto setkání již znovu nesetkali.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury