Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Magda 2

Magda 2
Magda se cítila šťastně. Manžel se sice vrátil, ale to ji nevyvedlo z míry. S Alexem byla v kontaktu, po tom báječné víkendu, kdy s ním měla sexu více jak za posledních několik let s Luďkem, se citila konečně jako žena o kterou je zájem. V týdnu si to s Alexem rozdala dvakrát v autě u lesa za městem a už se těšila, až Luděk zase odjede a ona bude mít s Alexem ložnici volnou.
Alex byl jako omámený, po tom nečekaném víkendu s Magdou, byl jak výměnný. Pořád na ni musel myslet, na sexy maminu, kterou se mu podařilo sbalit na diskotéce a celý víkend s ní doslova „prošukal“. Dělali spolu věci, které holky alexova věku neuměly. Stále měl před očima Magdinu božskou prdelku, když ji píchal zezadu a to jak se jí při tom houpaly její velký kozy. Nemohl se dočkat až zase bude s ní.
Luděk měl smíšené pocity, poté co odjel z domu aniž by si toho všimli, a pak se vrátil, když se Magdě raději předem ohlásil, tak neustále myslel na Magdu, klečící na čtyřech a to jak jí ten její koloušek mrdá zezadu. Na jednu stranu ho to vzrušovalo, ale na druhou stranu to těm dvěma chtěl spočítat. První co udělal bylo, že najal firmu, která mu nainstalovala diskrétní kamery do celého domu. Poté oznámil Magdě, že na víkend odjíždí pryč, opravdu měl nějaká jednání, a vrátí se až v pondělí večer.
Magda se na páteční večer důkladně připravila. Vykoupala se, oholilasi nohy, na kundičce si nechala proužek, tak to má Alex rád. Oblékla si sexy prádelko zdůrazňující její bujná ňadra a vyčkávala svého sladkého hřebečka, který jí dokáže tak krásně pomilovat. Zvonek zazvonil přesně v osm večer, Magda nedočkavě otevřela dveře a rychle vytáhla Alexe dovnitř.
Luděk přišel na hotel někdy o půl deváté, jednání se protáhlo, musel s ještě s obchodními partnery na večeři. Dal rychlou sprchu, nalil si víno a otevřel notebook. Během chvilky se přihlásil a mohl zkontrolovat kamery v domě. Klikl na ložnici, tam byla kamera ve světle na stropě. Zobrazila se mu manželská postel. Na ní ležel ten mladík, jak zjistil, tak se jmenuje Alex, u něj klečela Magda a kouřila mu péro. Hmmm, ten kluk má pěknou kládu, pomyslel si trochu závistivě Luděk.
Alex byl blahem bez sebe, Magda mu kouřila ptáka. Ale teď dostal chuť oprcat tuhle vdanou klisničku pěkně zezadu. Magda mu nastavila a Alex pomalu zasunul, postupně zrychlovat a Magda mu krásně přirážela.
Luděk fascinovaně koukal na monitor… Ten kluk jel jak buchar, už 20 minut buší do Magdy a ještě se neudělal. A ta děvka je blahem celá bez sebe. Jak u toho řve. Opět změnili polohu, teď Magda ležela na zádech a mlaďas jí mrdal jak o život, náhle vytáhl péro a Luděk zíral na tu dávku semene, která skončila na Magdiných kozách a břiše. Alex se svalil na záda a Magda vzala do pusy jeho stále ještě stopořený penis. Zkušeně mu ho olizovala od semene a kouřila. Luděk sledoval jak si Magda nasedá na Alexovo mladé tvrdé péro.
Magda cítila, že už to dlouho nevydrží, už měla dnes dva orgasmy a teď se blížil třetí, náhle zastavila pohyby, prohnula se a zaplavila Alexův klín horkou šťávou. Poté se vedle něj svalila na záda.
Luďkův plán vycházel. Měl zhruba osm hodin videa, ve kterém jeho manželka souloží s mladým klukem. Nastala druhá fáze jeho plánu.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tony


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury