Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Manželovi se splní přání

Sešla jsem dolů do našeho obýváku, kde můj manžel Marek a jeho nejlepší přítel Štefan sledovali film. Šla jsem přímo ke Štefanovi a obkročmo jsem se mu posadila na klín. Naklonila jsem se a zeptala se ho, jestli mi nechce pomoct. Ve tváři měl velmi zmatený výraz. Požádala jsem Marka, aby nám šel přinést ještě nějaké pití. Když to udělal, ohlédla jsem se na Štefana a řekla jsem mu, že Markova fantazie je sledovat mě s jiným mužem. Pak jsem mu pověděla, že jsem se rozhodla, že mu to udělám, jestli bude mít zájem. V tu chvíli se Marek vrátil, Štefan se na něj podíval a zeptal se, jestli je s tím v pohodě.

Marek na nás oba mrkl: „Určitě vás nezastavím.“ S tím jsem vstala a nechala svůj župan spadnout na podlahu. Štefan taky vstal a svlékl se. Klekla jsem si na kolena a vzala jeho penis do úst. Byl asi stejně dlouhý jako Markův, ale můj bože, byl mnohem tlustší. Sála jsem ho, jako bych byl vyhladovělá. Cítila jsem, jak mi jeho boky začínají pumpovat na obličej. Tou dobou jsem byla tak zatraceně mokrá, že jsem nevnímala to, co dělám nebo říkám. Štefan mě chytil za vlasy a přitáhl mě hlouběji na svý péro. Sála jsem ho teď opravdu rychle. Sténal a sténal. Odtáhla jsem se, položila se na záda na podlahu a poprosila ho, aby mi lízal kundičku.

Následujících pár minut bylo překvapením pro Marka i pro mě. Štefan mě převalil na břicho a začal mi pořádně mačkat zadek. Pak ho začal lehce plácat a říkal mi, že jsem fakt nadržená děvka. Když byly jeho facky trochu silnější, začalo to být skutečně fajn. Požádala jsem ho, aby plácl trochu silněji. Ptala jsem se ho, jestli se mu líbím jako nadržená děvka. Vtom do mě strčil prst. Byla jsem tak nadržená, že jsem se už nemohla dočkat. Převalila jsem se a prosila ho, aby mě šukal jako děvku.

Přitiskl se ke mně a začal mě kousat do bradavek. Hlasitě jsem sténala. Chytil mě za vlasy a přišpendlil mi tak hlavu k posteli. Cítila jsem, jak do mě vstupuje hlavička jeho tlustého čuráka. Zatímco mi stále držel hlavu skloněnou, škádlil mě tím, že se mě ptal, jestli opravdu chci být vyšukaná jako děvka. Všechno, co jsem mohla udělat, bylo prosit. Křičela jsem, sténala a prosila ho, aby mě šukal. Nakonec ho zastrčil dál. Začala jsem křičet, objala jsem ho nohama kolem zad. Teď mě šukal tak silně, jak jen mohl. Byla jsem jako v nebi. Šukal mě přítel mého manžela a on to sledoval!

Chtěla jsem ale víc. Poprosila jsem Marka, aby přišel a dal mi svý péro do pusy. Začala jsem ho sát jako nikdy předtím. Jsem tady se dvěma čuráky! Nemohla jsem se toho nabažit. Nechala jsem Marka, aby se mi vystříkal do pusy. Cítila jsem, jak mi jeho semeno stéká po tváři. Opravdu jsem se teď chovala jako děvka. Štefan mě šukal zezadu a já mohla jen křičet a prosit, aby zrychlil. Po chvíli jsem ho poprosila, aby ho vytáhl. Klečela jsem na čtyřech. Chtěla jsem, aby mi vyšukal zadek, a to tvrdě. Když mi vrazil čuráka do zadku, málem jsem omdlela. Zatlačila jsem proti němu co nejsilněji. Netrvalo mu to dlouho, chytil mě za boky a zabořil svůj penis tak hluboko, jak to jen šlo. Cítila jsem, jak jeho semeno stříká do mých střev. Převalila jsem se úplně vyčerpaná na záda.

Než odešel, dala jsem mu pusu a zeptala se ho, jestli se mu líbí jeho malá děvka. Řekla jsem mu, že jestli chce víc, může to mít. Otočila jsem se Marka, co si o tom myslí. Jediné, co mohl říct, bylo, že to bylo fantastický a že příště to bude určitě ještě lepší.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury