Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kurýr s pizzou

Měli jsme s mým přítelem Tomášem desetileté výročí. Je mi 29 a a známe se od mých 19 let, 7 let už spolu žijeme v našem útulném 2+1 na okraji Prahy. Ten den si vzal můj o 6 let starší přítel volno, abychom si to užili. On má s kolegou menší firmu na instalaci kamerových a poplašných zabezpečovacích systémů. Já jsem hospodářka (ekonomka) v jedné nedaleké MŠ a tak jsme měli školu v červenci zavřenou a já tudíž dovču. Rádi doma s Tomem hrajeme deskové hry a také se sázíme… Až do- nedávna byly naše výhry a prohry více méně materiální záležitost. Jenže Tomášovi to asi nestačilo a tak navrhl malou úpravu. Začali jsme se ze srandy handrkovat o to, že já bych se před cizím mužským prý nikdy neproducírovala nahá, že se stydím chodit i na nudapláže. No, ale protože jsme celý den vedle hraní a škádlení se popíjeli i víno, trochu mi dodalo kuráže, rozvolnilo mravy a potlačilo mé vrozené zásady. Tak jsem se dala vyprovokovat k tomu, že si objednáme pizzu, Tom se skryje a já budu mít na sobě erotické prádlo a až přijede poslíček s pizzou, mám se mu předvést a třeba ho svádět, že prý Tom je zvědavý kam až to zajde, že prý to stejně nedám. Trochu mě naštval a vyčetla jsem mu, že si mě vůbec neváží, když chce, abych se před cizím klukem chovala jako děvka. „A co když mě bude chtít vošukat?“ zeptala jsem se Toma v domnění, že ho ten blbý úkol odradí. Připomenula jsem mu, že já antikoncepci neberu (on totiž v riskantní dny praktikuje přerušovanou soulož). A schválně jsem čumnula do mobilu na svou menstruační aplikaci a dnes jsem měl 13. den cyklu. „Tome, ale heleď, já mám nejspíš ovulaci… To mám riskovat, že mě nějakej cizí kluk vošuká a zbouchne???“ „Tak eště je ve hvězdách, zda se chytne na udici a pak i kdyby chytil, tak to ber jako adrenalím, jako takovou ruskou ruletu“, šokoval mě. Ale na druhou stranu já jsem v ovulaci hrozně vzrušivá, navíc to vypité víno, takže mne to docela rajcovalo. Bylo to u mne takové to: překonej sama sebe a vytrvej! Celé odpoledne až do večera jsme se těšili. Až zazvoní měla jsem ho vpustit do domu a otevřít mu oděná do erotického prádélka. Měla jsem jej požádat, aby mi tu pizzu odnesl do kuchyně. Na stole jako náhodou budou ležet kondomy, což mělo být jasné znamení toho, co bych já ráda. A Tom? Ten bude zavřený v koupelně a vše bude jen poslouchat. Když kluk zabere, měla jsem se od něho nechat ošukat.

Samozřejmě vyvstávalo několik otázek. Bude onen kurýr pohledný? Bude se mi vůbec líbit? Co udělá kurýr? Už jsme z oné pizzerie objednávali několikrát a vždy nám doručoval někdo úplně jiný. Oba jsme byli děsně nadržení a já nic nezanechala na náhodě a večer v šest hodin jsem si šla udělat nutnou údržbu, která znamenala sprchu a samozřejmě čerstvě se pro návštěvu oholit na prcině.

Tomáš měl po celou mojí přípravy nutkání být on tím, kdo mě ojede, ale musel se krotit. Poslední příprava byla výběr erotického prádla a samozřejmě na stůl položit onu krabičku s kondomy. Vše bylo připraveno a past nalíčená. Volala jsem do pizzerie a objednala pizzu Ruccola. Do třiceti minut jsme měli znát výsledek našeho snažení. Moje nervozita rostla a čas jakoby se vlekl. Konečně zadrnčel zvonek. Když jsem zdvihla domácí telefon, ozvalo se : „Nesu pizzu“. „Tak pojeďte nahoru. Jsme poslední 5. patro.“, řekla jsem. Nachystala jsem se na svůj herecký výkon a tajně doufala, že se ten kurýr nebude zdržovat. Tomáš rychle zmizel v koupelně a nechal pootevřené dveře na škvíru, aby slyšel. Ucho měl nalepení v té škvíře. byl i jako pojistka, kdyby ten kurýr byl drzoun a hrubián. Otevřela jsem dveře a počkala až přijel výtah. „Dobrý den, vezu vaší pizzu“ řekl. Byl to mladý kluk, určitě ještě studentík-středoškolák, co to dělal asi jako prázdninovou brigádu. Jeho oči mne trochu rozpačitě skenovaly. „Mladíku, můžete mi to odnést na stůl?“ řekla jsem. „Sa…samozřejmě“, hlesl, zul si sportovní boty nohama a šel dál. měl na sobě jen tričko a kraťasy. Já šla za ním bosá. U stolu mi neušla jeho boule v kraťasech. On pořád nic neříkal. „Kolik je ti?“ zeptala jsem se. „Šest…náct pryč…“ řekl a polkl na prázdno. „Líbim se ti? Víš, můj přítel mě naštval… Měl jít se mnou dneska na večeři, ale že prý mu do toho něco vlezlo, tak proto ta pizza… Už máš holku?“ vyzvídala jsem a pásla se na jeho rozpacích. „No…n…ne…eště“, zablekotal rozpačitě a byl v obličeji rudý jak rak. „A chtěl bys mě?“ řekla jsem a začala se vysvlékat, aby mi ještě nepláchl. Nečakaje na jeho odpověď jsem mu prudce stáhla kraťasy i s trenclemi. Péro mu hned vystřelilo nahoru jako semafór v poloze: volno. „Já ale…pizzu …rozvézt…“, blekotal zaskočeně a já se pásla na jeho studu, rozpacích a vyplašenosti. Tohle asi nečekal. „Rozvést? A čim…? Auto řídit nemůžeš“, já na to.

„Sem tu skůtrem…Vespou“, řekl konečně souvislou větu. „Neboj, nezdržim tě, pěkně ti stojí, byla by škoda ho nevyužít“, řekla jsem, klekla a než se nadál, měla jsem jeho penis v puse. „Je…je…“, zavzdychal, protože ten slastný pocit ještě nezažil. Já se po asi deseti vteřinách jeho kouřeni jsem vstala, stihla ze sebe kalhotky i černé punčochy a vedla jsem jej do naší ložnice. Šel za mnou poslušně jako pejsek, asi stále v šoku. Tam jsem se k němu obrátila, vzala jej kolem krku a dala mu pusu, pak druhou a pak jsme se začali líbat. Klukovi pořád stál a byl ze mě per plex. Vlezla jsem na naší manželskou postel. Uvědomila jsem si, že kondomy zůstaly v kuchyni na stole, ale ten kluk byl tak sladce nevinný, takový krásný panic, že jsem na kondomy kašlala a najednou to, že jsem nechráněná a v ovulaci mi bylo fuk. Vlastně naopak… Ruská ruleta, jak říkal Tomáš. To riziko, že by mě tenhle mladíček mohl oplodnit ve mě vyvolala vlnu nespoutaného vzrušení… Klekla jsem si na posteli na všechny čtyři a vystavila mu zadek s prcinou. Asi váhal, tak jsem se ohlídla a vyzvala ho: „No taaak… Na co eště čekáš?!“ Pak jsem ucítila, jak se zhoupla matrace, jak si klekl za mě a najednou jsem měla jeho ruce na zadnici, trochu se ty ruce chvěly, ale hladily mě a pak nesměle zajely na mou prcku a zkoumavě mne tam ochmatávaly. Pootočila jsem hlavu ke dveřím z ložnice do obýváku a uviděla tam Tomovu hlavu. Jeho oči prozrazovaly, jak je tím naším živým divadlem zaujatý a ani nedutal. Nevím co si myslel, co se mu honilo v hlavě, ale musel vidět, že ten kluk nemá kondom na penisu. Možná ty nerozbalené kondomy našel v balíčku na kuchyňském stole… Mladíček mě rukama zvídavě osahával a protože se k ničemu neměl, popostrčila jsem ho slovy: „Můžeš do mě! Tak už mi ho tam dej! Nebo se mě bojíš?“

Pak jsem tedy ucítila, jak mi dal žalud na prcinu a hledá do mě vchod. Já už tam byla zvlhlá, klouzavá. Trochu mi tam s ním zašmrdlal, dostal se mezi závojičky a pak začal tlačit. Trvalo mu asi deset vteřin nežli našel můj vstup do pochvy a pak už jsem cítila jak se jeho penis dere mou pochvou hlouběji a hlouběji, roztahujíc její svalovité stěny, až se zarazil o dělohu, o děložní čípek. Na pár sekund jakoby ztuhl, jakoby si ten slastný pocit dobyvatele vychutnával. Rozhodla jsem se mu nic neříkat, prostě žádné: „Nic neberu, musíš ho včas vyndat!“ Rozhodla jsem se to nechat zcela na něm, tak trochu na truc Tomášovi ať si to vypije do dna! Pak jsem zase cítila jeho ruce, ale už na mých bocích a kluk začal nesměle přirážet. Ale ta pomalá nesmělost se rychle změnila v rychlejší a ráznější rozhodnost. Mrdal mě a naše pohlaví vydávala mlaskavé zvuky. Po minutě se už jeho přirážení změnilo v živočišnou zběsilost jakoby poháněnou samčím pudem. I já u toho supěla až hekala. Byla to ale rychlovka netrvající déle než-li ty 2 minuty. Kluk mrdal bez ohledu na to, zda se já uspokojím. Vše bylo opravdu rychlé. Nešetřil mě bušil do mě. Pak se do mě najednou silou nacpal, aby byl co nejhlouběji a já cítila jak se mu penis jakoby rozšířil, jak mu v něm zacukalo, uslyšela jsem jeho blažený výhek a už se ve mě rozlévalo to jeho životodárné živočišné teploučko, které mi vystřikoval na děložní čípek. “Teda to bylo něco.” vypadlo z něj. „To bylo“, přitakala jsem a začala se hned potom, co ho ze mě vytáhl, hrabat z postele na nohy. Tomova hlava zatím zmizela. „Co sem za tu pizzu dlužna?“ zeptala jsem se s úsměvem. „Stosedumdesát“ prohodil skoro jako by se kluk cítil trapně. „Du si pro peněženku, tak se zatím obleč“, já na to a šla jsem do kuchyně jen v košilce bez kalhotek. K mému přejvapení tam seděl za stolem Tomáš a tak nějak zvláštně se na mne šklebil. Vzala jsem z peněženky na lednici dvoustovku a šla zpět do obýváku, kde jsem ji dala kurýrovi. „A jak se vlastně menuješ?“ „Filip“ utrousil a šel skrze předsíň ke dveřím. Obul si sportovní boty, dali jsme si pusu na rozloučenou a padal do výtahu. Když jsem za Tomem přišla zpět do kuchyně, konstatoval: „Peťulo, máš spokojenej výraz ve tváři…, ale von vůbec nepoužil kondom?“ byl z toho takový jak přešlý mrazem. Semeno mi z pochvy vytékalo čůrkem po vnitřní straně levého stehna. „Du se vospršit“, řekla jsem místo odpovědi a šla do koupelny.

Když jsem vylezla, dali jsme si tu pizzu, tedy Tom už jí kus sežral. Mlčel a vyčítavě na mě hleděl. Trochu mě to dopálilo a tak jsem spustila: „Co na mě tak vyčítavě čumíš? Chtěl si, abych zahrála děvku? Chtěl! Byl to tvůj nápad! Chtěl jsi abych svedla toho kurýra s pizzou? Taky chtěl. Já jen udělala to, do čeho si mě vmanévroval…!“ „No jo, ale von nepoužil kondom a ty nic nebereš a eště ke všemu máš tu ovulaci?! Takový riziko!“ hořekoval. „Hele Tomáši, věděl si to a přesto si to chtěl… Věděl si, co je vehře, znal rizika, tak mi nic nevyčítej A jestli myslíš, kdybych byla v tom, že pudu na potrat, tak v tom se šeredně mýlíš!“

Fanyn
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury