Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kamarádka mojí kamarádky

Bylo zkouškové období a kamarádka, nebo lépe řečeno lepší kamarádka přišla s návrhem, že se pojedeme učit na chatu k její kamarádce, která je tam se svým klukem. Oba se na zkoušky učí také. Každý jsme byli na jiné VŠ a mě přišlo príma učit se v červnu místo na koleji někde v přírodě. Vyjeli jsme na Sázavu ke Kameňáku. Oni už tam byli a seděli na verandě u skript. Přivítali jsme se, otevřeli lahev vína, abychom se seznámili. On Vašek byl normální kluk, sportovní zájmy jako já. Ona Dana byla krásná holka, ale taková kytička. Mluvila spisovně, víno upíjela opravdu malinko, pečlivě upravená, ale ne žádná fiflena to ne. S Janou jsme si říkali, jak spolu můžou tihle dva chodit. Když se vyprávěly sprosté vtipy, tak se červenala. Prostě jiná. Učili jsme se v plavkách, ona měla vždy přes spodní díl ručník, nebo něco. Mezi učením jsme se koupali, večer popíjeli, já a Jana jsme si před spaním užívali ve dvou. Nádhera. Jeden den přišel Vašek s nápadem, udělat si výlet vlakem a jít zpátky okolo řeky pěšky. Jana se hned přidala, jen já měl zkoušku za tři dny, tak jsem se musel omluvit, že pohlídám chatu a budu se učit pružnost a pevnost, to byl veliký postrach všech na ČVUT. Bylo ráno snídaně a v osm jel Posázavský pacifik ze zastávky 200 metrů nad chatou. Vašek přišel ke snídani sám, že Daně není dobře, bolí jí hlava, zůstane ležet a jestli nevadí, že pojedou sami dva. Neviděl jsem v tom žádný problém. Vyšli na zastávku, vlak odjel. Já si sedl v plavkách na verandu a začal si cpát do hlavy třímomentovou větu. Za půl hodiny přišla Dana v krátkém volném tričku, evidentně bez podprsenky a bílých kalhotkách. Koukal jsem jako blázen, žádný šátek okolo pasu, nebo tak. Nesla dva hrnečky kávy.

D: „Dělala jsem si kafe a tak jsem ti taky udělala, jestli si se mnou dáš.“

Stoupla si blízko stolu, takže kalhotek jsem si nemohl nevšimnout a sedla si na lavici k zábradlí a dala nohy na lavici. Měl jsem výhled pro bohy na ten tenký proužek látky, co kryl orgán, který kluky uvádí k šílenství. Navíc se mně zdálo, že je z jedné strany malinko posunutý stranou a jen náznakem odhaloval víc. Polknul jsem na sucho. Upíjela z hrnečku a sáhla i jen tak mimoděk a prstíkem přejela mezi nohama po kalhotkách, jako by se drbala, ale hned jí dala pryč. Soustředění na učení bylo narušeno a já se jednak červenal, pohled mířil stále častěji jinam než do skript, penis mě málem lezl z plavek, v hlavě se mě honilo, že tohle Vaškovi udělat asi nemůžu. Dana se zatím dost dobře bavila.

J: „Vašek říkal, že tě bolí hlava. Už dobrý?“ díval jsem se na ní, abych se mohl dívat normálně. Na sice volném tričku, byly dva hrbolky v místech, kde jsou na prsou bradavky.

D: „Jo hlava mě bolí, ale z něho. A navíc večer jsme se trochu hodně nepohodli.“

J: „Jak Vás pozoruju, tak mě k sobě sice úplně nepasujete, ale to je jenom můj dojem, ale jinak vypadáte v pohodě.“

D: „V pohodě? Každý večer sedí nad tou svou anatomií. Já po něm chci, aby si prakticky, nejlépe na mě, ověřil své znalosti a už měsíc nic. Navíc každý večer přes zeď slyším, jak Jana u vás v pokoji vyvádí. Jím to ani nehne a ani na chvilku tu knížku neodloží, i když jí už zná nazpaměť. Na před termínu mu nabízeli dvojku, ale to on ne, musí mít jedničku. Maminka by to nepřenesla přes srdce. A ke všemu vymyslí výlet, místo toho, aby se učil.“

J: „Tak ho znásilni chi chi.“

D: „No to jsem zkusila a co myslíš? Navíc zítra, nebo pozítří to mám dostat a týden zase nic. A právě teď vidím, že ti pomalu leze z plavek a co myslíš, že to tak se mnou asi dělá. chi chi. A vůbec já myslela, že se učíš a ty myslíš na Janu, to jí závidím.“

J: „Ty seš pěkná potvora. Jak asi může fungovat kluk, když si přijdeš ve volném tričku a kalhotkách. Sedneš si tak, že se jinam koukat ani nedá a navíc na tričku si domýšlím ty bradavky, které jsou naznačeny na tvém tričku. Navíc ten proužek kalhotek je na jedné straně malinko jinak a jen náznakem se domýšlím, co se tam asi skrývá. Tak upřímnost za upřímnost“

D: „Tak já si sednu cudně.“ dala nohy dolů, ale předtím si dole upravila kalhotky.

J: „No ono se zas tak špatně nekoukalo, klidně je dej nahoru.“ vstal jsem, zvedl jí nohy do původní polohy a chtěl jít pryč.

D: „Počkej, ještě ty kalhotky byly, jak si říkal jinak. chichi“

J: „To dost riskuješ.“ sklonil jsem se a upravoval lem kalhotek mezi jejíma nohama. Ztvrdnul mě na kámen. Vstal jsem a stál před ní.

D: „Počkej, já ti ty plavky upravím, zvedá se ti gumička v pase.hihihi.“ sedla si a přitáhla si mě blíž. Vzala za gumičku a pase, odtáhla jí a pak mně plavky stáhla. Penis tvrdý jako kámen, naběhnuté žíly a žalud s přetaženou předkožkou napjatý k prasknutí se před ní vyhoupnul do pozice přepraven. Zarazila se a jednou rukou ho uchopila a podívala se na mě. „Tak to už se nedivím, že Jana vyvádí, když tohle do ní nacpeš. Zajímalo by mě, co bych dělala já. No páni to je kanón. To jsem ještě neviděla, natož měla.“ Všimnul jsem si, že si zajela na chvíli rukou do kalhotek.

J: „Že jsi neviděla, nebo neměla, neznamená, že nemůžeš mít a pokud tě opravdu zajímá co bys dělala ty, tak to je výzva. Ale nepůjdeme raději dovnitř?“

Zvedla mně plavky, vstala. Vzal jsem jí za ruku a vedl k nám do pokoje. Stála ke mně zády, moje ruce jí objaly a přes volné tričko jsem jí hladil a hnětl prsa. Polibek na krk jsem přidal. Její přitlačení na mě bylo odměnou. Tričko letělo na postel a prsa byla v mých dlaních. Začínala vzdychat a hned jedna moje ruka vklouzla rovnou do kalhotek. Trhla sebou a prsty už přejížděly krátké chloupky a vklouzly do čárky. Zadržela dech, když do ní prsty vnikly a začaly kmitat uvnitř. Byla úplně mokrá vzrušená. Otočila se, stáhla ze mě plavky a vzala žalud do úst a jezdila po něm jazykem. Zatlačil jsem jí na postel, pod záda polštář a stahoval jsem jí kalhotky. Klekl jsem si mezi její nohy, sklonil se a už jazyk rozhrnoval její čárku. Sama si jí rozevřela a jazyk se snažil vniknout co hlouběji do jejího vchodu k rozkoši. Jazyk nahradily dva prsty a jazykem jsem kroužil na tom nejvzrušivějším místě ženy. Najednou prudce natáhla nohy před sebe, byla napjatá pružina z úst se ozývalo hlasité kníkání a ruce mačkaly křečovitě prostěradlo. Strašně dlouho s ní cloumal orgasmus. Když pominul, klekl jsem si mezi její nohy. Kolena měla vysoko a lýtka přitisknutá na stehna. Rukou jsem žalud navedl do čárky, párkrát rozhrnul čárku a pak zatlačil na její vchod. Žalud v ní mizel. Cítil jsem, že je úzká a pomalými přírazy jsem se dostával hlouběji a hlouběji. Kousala se do rtů a rukama na mých bocích se mě snažila brzdit. Ruce jsem jí zvedl na polštář nad hlavou a začal se prudčeji dostávat dovnitř. Když můj kořen narazil na jejího poštěváčka tak jsem zastavil, pustil jí ruce a hrál si s jejími prsy. Tlačil jsem se stále dovnitř, i když dál to nešlo. Sklonil jsem hlavu a rty líbal a sál její bradavky. Zvedl jsem ústa a políbil ta její. Cítil jsem její teplý dech vzdechy „já jsem úplně plná“ poslední slova jen mezi krátkými výdechy. Klín se začal svírat, ve stazích mě mačkala a opět jí zachvátil orgasmus. Mezi vzdechy jsem slyšel krátké výkřiky. Když začínala normálně dýchat, začal jsem přirážet. Můj ocas klouzal dovnitř a ven, jako buchar se dobýval do jejího těla. Prudce jsem jí mrdal, koule narážely do hráze. Kousala se do rtů a já jí nedal ani chvilku na oddech. Prsa se kývala podle mých přírazů. Vzdychala a pak jsem opravdu prudce přirazil a nepovolil tlak. Opět jsem jí zvednul ruce a pak můj penis sebou začal v její pochvě zmítat cukat a pálit jednu dávku za druhou. „To…jééé…ááá…né­é…ješ…tě.....“ snažila se zmítat, ale já jí držel. Nohama mě objímala, svírala jako ve svěráku a tlačila mě do svého klínu. Když výstřiky polevili, zůstal jsem v ní uvězněný a stále mě mačkala.

D: „Tedy já nedám nohy k sobě. A kolik jsi toho do mě dal? Já myslela, že tam mám stříkačku. Úžasně unavená jsem.“

J: „A ty ses bála, ale opravím, tě nohy k sobě ještě chvíli nedáš.“

Cítil jsem, že ochabl jen malinko a znovu jsem začal přirážet do již uvolněného klína. Během chvilky ztvrdnul na kámen. Vytáhl jsem ho, jen to mlasklo. Hned vytekl bílý pramínek. Vzal jsem jí, otočil na všechny čtyři a hned začal zpracovávat její tělo zezadu. Držel jsem jí za boky a s každým přírazem jsem si jí přitáhnul. Pak jsem žalud nechal klouzat po její přední stěně hned u vchodu. v krátkých přírazech jsem po ní přejížděl, měla přitom krásně napjatou hráz, která objímala mého ptáka. Opět se jí zrychloval dech ozývaly s vzdechy „Co..to..jééé? Já…se…ná..d..he­..ra..asi…po.­.č…ůrám…ááááá­áááá“ Cítil jsem stahy vytáhl jsem ho. Hned přišly tři její výstřiky provázené vyjeknutím. Znovu jsem vniknul padla břichem na polštář a já bušil, co mě síly stačily. Křečovitě svírala prostěradlo a pak můj klacek sebou začal znovu škubat a cákal jsem další a další příděly do jejího lůna. Ochabnul jsem a padnul vedle ní. Leželi jsme vedle sebe úplně zpocení.

D: „Ten tvůj buchar má někdy dost? Tohle je šílený. Podruhé jsem zažila, ale už to nebylo nic moc a taky dost dlouho po. Tys ho ve mně nechal a o se ti tam znovu postavil. Už se nedivím, že Jana hlučí. Vůbec se nedivím. A bylo to úžasný, abys věděl.“

J: „Pokud to není netaktní, tak tě museli slyšet až u řeky. A když to z tebe stříkalo, to si byla k sežrání. Vyváděla si krásně a bylo to vzrušující.“

Za chvíli jsme vstali. Dana musela převléknout postel, jak byla zřízená. Já se začal učit, Dana skotačila v kalhotkách. Pozdě odpoledne, to si vzala čisté kalhotky, se v kuchyni krásně natáhla pro hrnek. Kalhotky pěkně vykoukly a já okamžitě přiskočil, odhrnul je stranou a zezadu u stolu si jí na rychlovku vzal. Zvedala se na špičky, vzdychala a já přirážel, jako by to bylo naposled. Orgasmus přišel společně. Jí se podlamovaly nohy a já do ní cákal další příděl sperma. Pak jsme ochabli, já vyklouznul a vrátil kalhotky.

D: „Tak a abych se šla znovu umýt a vzít si další kalhotky. To jsem zvědavá, jestli bude Jana dneska vyvádět. chi chi.“

J: „Za chvíli jsou tady. Jana dneska vyvádět určitě bude. Přijď se přidat. chichi“

D: „Hned bych se přidala, neříkej dvakrát, ale Vašek by to asi neunesl.“ podívala se mezi svoje nohy a odběhla

Přiběhla za 10minut, šátek okolo pasu. Šibalsky ho zvedla a červené kalhotky. A už od řeky volali výletníci.

D: „Měli jsme to jen tak tak. A ty ses toho tedy naučili, celý den jsme prošukali. Kdyby bylo na mě klidně bych si dala říct někdy znovu. chi chi.“

J: „Já taky, pak se domluvíme.“ oba jsme mávali a vítali výletníky.

Byla prý škoda, že jsme nemohli. Krása nádhera. Dana se culila, že už je jí dobře a já se konečně doučil, co potřebuju. Večer se pekly buřty. Dana s na mě nenápadně culila a Jana v noci zase vyváděla. Ráno se ke mně Dana přitočila „tedy Jana zase vyváděla a ani nevíš, jakou mě dalo práci k vám nevtrhnout a nepřidat se.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury