Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Malovaní u tety

Malování u mé tety. Bylo mě 15 let a po vyučování mě máma poslala za tetou Ivou do Mělníka, pomocí jí vymalovat dům. Když jsem dorazil celý zpocený, teta Iva mě přivítala a řekla. Jdi se vykoupat do bazénu. Já že nemám plavky a ona to nevadí tady tě nikdo neuvidí a já tě neukousnu a šla připravit občerstvení. Já se vyslekl a skočil do bazénu, za chvilku přišla Iva celá nahá s táckem tekutin a řekla. Aby jsi se nestyděl, tak jsem se také svlékla a vlezla ke mě do bazénu a mě se začal stavět a topořit. Když ke mě teta připlavala, lehce se dotkla mého přirození a řekla. Co to tady máme,snad jsem tě nevzrušila a odplava na kraj bazénu, vylezla,položila se na deku a řekla pojď z vody a já nechtěl. Tak pojď se napít přikázala. Já vylezl z bazénu s trčícím čůrákem. Ta se jen pousmála a řekla to je normální u mužů. Pojď na deku vedle mě. Ale copak, vždyť se celý klepeš. Uvolní se, víš co naučím tě jógu. Lehni si na záda zavři oči a uvolní se. Teta obkročmo usedavala na mé přirození, párkrát si s ním přejela po své vyholené mušličce a pak dosedla až jsem otevřel oči. Zavři je a dosedla až na doraz a začala svými poševními svaly ždímat mého čůráka až jsem to nevydržel a začal do ní stříkat jednu dávku za druhou. Tak vidíš už je to lepší viď? A šla udělat kafe,jen jsem viděl jak ji po stehnech stéká moje sperma.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Milka 240


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury