Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

kosmetika s bonusem

Kosmetiika s bonusem

Jsem kosmetička. V domě kde pracuji bydlí Michal, chlap se kterým se trochu kamarádím, je ženatej a momentálně má ženu mimo. Potkáváme se zakouříme si a pohodově s bavíme. Mám staršího milence, pohoda, ale mladší chlapy se mi líbí, o jejich zájem nemám nouzi Michal se ke mně objednal na kosmetiku. Chlapy moc nedělám, obvykle na mne něco zkouší a je to záminka aby se ke mně přiblížili. Ale už je tady, formální polibek na tvář, ale Michal mně k sobě pevně přitisknul a začal divoce líbat a mumlat že jsem krásná a že po mně touží. Reagovala jsem rázně, odstrčila ho a řekla, še at to nedělá. Moje ledy roztály. Nakláněla jsem se přes jeho hlavu abych dosáhla na hrudník a prsa se mi dotkla jeho obličeje, chvíli jsem tak setrvala a zpozorovala jsem pohyb pod trenkami, které se začaly vzdouvat. Znovu jsem se mu omlouvala za začátek, že jsem to tak nemyslela. Michal navodil nějaké osobnější téma když jsem se nakláněla, zvedl hlavu a políbil mi prsa. Najednou jsem pocítila vrušení. Byli jsme sami, pěknej, vzrušenej chlap ,který po mně touží. Trochu jsem se prsy přitiskla k jeho obličeji. Sáhl za sebe objal mně a vrazil mi obličej mezi prsa. To nejde |Michale. Zarazil se a odmlčel. Michale líbíš se mi ale máš ženu a já se nechci pouštět do žádných akcí. Žena už je dlouho pryč a sex mi chybí a ty mně hrozně vzrušuješ. Pohladila jsem ho po hlavě a jemně políbila. Stoupla jsem si vedle lehátka a masírovala mu hrudník a zajela jsem směrem k břichu. Bylo pevné a rýsovaly se mu svaly pod kůží. Zajel mi rukou na prdelku a pod tričko. Nebránila jsem se a fascinovaně hleděla na jeho trenky. Zachytil můj pohled, vzal mi ruku a přesunul ji níž. Roxano, toužim po tobě jsem hrozně nadrženej ,udělej mi to rukou prosím. Přitáhl mně k sobě a začal mně líbat po francouzku. Opětovala jsem polibky, a toužila mu strhnout trenky a honit jeho ptáka. Neodolala jsem a pohladila mu ho, to už mně vyhrnul tričko a hladil prsa. Svlékni se a masíruj mně nahá. Ta představa mně rajcovala. Počkej zamknu. Když jsem se vracela, tak jsem se rychle svlékla do prádla. Jako bych něco tušila vzala jsem si tanga a pěknou podprsenku, tu jsem ale sundala. Vstoupila jsem, Michal vydechl úžasem, jsi nádherná, pojď ke mně.

Chtivě mně objal a všude hladil, dráždil mně poštěváčka.Já mu hladila péro přez trenky . Statečně se stavěl, stáhla jsem mu trenky. Jeho péro jestě úplně nestálo, chvíli jsem ho honila a pak vzala do pusy. Tak teď už mu stálo. Byl velkej a sotva se mi vešel do pusy, Olizovala jsem mu žalud sála jsem ho, byla jsem vzrušením bez sebe. Lízej mi koule zašeptal. Hoň si ho, zvedla jsem mu nohy a vzala mu do pusy koule, pak jsem mu je střídavě lízala s kouřením. Chlapům se líbí když jim to takhle dělám a jako bonus jsem zajela zajela níž. Navoněl se tak jsem s tím neměla problém. Roztáhla jsem mu půlky a, abych se dostala do dírky. Krásně to děláš, lízej mně. Vzala jsem ho mezi kozy, a střídavě ho kouřila. On mě prstil dvěma prsty a já se rychle udělala. Křičela jsem , ještě že jsem zavřela okno., Seskočil z lehátka opřel mně o něj a lízal kundičku i prdelku. Vrazil mi tam prst a šeptal jestli jsem měla sex se dvěma chlapy. Mám kamaráda, kterej byse ti líbil.
Přitiskl se ke ně a čuráke mi strčil mezi nohy a dráždil jim mi poštěváčka. Tekla jsem,už budu. Vraž mi ho tam. Čurák mu cukal a cíti jsem že i on bude stříkat .Otočila jsem se nastavila prsa a pusu a už to bylo. |Proud semene bylo to po celým těle i v obličeji. Byla to nádhera, můj milenec stříkal jen málo a mně to trochu vadilo, tak jsem si to užila .Ještě jsen ho vděčně kouřila a chtěla ho úplně vycucnout. Škoda že ,mně ho tam nevrazil, tak příště. Za chvíli přijde zákaznice, musím se upravit. Vášnivý polibek, přijď zase, máš to zadarmo.

Za pár dní mě čekal před domem a řekl, že by zase přišel. Tak na druhý den v 10, mám tam okno. Druhý den jsem byla trochu rozpačitá, co si o mně myslí. Polibek na tvář a jdeme na to. Choval se suveréně, Objal mně, mohli bychom si to zopakovat a zajel mi mezi nohy, měla jsem lehký volný šaty, chvíli mě hladil kundičku, vyhrnul šaty a hladil prsa. Reakce byla rychlá, touha. Zajela jsem mu rukou do rozkroku a už mu začal tvrdout. Kolik máš času. Necelý dvě hodiny. Tak můžeme ke mně , mám i překvapení.

Šel napřed, já se rychle opláchla ,navoněla , sundala kalhotky, podprsenku jsem neměla. Otevřel nahý , stlačil mně do kleku. Vyhul mně,, nastavil mi své stojící péro. Nemyslela jsem na nic jiného Hluboce jsem ho kouřila, lízala mu koule, prstem jsem mu dráždila dírku, sedl si na sedačku, zvedl nohy a poručil abych všude lízala. Pták byl tvrdý, nechal mně klečet obešel mně ze zadu zvedl šaty a obdivně vydechl když zjistil, že jsem naostro. Měl připravený lubrigant, vymáčkl mi ho na pozadí a rozetřel. Ptáka do mě prudce vrazil až jsem vykřikla rozkoší i bolestí. Bušil do mě nepříčetně. Prst mi strčil do prdlky a za chvíly už se do ní dral svým ptákem. Měla jsem trochu strach že mi ublíží , ale byla jsem rozrajcovaná a uvolněná, tak tam pronikl bez potíží. Na sedačce ležel ještě pořádnej robertek,. Řekl abych si ho nacpala do kundy a zeptal se jestli bych chtěla dva chlapy. Byla jsem vzrušením a slastí bez sebe, to jsem ještě nezažila .Řekl, že má kamaráda a ten by mně moc chtěl. Tak ho sem hned přiveď. Myslela jsem to jako žert, ale z vedlejšího pokoje vyšel nahý svalnatý mladík, honil si péro. Milan ,Roxana. Promiň , to je to šílený překvapení. Byla jsem trochu vyděšená, ale proč to nezkusit. Kluk se mi líbil ,svlékl mi šaty a a hladil mi celý tělo. Pozoroval jsem vás při milování jseš nádherná hrozně mě to vzrušilo,chci tě. Tak neváhej a udělej mi to.. Klekla jsem si na sedačku a za chvíli křičela , když mně tvrdě vojížděl. Michal to pozoroval péro mu stálo a honil si ho.Líbí se mi pozorovat te jak šoustáš s jiným. Pak vyskočil na opěradlo sedačky a strčil mi ptáka do pusy. Bylo jasné, že v tom mají praxi. Milan si mně posadil na klín , já na něj dosedla a líbala ho, on mi hladil divoce prsa. Michal mi ho cpal do dírky zezadu. Oba už přirážely a já křičela rozkoší, udělala jsem se třikrát a teď byli na řadě chlapy. Stouply si přede mně a zasáhla mně sprška mrdky. Úžasný. Vděčně jsen je olizovala a vysávala. Klekli si vedle sebe, oba jsem zezadu dojila, střídavě ,kouřila a olizovala jim zadky.. Mělo to velký ohlas a za chvíli se udělali znovu. Byla jsem na rozpacích, do jakýho komplotu jsem se nechala zatáhnout. Hodila jsem na sebe šaty Musím už jít makat. Zopakujem to? Uvidíme. Polibek a mizím, bylo to na mně moc šíleny. Příště nebylo, možná škoda .

Roxana
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

roxana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury