Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Jak jsem odpanil stydlivku

Adéla byla sestra mé nejlepší kamarádky, s kterou jsem roky chodil do školy. Poslední dobou jsem si všiml, že se z Adély stala hezká dívka s dlouhými hnědými vlasy a velkými prsy. Ale byla to plachá a tichá samotářka. Vlastně jsem ji moc dobře neznal. Takže si představ mé překvapení, když jsem jednoho dne přišel ze školy a máma se mě zeptala, jestli bych Adélu nechtěl vzít do kina. Jak to máma vysvětlila, ona a Adélina máma si toho rána povídaly a rozhodly se, že bych Adéle mohl pomoct dostat se z její ulity. Když se na to teď dívám zpětně, nemůžu uvěřit, že naše matky byly tak hloupé. Ale ony opravdu netušily, co se bude dít. Samozřejmě jsem řekl, že to udělám.

Ten večer se během představení nic moc nestalo. Drželi jsme se za ruce a povídali si. Nikdy jsem nezažil Adélu mluvit tolik jako ten večer. Poznal jsem, že je do mě zamilovaná, a ten večer jsem se rozhodl, že ji jednou ošukám. Během několika příštích týdnů jsme si spolu vyrazili ještě několikrát a ona pak trávila odpoledne u mě doma. Můj pokoj bylo ideální místo, kam ji vzít, když si šli naši odpočinout.

Vždycky jsme se začali líbat, já jsem jí říkal, jak je krásná. Adéla milovala líbání i všechny mé komplimenty. A jednoho nedělního odpoledne jsem se ve svém pokoji konečně dostal na její ňadra, i když jen přes šaty. Adéla protestovala, ale nezastavila mě. Mluvila dál a dál o tom, že je panna a plánuje zůstat pannou až do svatební noci. Nesmál jsem se, jen jsem přitakal a líbal ji. Pomalu jsem jí rozepnul halenku a poté i podprsenku. Vtom si uvědomila, že má svá bílá ňadra odhalená. Tváře jí zrudly a sevřela svou blůzu. Ale jen jsem se jí podíval do očí a řekl jí, že ta prsa jsou to nejkrásnější, co jsem kdy viděl, a že jsem poctěn, že je vidím. Adéla se pomalu uvolnila. Pohrával jsem si s bradavkami. Nakonec si nechala halenku svléknout. Pořád jsem ji ujišťoval, jak moc ji miluju a jak se mě nemusí bát.

Příští neděli jsme byli zase v mém pokoji a netrvalo mi dlouho, než jsem Adéle znova svlékl halenku. Teď už jsem si uvědomil, že s ní můžu dělat cokoli, co chci, pokud budu klidný a jemný a budu se jí dívat do očí a ujišťovat ji, že ji miluju a neudělám nic, co by jí ublížilo. Slyšel jsem, jak se její dech zrychlil, když jsem jí jazykem přejel přes bradavku, a pomalu jsem zvedl ruku nad její sukni. Adéla se na mě ustaraně podívala, ale znovu se uklidnila, když jsem ji uklidnil a přejel jsem rukou po vnitřní straně jejího stehna. Řekl jsem jí, že mi musí věřit. Zanedlouho jsem ji přesvědčil, že by jí bylo lépe bez punčocháčů. Sama si je sundala. Dál jsem už nešel. Jen jsme si povídali o tom, jak je pro nás důležité si věřit a jak respektuju její rozhodnutí zůstat pannou, dokud se nevdá. Její velké nevinné oči jiskřily očekáváním, když jsem jí připomněl, že bude pannou, dokud nebude mít penis ve vagíně. Nic jiného jí panenství nemohlo vzít.

Jo, já vím, byl jsem ukecaný. Ve skutečnosti jsem lhal nevinné mladé dívce, abych ji oklamal, aby mi svěřila to nejcennější. Ale tvrďák nemá svědomí a já jsem ho tehdy rozhodně měl. Udělal jsem to příští týden. Se všemi těmi základy, které jsem předtím položil, to bylo až příliš snadné. V krátké době jsem jí svlékl halenku, podprsenku a spodní prádlo. Pak jsem si hrál s jejími kozičkami a klitorisem. Myslím, že se párkrát udělala. Pak tam jen ležela, byla celá vyšťavená a uvolněná. Uvědomil jsem si, že vše, co musím udělat, je vytáhnout čuráka a převalit se na ni. Rozhodl jsem se do toho jít.

Sáhl jsem jednou rukou dolů a uvolnil svého ptáka. Pak jsem Adélu začal hluboce líbat a překulil se jí mezi nohy. Byla tak šokovaná, že zůstala jen ležet a sledovala mě velkýma očima. Svého čuráka jsem připravil ke vchodu do kundičky. Adéle se začaly hrnout velké slzy do očí, ale já jí je slíbával. Než se stačila uklidnit a promluvit, tlačil jsem čuráka jemně, ale pevně dovnitř, dokud jsem necítil, jak jí panenská blána povolila. Ach, byla napjatá a to, jak se její tělo chvělo tichými vzlyky, mě vzrušovalo ještě víc.

Po několika minutách začala Adéla kňučet, ale varoval jsem ji, že by ji moji rodiče mohli slyšet přes zeď a nachytat nás. Zeptal jsem se jí, jestli to chce, a snažil jsem se potlačit její vzlyky. Když jsem cítil, že přichází moje chvíle, začal jsem ji šukat rychleji. Zakňučela, že nechce otěhotnět. Ještě jednou jsem se jí podíval do očí. Rychle jsem ho vytáhl a mohutným proudem semene postříkal její bříško.

Adéla zbytek odpoledne a večer proplakala a já se bál, že nás prozradí. Ale nikdy to neudělala. Při příštích setkáních jsme použili kondomy. Adélu jsem šukal každou neděli. Jednou jsem ji dokonce přesvědčil, abych se nechala šukat do zadku, protože měla menstruaci. Po nějakém čase jsme se rozešli a od té doby jsem ji viděl jen jednou nebo dvakrát.

Pořád si občas vzpomenu na to, jak sladké bylo ležet mezi jejími panenskými stehny, jaké to bylo, když se její panenská blána natáhla, a nakonec pod tlakem mého penisu praskla. Nikdy nezapomenu na ten úžasný pocit, jak mě její čerstvě odpaněná kundička svírala. Jak se Adéla svíjela, když vzlykala, na vlny pocitů, které mě zaplavily, když jsem bušil do té mlaďounké kundičky. A jak jsem jí plnil spermatem, i když vždy do kondomu. Vždycky to bylo skvělý. Škoda, že nám to nevydrželo.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury