Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Jak to začalo s Terezou

Dva měsíce před vypuknutím covidu. Jsem byl s mým nejlepším kamarádem Michalem na plese. Kde se mu podařilo za skórovat a sbalil hezkou brunetku Veroniku. Já jako vždy velký prd.. Jediný co se mi podařilo skamarádit se s Veronikou kamarádkou Terezou.

Tereza o devět let mladší než já ročník 1998 v tu dobu bez práce. Plná humoru veselá ukecaná aktivní. Její prdelka tu bych nazval přímo prdeli. Byla tak 2–3× objemnější než ta moje či holek vedle. Dlouhý černý vlasy brýle. Nebyla hubená ale nebyla metráček. Nějaký kilo vidět na břiše ale zase prsa ty měla v dekoltu bujný a nešlo si toho nevšimnout.

Moje sympatie k ní nulové. Abych se o něco snažil to ne. Neměl jsem zájem. Takže pokec koupil jsem pití pokec a ahoj.

Druhý den mi začala na messengru hodně psát. Snažila se nenápadně vyzvídat na Michala to neuspěla. Psala mi tak různě. Její psaní bylo silnější psala mi i v týdnu v práci. To jsem ji napsal čas od času abych zabil nudu v práci. Bylo to u mě takové 15 nepřečtených zpráv které jsem přečetl až druhý den. Odepsal na pár. Bylo mi trapný si s ní psát jaký mám den dobrý ráno dobrou a tak.

Nečekal jsem od toho nic. Michal mi sem tam napsal abych ji napsal a nebyl tak odtažitý. Že si stěžuje Veronice jak neumím nejspíš navázat komunikaci bla bla.

Není to jak si myslí. Prostě jsem tři roky miloval jednu kundu která mě tajně podváděla a ze dne na den ahoj a odešla jako kdyby nic. Od té doby si držím odstup a na nějaký vztah určitě nepřemýšlím.

O týden později byla grilovačka v garáži u Michala asi 8 lidí včetně holek. Moc si toho nepamatuji jen že seděla Tereza vedle mě a chvíli mě objímala noc víc.

Pak se to změnilo. Michal chtěl abych šel s nimi na víno. Do vinotéky. Hele NEjdu potřebují si udělat nějaký přesčas v práci. Nechci ani nic pít jedu pak domu takže NE. Nakonec mě přemluvil aspoň odvézt až skončím v práci domů. Tak jo.

Po práci jsem je vyzvedl. Všichni vysmátý spokojený opilý vínem. Jako první vystoupil Michal s Veronikou. Tereza po cestě smích pak řešila že jdou ty dva k sobě. Jak jim to klape bla bla hele dávej pozor ať neblijes kdyby něco. Řekni zastavím.

Po odchodu z auta mi říká Víš co.. Pošlu ti fotku . Ať nejsi pořád tak mrzuty zásmala se.

Skutečně fotky poslala. První byla z koupelny. To měla mokré vlasy zcela nahá obličej na stranu a úsměv od ucha k uchu ale to hlavní prsa byly částečně zakryte levou rukou.

To nemohu říct že se mi nepostavil doslova hned. Velmi pěkná fotka s erotickým nádechem.

Druhou fotku poslala po několika minutách. Kdy mi vyfotila bílé kalhotky a se slovy že tam dole je pěkně nadržená.

Víno dělalo hodně. Nechtěl jsem využívat situace. Fotku ale ode mě doslova vyprosila.Nemam se za co stydět tak jsem ji poslal rovnou celou fotku bez nějakých skrytých míst..

Pochválila. Odpověděla že strašně miluje když má chlap velký pytel ale odpuzuje ji velký vytahany pytel až na zem. Bla bla rozpovídala se. Řešila zas Veroniku že ta se má určitě teď šukají.

Na to jsem rychle abych už šel spát reagoval jen.. Když budeš chtít a budeš v normálním stavu při smyslech tak si můžeme taky nezávazně zašukat. Ale je to jen jak budeš chtít. Nenutím tě. Beru tě za slovo byla odpověď. Pak konec komunikace.

Druhý den se ozvala až někdy po obědě. S pozdravem a že musí uklízet. Tím to haslo. Říkám si hrdinka no.. Ale beru to v pohodě. K večeru ale napsala v kolik budu doma.

Přijedu MHD kolem sedmé max. Koukám znova na tvoji fotku a má otázka je.. Nechceš si zamrdat?

Skoro se ní zastavil dech. Odepisuji přijeď.. Smajlík.

Domluvili jsme se že ji objednám Uber nechtělo se mi v mrazech startovat auto. Tereza abych dal dopředu vědět že se připraví.

Když byla v autě. Napsala mi že veze víno ať to trochu rozjedeme. Pak mi píše abych na ni nechodil s romantikou že na nějaké líbání krku a velké předehry není. Že to poznám..

Neboj usmál jsem se.

Přijela. Sedli jsme si do obýváku do gauče. Otevírám víno pijeme první skleničku atmosféra na bodě mrazu. Nevím jestli si dělala srandu či myslí to vážně. Využívám situace.

Chytám ji za ruku. Dávám do rozkroku. Kde mi začíná čurák pěkně pulzovat. To už vidím že se ji to líbí. Olizuje si rty mačká mi pevně rozkrok olizuje se znova.

Všímám si poprvé že má piercing v jazyku. Ukaž mi ho? Tereza otevírá pusu a já koukám na tu stříbrnou kuličku uprostřed jazyka. Ještě jsem nikdy holku co má piercing neměl. Tak mi tvrdne ještě víc. To se Tereza usmála že ještě budu koukat.

Přetahuje si přes hlavu svetr zůstává v tričku. Vstávám sundávam si kalhoty koukám na ni chytám se za trenky a sundávam si je.

Rychle měníme polohu. Sedám si zpět na gauč od spoda nahý a Tereza si kleká rychle na zem a už je mezi mými nohy.

Vzala ho do ruky a jela. Doslova jela. Olizovala , sálá hulila.Uměla to hodně dobře zajížděla si s ním až pomalu do krku. Mačkala mi koule jazykem lítala koule sálá šourek lizala pod koulemi.

Byl jsem úplně uvolněn a hltal doslova každou sekundu co se mi věnovala. Uměla to dost dobře a líbilo se ji že umí hulit sát lízat koule a nedělá jen rohle a tohle zas ne.

Z jejich oči jsem cítil že je nadržená a hodně.

Pojď.

Vstal jsem sundal jsem z ní triko. Sundal podprsenku. Ty vole koukám přesně na její bradavky? Obě měli piercing měla v nich činky které se leskli velký prsní dvorce fakt luxusní zajímavý pohled. Začal jsem ji mačkat kozy které měla velký přes celý hrudník. Prý velikost čtyřky. Což odpovídá. Olizoval jsem ji jednu druhou bradavku. Cítil jak vzdychá jak je vzrušená z toho.

Kalhoty museli hned dolů. Pak jsem ji povalil do gauče jak jsem seděl já. Nadrženě klekam na kolena. Zajizdim nosem na kalhozky. Dávám hi pusy a snažím se vdechnout atmosféru pach kundičky než ji odkryju.

Miluji lízani i jsem to o sobě ve zprávách Tereze prozradil.

Sundávam ji kalhotky. No do prdele žasnu koukám. Má v postevačku piercing ale co se ji rýsuje ještě nad kundičkou je slabě černý obtah tetování který má vzniknout.

Tereza si prsty krouží na místě které se holí. Které má slabě černé označené na budoucí tetování.

Bude to motýl přes celou kundu. Jen pracují na vybarvení jak to přesně bude vypadat. Na YouTube takový video je ale jen detail ukončuje odpověď copak to má hezkého.

Její kundička až na to ze jsem to nečekal je hodně pěkná. Pěkná broskvička uzavřená do sebe.

Nosem na stranu ke straně si pohraju. Pak jazykem do ní vstupují nejdřív od zhora dolů. Krásně voní a ještě o to víc chutná. Pak jen špičkou jazyka dražším ozdobený poštěváček.Po cca třech minutách cítím jak se ji to líbí. Její chuť se mění na sladce hořkou příchuť broskvička. Nevím co dřív chutná mi jezdit od zdola nahoru jazykem po no ale taky rád cumlam postevak..

To už mě chytá Tereza za hlavu a vzdychá. Udržují tempo snažím se to neuspechat a paráda. Úspěch kdy jsem ji to udělal jazykem je tady.

Jak já ten oral tak miluji.

Pojď chytám ji a odvádím do ložnice…

Lehám si na záda.

Chci aby mi ji dala nad mý ústa. Trochu propadá matrace ale v pohodě ji mám nad sebou. Držím ji ze spoda rukama aby mi nepřistála na ksychtě.

Ližu ji celou krouží mi zadečkem nademnou. Jazykem vstupují dovnitř kundičky abych se dostal hlouběji jak to jde. Tereza chvíli drží pak nelení naklání se a máme tady pěknou 69.......

Oba nejsme v sexu obyčejný to vidíme jeden na druhém.

Cítím jak mi prstem hladí análek. Tohle mi ještě žádná holka nedělá. Ach, jak je to příjemný.

Tereza lehá na záda měníme polohu. Na úplnou novinku kdy jsem nad ní. Ona mi ho kouří jednou rukou vidim jak si ji hladí a druhá ruka jen prsty mi krouží na analku.

Čekám co se bude dýt. To už Tereza nelení ocucavá si prsty a pak mi strká do zadku jeden prst pak druhý. Jen na sotva odhadem tři centimetry i přesto to cítím..

Přidává na tempu a já cítím jak mi hýbe prsty uvnitř konečníku.

Strašně příjemný. To už měníme polohu. Tereza hezky na pejska já vstávám k posteli a strkám ji ho hned do kundičky.

Trochu cítím tlak v proniknutí. Nebyla tak protažená jak se čekalo ale jsem v ní.

Tak pojď priražím víc a víc. Jsem v ní hlouběji a hlouběji až do doraz. Ještě ji chytám za půlky a dávám od sebe a šup hlouběji do kundičky. Cítím její chvění uvnitř jak svírá a povoluje. Vzdychá kozy se pěkně pohybují. Nic co by hrála.

Jdu na postel přímo nad ní. Mačkám ji propichlou bradavku drzim za krk. Strkám ji do pusy prst který cuca.Nas sex je divoký a hlasitý nic co by bylo hrany.

Dostáváme se ještě víc do většího varu. Kunda ji pěkně mlaska cítím jak mi po koulich teče pot.

Cítím jak mě víc uvnitř svírá Tereza začíná hlasitěji vzdachat nadechuje se vydechuje zavzdychava hlasitě dlouhý ach… Ještě znova a znova.

Udělala se. Otáčí se. Šminky ji tečou po tváří. Spocená ale spokojeně usmívá se.

Měníme polohu. Stojím u postele ona má hlavu pod mými koulemi. Rukou si ho honim. Koukám ji na kozy. Olizuje mi koule otevírá pusu. Koukám na ozdobený jazyk strikam první dávku do otevřený pusy druhou ještě kolem rtů a pak si ho nechávám olizat vysát do poslední kapky. Jak se říká.

Je po všem. To byla divočina žasnu.

Tereza se na mě podívá, odchází do obýváku pro oblečení.

Už je docela pozdě samče na tebe že jo, půl jedenáctý tvůj čas jít spát.

Objednávám ji Uber nevím co dál bude mezi námi. Beru to jako čau uvidím zda se ozveš nebo ne.

.. Odjíždí domů… Pokračování Terezy v další povídce.

Děj se odehrával leden 2020
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Libor


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury