Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Jedna z nás dnes otěhotní

Vše se to stalo na vysoké škole v posledním ročníku. Strašně se nám líbil spolužák Tomáš a my jsme o něj bojovali a chtěli ho ulovit byla jsem to já Šárka, Zdenička a Karolinka. On s námi navzájem flirtoval,ale neprojevoval k žádné z nás větší náklonnost. Zdenička jednou vymyslela, že ho bude mít jen jedna a osud určí, která z nás třech to bude. Vymyslela plán,jak to udělat a bylo by to jako hra, která skončí tím, že jednu z Nás Tomáš vystříká a možná i otěhotní. Všichni tři jsme s tím souhlasily. Já jsem měla za úkol pozvat Tomáše jako na mejdan ke Zdeničce domu, odkud odjeli její rodiče na víkend na chatu. On souhlasil a v sobotu v 18 hodin přijde a taky se stalo. Přišel a divil se, že jsme tu jen čtyři, ale i tak se zapojil do zábavy.Hudba hrála a podávaly se drinky. Sundala jsem mu tričko a všichni tři jsme ho odvlékli do ložnice na manželskou postel a ruce přivázali k rohům postele. Karolinka mu sundala kalhoty a slipy, takže tam ležel zcela nahý i my jsme se vyslékly a Zdenička přinesla hrací kostku. Tak nejdřív si hodíme kolik zásunu, které sečteme a sama hodila 1, já 4 a Zdenička 3. Dobře tak 8× každá na něj nasedne a teď kdo začne s nejvyšším číslem. Zdenička hodila 1, já 6 a Karolinka 4. Stopořily jsme mu ho lízáním a laskáním a přikázali mu, že než začne stříkat nás musí upozornit, abychom nebyli těhotné a všichni na sebe mrkly Nejdřív jsme ho naslinila a nasedla jsem já jako první a 8× si s ním projela kundičku, pak Karolinka a nakonec Zdenička.Tak jsme se na něm střídaly, dokud Tomáš nezačal zrychlovat dech a cítit, že bude stříkat. Náhle zařval: Budu stříkat!!! V té chvíly na něm seděla Karolinka, ta ještě udělala pohyb nahoru a dolů a já se Zdeničkou jsme chytly Karolinku za každé rameno a celou vahou na ní zatlačily směrem dolů, aby ani jeden z nich si to nerozmyslel. V tu chvíly do Karolinka začal stříkat jednu dávku semene za druhou a celou ji plnil v tu chvíly se Zdenička rozklepala svým orgasmem a bylo vidět jak si to oba užívají. Potom jsme ho rozvázali ukončili mejdan. Po měsíci nám volala Karolína, že to nedostala,tak si udělala test a zjistila, že je těhotná. Teď už je to rok co mají spolu 3měsíčního syna a má jmění Zdeněk po zakladatelce této akce Zdeničce. Oba se mají moc rádi , mi je navštěvuje a vzpomínáme na tu skvělou akci, jen trochu se Zdeničkou žárlime, proč zrovna Karolína.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Milka 240


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury