Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Klub Berlin 2 dil

Chtěla vložit lístek do krabice, ale v tu chvíli uviděla, jak ji ten roztomilý chlapík sleduje. Znovu pocítila to horké mravenčení v břiše a měla plán. Podívala se na toho chlapa a položila lístek lícem nahoru na stůl.

Chlap přišel k jejímu stolu. Laura cítila prudký vzestup tepla.

„Ahoj!“

Trochu stydlivě se usmál.

„Nechci působit indiskrétně, ale umíral bych touhou přečíst si ten vzkaz, než ho vložíš do krabice.“

Vzala lístek a mlčky ho podala mladíkovi. Sundal ho a přečetl, co bylo napsáno. Vzhlédl a do Lauřiných očí. Když na ni promluvil, jeho hlas se teď slyšitelně třásl.

„To je neuvěřitelně úžasné. Mohu přijít znovu, až budete v kontrolní místnosti?“

Tichá pauza nechala napětí mezi nimi nezměrně stoupnout.

„Možná ti pak můžu s něčím pomoct?“

„Byla bych za to velmi, velmi, velmi šťastná,“

zbožňovala Laura mladého muže.

„Jmenuji se Max,“ řekl a ve svém vzrušení se zapomněl zeptat na Laurino jméno, poděkoval jí a vrátil se na své místo.

Laura se podívala na tabuli a okamžitě si všimla, že číslo vedle blikajícího smajlíka se zvýšilo na 4. Právě když se dívala na dámský záchod, otevřely se dveře a vystoupila Sophie. Stejně jako blondýnka se na chvíli zastavila. V klidu se rozhlédla a pak velmi pomalu prošla kolem pultu. Tam se zvláště nápadně usmála na mladého muže, který ji pozoroval. Zpátky u stolu se Laura i Sophie dychtivě podělily o své zkušenosti. Laura nenápadně posunula svůj vzkaz přes stůl, aby si ho Sophie mohla přečíst.

„Můj oblíbenec to právě četl. Chce za mnou znovu přijít a nabídnout mi pomoc, jak řekl. Jakmile jsem byl v kontrolní místnosti.“

„Páni. Jsi si jistý, že to opravdu chceš?“

„Vůbec to nevydržím. Je to tady prostě příliš vzrušující a myslím, že už se tomu nedokážu bránit. Od posledního porodu jsem tajně snila o tom, že znovu otěhotním.“

Laura se zasmála a stále více přemýšlela o své otevřenosti.

„Jsem tak nadržený.“ Sophie mluvila tiše a zněla téměř kovově. Ani teď se nemohla držet zpátky.

„Přímo těhotná-nadržená.“

„Já taky. Teď jdu do kontrolní místnosti. Brzy se uvidíme.“

Laura vstala a šla viditelně velkým spěchem. Ano, málem běžela směrem k dámským toaletám.

Phillip si velmi dobře všiml, že Sophie vyšla z dámské toalety hned poté, co se číslo na nástěnce zvýšilo. Okamžité žhnoucí teplo mu stékalo hrudníkem do žaludku. Když se na něj usmála, když procházela kolem, měl strach, že na okamžik ztratí vědomí. Poté, co znovu získal kontrolu nad svými smysly, zeptal se sám sebe:

„Zbláznil ses? Nejdřív jsem sem ani nechtěl chodit, protože je to naprostá šílenost. Pak jsem se chtěl jen podívat a teď se už jen stěží ovládnu něco hloupého. Hloupá věc, kterou bych předtím řekl, že se to nikdy v mém životě nemůže stát tímto způsobem.“ Podíval se dolů a chvíli o tom přemýšlel. „Ale tajně jsem tušil, jak moc mě to celé fascinuje a vzrušuje. Je to tvoje vlastní chyba. Idiote!“

Stál tam úplně zmatený a jeho smysly sváděly tvrdý boj s jeho svědomím. Když Laura krátce nato vstala ze sedadla a spěchala k toaletě, kráčel jako v transu přitahovaném neviditelnou silou, aniž by dále přemýšlel, do uvolněného prostoru.

"Prosím, omluvte mě, jestli si s vámi mohu na chvíli přisednout, dokud se vaše přítelkyně nevrátí?

Chtěl bych se vás na něco zeptat."

„No, na to jsem zvědavý.“ Sophie skryla nervozitu. Ten chlap, ze všech lidí, už jí to udělal, když vstoupila do klubu.

„Jmenuji se Phillip.“

„A já jsem Sophie. Co přesně jsi teď chtěl vědět?“ Zavrněla na něj.

"

nebo jsme pouze cílevědomí podle úkolu, který nám dala příroda?"

Sophie vypadala zaujatě.

„Dobrá otázka. Myslím, že u každého je to jiné. Ale teď se asi počítám spíš do té druhé. A taky mě víc zajímá to druhé. a ty? Jak bys to posoudil ty sám?“

Phillip se krátce podíval ke vchodu a ukázal tam prstem.

"Přečetl jsem si rčení na přední desce – erekce přichází do ovulace -. " Nejsem si jistý, ale myslím, že by to možná znělo ještě lépe, kdybychom řekli – erekce musí přejít do ovulace –?“

„Tímhle rčením jsem opravdu nervózní. Připadá mi to dost troufalé a šíleně ostré. “ Sophie byla opět neklidná.

„Když říkáš – musím jít-, tak je to víceméně úkol. Ale když řekneš – ono to přijde – tak to je konstatování, fakt. Myslím, že obojí je skvělé, ale ten druhý se mi líbí ještě víc protože už je za nás rozhodnuto. Usnadňuje nám to naši vášeň a ještě víc víme, že se jí už nemůžeme bránit.“

Chvíli se na sebe zamyšleně dívali a oba nechali možné uvědomění potopit. Ale Sophie byla příliš řízena tvými pocity a nemohla si pomoct, ale věc ještě trochu posunula.

„Chceš se mnou filozofovat nebo se mě chceš pokusit otěhotnět?“

Phillipovi bylo horko a zima. Být požádán tak jasně a přímo, aby otěhotněla žena, aniž by ji znal! Emocionálně to pro něj bylo téměř nesnesitelné. Sebral všechnu svou odvahu a začal blábolit, ale snažil se nějak vyhnout koktání .

„Přiznávám, že jsem k tobě přišel velmi jasně, protože když ses na mě usmál, chtěl jsem být… ​​s tebou stejně… když jsem… uhh ty uh… …protože jsem cítil téměř nepotlačitelná touha mít s tebou sex. S vědomím, že riziko otěhotnění nemůže být vyšší. Velmi konkrétně a velmi vědomě. A moc si přeji, aby se to opravdu stalo! Že ode mě dnes v noci skutečně otěhotníš!“ Zhluboka se nadechl.

„Tak a teď je to venku!“

Phillip to měl s tímto odhalením těžké, ale neuvěřitelně se mu ulevilo a byl naplněn téměř božskou radostí. Radost oddaná svému osudu v naději, že cokoli se má stát, se nyní může a stane. Nechal si malou pauzu, aby doložil, co bylo řečeno, a pak trochu zavesloval.

„Ale stejně si myslím, že by bylo hezké s tebou filozofovat.“

„Myslím, že je to spíš jako mluvit v křoví.“

Sophie a Phillip si zároveň odfrkli a pak se hlasitě a nejistě zasmáli. Když se uklidnili, hleděli si hluboce do očí po mnoho dlouhých, teskných sekund s velmi vážným výrazem. Nakonec Sophie převzala iniciativu. Už to nemohla vydržet. Tato touha a touha v ní držely příliš dlouho.

„Oba chceme to samé, i když víme, že následky jsou nedozírné. Myslíš si, že bychom to měli udělat hned! Potom můžeme celou noc diskutovat, jak chceme. Chci tě teď cítit se vším ve mně!“ "

„Ano ano ano.“

Phillip zakoktal a nedokázal vyslovit žádné jiné slovo než jasné a čisté ano. Protože rozhodnutí v jeho životě mu nikdy nepřipadalo tak čisté a jasné jako toto. I když věděl, že to bylo naprosto nerozumné a nejpochybnější rozhodnutí, jaké kdy udělal. Sophie ho chtěla ještě jednou ujistit a potvrdit.

„Myslím, že nás to tak rozčiluje, protože to děláme z čiré chtíče. Ale bude to velmi vážná a významná věc. A i když to jistě víme, už se proti tomu nemůžeme bránit.“

Laura byla překvapivě u stolu před ní. Sophie se na ni podívala a pak se náhle podívala na digitální displej. Horké brnění jí projelo hrudníkem a dolů do žaludku, když viděla 5 zářící vedle blikajícího smajlíka.

„Zvýšil jsi číslo tam nahoře?“

Sophie se na ni zvědavě podívala a drze se usmála.

„Ano. Právě ovuluji a jsem také velmi vnímavá. Takový skvělý pocit.“

„Promiň, nechtěl jsem ti ukrást místo.“ Phillip okamžitě vstal a nabídl Lauře její místo.

„Je ti líto, že mám ovulaci?“ Laura se drze usmála, aby ho vyprovokovala.

"Samozřejmě že ne. Myslím, že je to skvělé.

" Phillip vypadal trochu bezmocně.

„Ahoj, jsem zase zpátky.“ Laura se na něj šťastně podívala a okamžitě zhasla.

„Jdeme k vám?“ Laura neřekla příliš mnoho slov a chtěla jen vytvořit fakta. „Jsem v Berlíně jen hostem na víkend.“

Max trochu zrudl v obličeji. Při vyhlášení se mu do hlavy vhnalo horko. Věděl, co se od něj nyní očekává, a přes všechny obavy se nemohl dočkat.

„Ach ano. Nechte nás. Je to hned za rohem.“

„Tak pojďme.“ Laura vstala, vzala Maxe za ruku a zatímco Sophii hodila pusu a popřála hodně štěstí, oba se dali do pohybu. Nyní Sophie náhle vstala a objala Phillipa. Nejprve ho líbala jemně, pak stále vášnivěji na ústa. Jejich jazyky si k sobě brzy našly cestu a chvíli tam stáli, nevšímaví si světa, jakoby v transu a splynuli v příjemný celek dvou lidí v naprosté oddanosti své vlastní přirozenosti. Když začali odcházet, Sophie mu chraplavě zašeptala do ucha. „Teď jdeme ke mně. Pojď.“

Laura a Max mezitím stáli na chodbě Maxova bytu. Laura objala Maxe a jednou rukou mu jemně hnětla hýždě a druhou se držela za pas. Podívali se jeden druhému do očí a Max konečně ztratil sebekontrolu. Tulil se k ní blíž a blíž, až jejich ústa byla jen pár milimetrů od sebe. Beze slova se spojili v dlouhý, strhující polibek. Brzy se jeho koleno pohybovalo nahoru, aby se jemně vtlačil mezi její nohy. Laura ochotně rozevřela nohy a cítila, jak její stehno jemně masíruje její vulvu skrz kalhoty. V Lauřině hlavě se střídaly bláznivé myšlenky s ohňostrojem barev a smyslů poznamenaných oddaným chtíčem. Všechny jejich smysly se tak soustředily na jejich chtíč a na jejich tělo, že si sotva všimli, jak ze sebe navzájem odlupují oblečení.

Laura cítila, jak jí tvrdá erekce pevně tlačí na břicho, a svíjela se slastí. Chtěla to teď v sobě cítit. Její vulva byla pružná a dostupná jako málokdy předtím z křišťálově čisté kundičky typické pro ovulaci. Odstrčila Maxe trochu dozadu, rozepnula stehna co nejvíce a popadla jeho tvrdého péro. Cítila, jak to prudce pulzuje, a pak pocítila náhlý strach. Strach, mohl by jí z čirého vzrušení postříkat všechno na břicho, než byl v ní. Rychle ho přitáhla ke svému otevřenému vlhkému vchodu a přitiskla se k němu. Udělal to také a jedním douškem pronikl hluboko do ní.

Oba hlasitě zasténali, když se oteklý hrot jeho žaludu dotkl jejich otevřeného děložního čípku. Laura si představovala, jak se jeho žalud přitiskl na děložní čípek a vytvořil s jejím čípkem pevné spojení, které bylo ze všech stran utěsněné. Takže špička jeho čuráka s tou růžovou dírkou, ze které brzy vystříkne sperma, je prakticky přímo v její děloze. Úplně zamlžené, oba sténali a objímali se na podlaze. Max zatlačil svůj pulsující člen do její pochvy a stáhl ho zpět. Dál a dál v rychlých a pevných dávkách. Znovu a znovu šťouchl do Lauřina vnímavého děložního čípku. Pokud to bude ejakulovat opatrně, vstříkne všechno své semeno přímo do její dělohy. Když najednou uslyšela jasně hlasitější nekontrolované zasténání od Maxe, věděla, že je čas. Hluboko do ní vtiskl svůj sevřený člen, vztyčil se a pak v této poloze zůstal. Nyní cítila, jak jeho mužný penis pulzuje a pumpuje ho do ní v horkých dávkách. Cítila jeho teplé semeno. Laury se konečně převrátily smysly a ona explodovala v neudržitelném orgasmu. Na okamžik si nemyslela, že přežije, ten pocit byl tak ohromující. Nahá těla ležela pevně zabalená, škubala sebou na studené podlaze a odevzdala se své zvířecí extázi. Lauřiny vědomé smysly se váhavě vrátily a stále jasně cítila, jak do ní Max vtiskl svůj stále škubající a pulzující penis hluboko do ní. Opojný pocit absolutní extáze pomalu a velmi jemně ustupoval neudržitelnému pocitu štěstí. Na okamžik si nemyslela, že přežije, ten pocit byl tak ohromující. Nahá těla ležela pevně zabalená, škubala sebou na studené podlaze a odevzdala se své zvířecí extázi. Lauřiny vědomé smysly se váhavě vrátily a stále jasně cítila, jak do ní Max vtiskl svůj stále škubající a pulzující penis hluboko do ní. Opojný pocit absolutní extáze pomalu a velmi jemně ustupoval neudržitelnému pocitu štěstí. Na okamžik si nemyslela, že přežije, ten pocit byl tak ohromující. Nahá těla ležela pevně zabalená, škubala sebou na studené podlaze a odevzdala se své zvířecí extázi. Lauřiny vědomé smysly se váhavě vrátily a stále jasně cítila, jak do ní Max vtiskl svůj stále škubající a pulzující penis hluboko do ní. Opojný pocit absolutní extáze pomalu a velmi jemně ustupoval neudržitelnému pocitu štěstí.

Opravdu se jim to povedlo. Opravdu se to stalo. Z šílenství chtíče se vědomě pokusili zplodit dítě ve své nejvyšší možné plodnosti. I když se ani neznali. Byla ohromena velikostí situace a začala prudce plakat. Když Max pomalu došel, podíval se jí do tváře a všiml si slz.

„Ach drahoušku. Ty pláčeš.“ Chvíli se na ni rozpačitě díval.

„Teď toho tolik lituješ?“

„Ne. Jsem prostě neuvěřitelně šťastný.“

Laura si náhle všimla, že to byla první slova, která spolu promluvili od chvíle, kdy vstoupili do bytu jejího nového milence.

„Wow! Cítím se tak dobře.“

Max byl fascinován Lauřiným láskyplným pohledem. „Chci, abys už věděl, že ode dneška na tebe udeřím a obrátím proti tobě všechno, co mám. Chci tě. Mohu jen doufat, že jsi nehledal jen rychlé číslo.“

Max se na ni zamilovaně podíval.

„Max.“

„Ano“.

„Zmrznu“

Ležela pod ním na studených dlaždicích.

„Ach drahý!“ Max vstal, přitáhl Lauru k sobě a beze slova ji vzal do náruče. Přenesl ji přes byt do ložnice a položil ji na měkkou matraci s vůní levandule. Pak si lehl a přehodil přes sebe a Lauru přikrývky. Ti dva se k sobě přitulili a hned usnuli.

. Je sobota večer a od jejich poslední návštěvy uběhly čtyři týdny. Toto datum si vybrala vědomě.

Když se před čtyřmi týdny loučila, Sophie na vysvětlení správného data, kdy by se plemeno mělo znovu společně navštívit, řekla:

„Buď budu těhotná, nebo budu připravena znovu ovulovat. Obojí by byl skvělý důvod. znovu navštívit Plemeno . A pro tebe by to mohlo být stejné. Jak se cítíš?“ Laura v té době plně souhlasila.

Sophie šla jako první k průchodu do velké klubovny. Tam se na chvíli zastavila a otočila se k zelenému tlačítku na straně, kterým ženy mohly signalizovat, že jsou těhotné. Pomalu natáhla paži, opatrně na ni položila palec, podívala se Lauře do očí as velkým úsměvem na tváři stiskla tlačítko. Předsíň zaplnilo tiché, hlasité bzučení a v klubu číslo na nástěnce stouplo o jednu hodnotu.

„Jouhhhhhuuu.“ Sophii to uteklo. Rozhazovala rukama a tančila bujně a na místě a třásla boky. Sophie vypadala ve své neomezené euforii šťastnější než kdy předtím. „Dnes je bez alkoholu,“ zahoukala.

Laura se postavila vedle ní, také zvedla paži a položila patu ruky na zelený knoflík. Oba se dívali jeden druhému do očí pro blažený okamžik, plný štěstí. Pak se v předsíni Plemene znovu ozvalo hlasité, hluboké hučení .

Napsal: Leothebull
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Leothebull


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury