Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Lužnice

Když jsem jezdíval na vodu, hory a podobně, tak vždycky sám. Jednak nechtěl jsem okolo někoho skotačit a pak řeziva bylo na vodě i dalších místech dost. Navíc bylo to zajímavější. Vždycky jsem se namohl nabažit holek a žen v plavkách a pokaždé jsem si představoval, co se v těch kalhotkách skrývá. Bylo nás pět, tři lodě. Jednoduše řečeno tři kluci a dvě holky. Dojeli jsme vlakem do Suchdola a dotáhli lodě z nádraží. Postavili stany, sehnali dřevo a večer byl tady. Chopil jsem se kytary a začal hrát klasické táborové písničky. Večer utíkal a kluci se jako „správní“ vodáci chytli piva, rumu a všeho co jsme sebou vezli. V deset večer se jen povalovali a pospávali u ohně, ale s konzumací pokračovali. Holky chtěly ty pecky pro jejich srdíčka jako Okno mé lásky, Rosa na kolejích a podobné sladké taháky. Oheň dohasínal a kluci se dostali do ráže. Opilecky a hrdinně začali být strašně vtipní. Tak si ty holky vyměníme a podobné hlášky a jeden se snažil být vtipnější, než druhý. Já pokračoval a v hraní, děvčata zasněně hleděly do ohně a zpívala. Sbalil jsem kytaru do pouzdra. Rozešli jsme se do svých stanů, tábořiště utichalo, baterky zhasly a jen voda občas šplouchla a občas se ozval zip stanu, jak někdo jde na záchod. Bylo krásně teplo a já pomalu usínal, když se ozval zip stanu, ale ten můj. Hlavu jsem si jen domýšlel, nebyl měsíc a chtěl jsem rozsvítit a od vchodu se ženským ozvalo „Ne a psssst“. Ozval se zapínaný zip. Pak pod dekáč vplulo ženské tělo. Její ruce mě objaly a začaly divoce líbat. Její tělo se ke mně tisklo. Dlaní jsem klouzal po jejích zádech a kalhotkách. Dlouho trvalo naše objetí, byl jsem vzrušený a nedočkavý. Sundal jsem z ní tričko a kalhotky. Beze slova. Ležel jsem mezi jejíma nohama a vnikl do ní. Pomalu jsem přirážel a vnikal stále hlouběji. Její ruce mě objímaly. Vzrušovalo mě, že vlastně nevím, která z nich to je. Zvedla a pokrčila nohy a nastavovala svůj klín. Přirážel a cítil jsem její zpocené vlasy, chtěl jsem do ní vniknout co nejhlouběji. Zarývala nehty do mých zad a můj penis v jejím těle vybuchnul, škubal se a cákal do jejího vzrušeného klína jednu dávku za druhou. Její nohy, kterými mě objala, mě držely a tlačily do jejího klína. V podbříšku mě svíraly pravidelné křeče, když jsem vystřikoval do jejího klína. Tlumeně vzdychala a nastavovala svůj klín. Vzrušení opadlo, chvíli jsme leželi v objetí. Beze slova si oblékla tričko a kalhotky. Políbila mě a zašeptala „pssst“, zip se rozepnul, víla zmizela a zip se zapnul. Ležel jsem jako omámený, beze slov, bez šeptání ne do mě, nebo dej si pozor.

Ležel jsem jak omámený a nevěřil. Pomalu jsem usínal a znovu se rozepnul zip stanu a ozvalo se znovu „psst“. Říkal jsem si, něco zapomněla, nebo se ještě chce objímat. Pod dekáč vklouzlo ženské tělo, ale jiné. Její paže mě objaly a ústa zašeptala „chci tě“. To byla jediná slova, co řekla. Pak se její rty divoce vrhy na mé. Cítil jsem její jazyk, který prudce začal hledat ten můj. Tělo silně přitiskla k mému a její nohy mě objaly. Přetočili jsme se, že byla na zádech a moje ruka vjela pod tričko a hladila, hnětla její prsa. Prohýbala se. Zachvátil mě chtíč a rukou jsem prudce vniknul do kalhotek. Ucítil jsem pod prsty mokrý klín a dva prsty do něj vnikly. Dala nohy od sebe a nechala se unášet a dobývat. Prudce jsem z jejího těla serval tričko a kalhotky málem roztrhal. Přetočil jsem jí na záda a prudce do ní vniknul. Měla úzký vchod. Dlaněmi na mých bocích se snažila mě brzdit, ale já byl nedočkavý. Zvedl jsem jí ruce nad hlavu a držel. Nepřestávala nabízet klín a já několika přírazy do ní vniknul celý. Volný loket si dala do pusy a kousala do něj. Pak můj píst divoce klouzal v její mokré pochvě. Už volné ruce zaryla do mých boků. Držel jsem jí za vlasy a nemohl zastavit svůj buchar. Její dech se zastavil. Paže mě silně objaly, nehty zaryla do mých zad a její pochva začala ve stazích svírat můj klacek. Někde ve mně se opět zvedla stavidla, ještě víc jsem na ní nalehl. Čurák sebou začal škubat, nadouvat se a plnit její tělo výstřiky semene. Zdálo se mě to nekonečné. Vzrušení pomalu odcházelo, její sevření ještě chvíli mačkalo poslední kapky z ochabujícího klacku. Pomalu jsem vyklouznul, a zůstali jsme v objetí. Naše ústa se něžně líbala. Pak položila prst na má ústa, zašeptala „psst, bylo to krásný“. Oblékla si kalhotky i tričko. Rozepnula zip a vypařila se. Usnul jsem.

Ráno, když jsem se probudil, obě už v plavkách mazaly chleba se sýrem. Podaly mě ho a já nevěděl, zda sním, nebo bdím. Ani jedna nedala na sobě znát, co se večer stalo. Dodnes netuším, zda to byly ony, nebo někdo jiný. Jen ten tajemný zážitek se mně vryl do paměti.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury