Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kalhotky přes ulici 1

Byl jsem ve čtvrťáku na gymplu. Měl jsem za sebou nějaké zkušenosti s holkama, někdy úspěšné, ale jen někdy. Když se vydařilo, tak nandávání prezervativu a i přesto, opatrné vyptávání jestli to dostala. Prostě začátky. Každé ráno, když jsem vstával do školy, jsem přes ulici pozoroval jednu mladou paní v kuchyni. V zimě byla ráno tma a tak bylo vidět dokonale. V kuchyni si vařila kafe, dělala snídani a byla vždycky jen v košilce a kalhotkách. Už jsem měl i oblíbené. Vzrušovalo mě, jak tam tak kuchtí, košilka splývá na prsou a ten zadeček v kalhotkách. Logicky jako mladý muž nadupaný testosteronem jsem skoro vždycky zamířil na záchod a jednou, někdy i dvakrát si to udělal. Když jsem pak vyrazil do školy, někdy jsem jí potkal, hezky oblečenou, jak jde do práce. Zase jsem jí potkal a šibalsky se na mě usmála a šla dál. Zase si takhle dělala snídani a já stál u okna, myslíc si jak jsem neviditelný. Přišla víc k oknu, zatočila se a zamávala. Takže na to přišla. Potkali jsme se a zase se šibalsky usmála. Další den jsem pro jistotu zatáhnul záclonu a zase koukal. A opět se zatočila, zamávala a poslala pusu. Potkali jsme se a zase se šibalsky usmála. Další den to vylepšila, přišla ještě v punčochách. Božské divadlo a já si to letěl udělat. Když jsme se pak potkali nejen, že se usmála, ale zastavila se a prohodila „je to tak dobrý? Chichi“. A šla dál. Jednou, když jsme se míjeli, se zastavila a povídá „který mě suší nejvíc“? Něco jsem koktal. „Tak já myslela bílý, nebo ty krajkový, červený chichi koukáš se, já vím.“ Dostal jsem odvahu „Na tu dálku není bohužel vidět, jestli jsou krajkový nebo ne, ale kdyby v nich nebyl, hmmmm, ten váš zadeček a tak, nebylo by to ono. Jinak ty bílý nemají chybu.“ Smála se. „Kdyby tak byli všichni chlapi jako ty.“ „Jak to myslíte, vždyť, no nevím jak to říct, raději …“ Kroutil jsem se. „Raději se nebudu vyptávat, jestli tomu správně rozumím. Chichichi“ Její oči mě propichovaly. „Jo bude to asi lepší se neptat, nevím, co bych řekl.“ Měl jsem tváře červené. „Jinými slovy máš mezipřistání, asi tak.“ Smála se. „Jo někdy i dvě za sebou“ A červenal jsem se ještě víc. „Hele musím do práce, prima se s tebou povídá, zastav se třeba odpoledne, popovídáme, jestli chceš.“ Šibalsky se usmála a domluvili jsme se na pátou hodinu. Dneska už vím, že chtěla mladýho kluka, ale nechtěla být snadnou kořistí. Nervozně jsem zazvonil, otevřela a já šel dál. Měla domácí šaty, ty jsem znal z okna, normální. Sedli jsme si do obýváku, ona na pohovku, já naproti do křesla. Pokračovali jsme vlastně tam, kde jsme skončili ráno.

Ona: „A jak to máš s holkama? Kolik jsi jich měl? Jestli se můžu zeptat.“ Šibalsky se smála, jednu nohu zvedla na sedák a objala jí rukama. Mohl jsem si jen domýšlet a ona to věděla.

Já: „No jenom tři a nebylo to ono. A když se tak ptáte, kolik vy jste měla chlapů?“

Ona: „Na tohle ženy nerady odpovídají, ale povím, patnáct jich bylo. chichi Ale jsem výrazně starší než ty. A proč to nebylo ono? To mě fakt zajímá. A neboj se, řekni, jak to je, třeba poradím. chichi“ Upravila si sukni a mě stál úplně děsně, i když jsem viděl jen holeň.

Já: „Líbat se to jo, osahávat taky, sáhnout na kalhotky taky, ale do nich ne a pak, když už, jednak holky jen leží a dávají pozor, aby něco někde nekáplo, i když má člověk prezervativ, tak stejně mě odstrčí a pak to je asi blbý, prý ho mám moc velkýho.“

Ona: „Holky jsou mladý, neznají svoje tělo, neumí si užít a bojí se. Taky jsem byla taková, taky na to jednou přijdou. A jestli ho máš velkýho? chichi Zajímalo by mě, co je pro ně velký a jestli je to pravda, tak tím budeš ženy přitahovat a to mě tedy fakt věř. Abych tě uklidnila, docela mě vzrušuje zjistit co je pro ně velký. chichi.“ Poposedla a já zahlédl na chvíli kousek kalhotek. Uměla s tím pracovat. Ve tváři měla výraz baziliška.

Já: „Že Vás šmíruju jste zjistila, ale nesjela jste mě, spíš naopak a říkala jste, kdyby tak všímaví byli i jiní. Tomu nerozumím“

Ona: „To ti povím. Vzrušuje mě to, že někoho zajímám, nebo spíš moje tělo. Manžel je přes týden na druhém konci republiky v práci, a když přijede i kdybych chodila nahá, tak si otevře pivo. Aby si všimnul, to už musí být. Stejně je to pak rychlovka bez fantazie. Navíc, představuju si co to s tebou asi tak dělá, když se díváš. To mezipřistání je na záchodu na ruční pohon, že jo? A vzrušuje mě to i těší.“ Vyměnila nohy a zase jsem zahlídnul kalhotky a měl bouři ve slipech. Poposedával jsem, aby mě tolik netlačil.

Já: „Opravdu Vás to vzrušuje? Nebo to říkáte jenom tak? Jo, to mezipřistání je tak nějak.“ Zase jsem se zavrtěl a byl červený až za ušima.

Ona: „Něco ti povím jo? A jestli to není pravda, ať se propadnu. Celou dobu sleduješ, jestli ty proklatý kalhotky zahlídneš. Mimo jiný, že jsou bílé, už jsi zjistil. chichi A poposedáváš proto, že ti v kalhotách stojí a docela to tlačí. Nebo se pletu?“ Propíchla mě pohledem lvice. Zvedla obě nohy na podsedák pohovky a já zahlídnul na chvíli, ten bílý proužek mezi nohama, než dala lýtka k sobě.

Já: „Nepropadnete se, je to všechno pravda. Připadám si trapně. Na Vás holkách to není vidět, že jste vzrušené, máte výhodu.“

Ona: „A proč trapně? Říkala jsem ti, že mě to vzrušuje a co když jsem vzrušená a nekecám. chichi. To by ses musel přesvědčit, jestli víš jak. chichi Pojď si sednout vedle mě.“ Hrála si se mnou jako kočka s myší a mě hučelo v hlavě a nejen tam.

Sednul jsem si vedle ní, jako školák. V hlavě se mě honilo ledasco, ale nezkušenost mě nedovolovala víc. Vzala mně ruku a strčila do výstřihu na své prso. Podívala se na mě „co cítíš?, kromě toho, že ti stojí“. Máte krásná prsa a tuhou bradavku“ malinko jsem zmačknul a přejel prstem nesměle po bradavce. „Dost dobrý postřeh, a ta ruka je příjemná. chichi“ Pak mou ruku vyndala a zavedla jí pod sukni do kalhotek, přímo mezi nohy a zatlačila můj prst do své dírky. „A co cítíš teď?“ vzdychla, protože můj prstík zakmital. „Máte krásně mokrý klín.“ A zase jsem zakmital a přidal druhý prst. „Přesněěěě, áááá.. tak a to mladý holky nemajííííííí, protože ti jen podržíííí, aby se neřeklo. úúúú to je dobrý“ Probudilo se ve mě zvíře. Doslova jsem se na ní vrhnul a začal z ní sundávat šaty a rvát kalhotky dolů. Čekal jsem, že se bude bránit. Nebránila a začala rvát šaty ze mě. Strašně jsem zatoužil jí mít. Když mě sundala slipy, zarazila se, stál proti ní můj čurák, tvrdý jako žula s žaludem k prasknutí. Podívala se na mě „fakt velkej, wau.“ Rychle jsme nazí přeběhli do ložnice a padli na postel. Lehl jsem jí mezi nohy a prudce do ní vniknul. Vykřikla, sevřela v rukou prostěradlo, zvedla a pokrčila nohy. Jako smyslů zbavený jsem jako sbíječka bušil do nastavené kundičky. Prsa se krásně houpala podle mých akcí. Stahy její pochvy přišly skoro hned. Kousala se do lokte, kníkala, skoro nedýchala. Zastavila mě přitom hluboko v sobě objetím svých nohou. Cítil jsem, že to dál nevydržím a chtěl vytáhnout, jak jsem byl zvyklý. Asi to vycítila, sevřela mě ještě víc a její paty mě tlačily na zadku zpátky. Trochu sevření pochvy povolilo a já asi dvakrát prudce přirazil a pak už sebou můj čurák začal škubat a nezřízeně cákat do jejího těla. Objala mě rukama, přitiskla na svoje prsa. „Jsi neskutečný..á­ááá…šíííílený­ýýý“ Vycákal jsem do ní snad celé jezero. Stále mě svým klínem svírala a cítil jsem lehké mačkání. Znovu mě to vzrušilo. Když cítila, jak v ní znovu tvrdne, políbila mě „ještě…pokračuj…pro­sím“. Prudce se otočila na břicho, nacpala pod něj polštář a krásně nastavila. Hned ho tak měla a já zběsile demoloval její kundičku. Poprvé jsem viděl, jak mého čuráka objímá napjatá hráz. Hrozně mě to vzrušovalo. Pak se její tělo zatřáslo, sevřela nohy k sobě a křičela do polštáře. Klín opět přímo drtil mého zabořeného klacka. Orgasmus je jí vracel a myslel jsem, že snad neskončí. Pak úplně odpadla a já pokračoval v destrukci její kundičky. Znovu začala vycházet pánví vstříc mým přírazům. Pak znovu vykřikla, zvedla nohy v kolenou a její paty mě tlačily do klína. Zase se mně zatmělo před očima a současně s jejím výkřikem jsem zahučel jako parní stroj a znovu pouštěl další příděly do její kundičky. Byl jsem nadržený a vypadalo to spíš, že čurám. Mravenčilo mě v břiše a byl jsem úplně mimo. Stále mě svým sevření věznila v sobě. Za chvíli jsme leželi vedle sebe, ona s roztaženýma nohama a moje prsty rejdily v její kundičce.

Ona: „Holky mají pravdu, takovýho jsem v sobě ještě neměla a jednou se jim to bude líbit, uvidíš. Stejně jako smyslnost, kterou sis mě vzal. Příště zkusíme trochu předehru, jestli tedy si to raději neuděláš sám. chichi.“

Já: „Tohle jsem si vždycky představoval. Bude se mě o tom zdát.“

Vstala, po stehnech jí teklo lesklé semeno. Vzala si kalhotky a šla do koupelny si omýt zpocenou tvář. Šel jsem za ní, a když jsem viděl, jak je sehnutá a ten krásný zadeček. Zase se mně postavil. Stoupnul jsem si za ní, odhrnul jsem kalhotky stranou. Znovu jsem ho zezadu vpálil přímo do ní. Jen vyjekla a už jsem jí zezadu zvedal na zase stojícím klacku. Rukama svírala okraj umyvadla, trochu rozkročila nohy a nastavila. Jednou rukou jsem svíral její prsa a druhou chytil za vlasy. „áááá…to..je.­.onooooo“ Zastavil jsem jí dalším silným přiražením, až si stoupla na špičky. Potom se děsně udělala, myslel jsem, že buď utrhne umyvadlo, nebo mě utrhne čuráka. Znovu jsem jí zespoda bral. Pak začal nenasytný a nadržený čurák znovu stříkat další dávky do té nenasytné kundy. Vytáhnul jsem ho a dal kalhotky zpátky. Sáhla si mezi nohy a zakroutila hlavou.

Ona: „Chlape to je přesně ono. Přesně. Wau. Já budu dneska spát jako zabitá. chichi “

Oblékl jsem se a po polibku šel. Ráno jsem pak opět zíral. Zase se zatočila, zamávala a poslala pusu. Když jsme se na chodníku potkali, usmála se jako bazilišek a pošeptala „dost dobrý“.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury