Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Moje nadržená sestřička

Jmenuji se Patrik je mi 16 let a bydlím v malém bytě 2+1. Já se sestrou Šárkou (18 let) máme společný pokoj a v obýváku spí naše rozvedená matka (39 let). Jednoho dne jsem šel do hospody s klukama oslavit moje narozeniny. Nějak jsem nebyl ve své kůži, protože jsem byl stále ještě panic. Stále jsem hledal nějakou slušnou holku, ale nenašel jsem stále tu pravou. Moc jsem toho nevypil a po návratu šel se vykoupat a lehnout si do postele. Sotva jsem si lehl rozsvítila lampičku Šárka, přišla ke mě a řekla. Mám pro tebe dárek, ale nikomu o něm neříkej. Já jsem řekl Jasně a zase čekal, že mi dá prezervativy jako loni. Ona se na mě tak zvláštně usmála a já řekl, tak kde máš ten dárek? Ona mi vzala moji ruku strčila si ji pod noční košilku a přiložila k jejímu prsu. Mě začalo budit srdce a cítil jak mi stoupá ocas vzhůru. Ale co pak to tu trčí? Řekla a stáhla mi pyžamo. Obkročmo usedla na mé břicho a já cítil její rozpálenou kundičku na mém pupíku. Sundala si noční košilku a řekla máš obě ruce a já dvě kůzlátka, které chtějí hladit a lehce se posunula k mému rozkroku. Já hladil kozy a dráždil její bradavky a pak jsem cítil jak mi něco teplého, vlhkého a hebkého jezdí po mém ptákovi. Po chvilce se celá nadzvedla přidzvedla si ho rukou a přiložila na vchod její kundičky. Já jsem přestal hladit její prsa a sledoval co chce dělat. V tu chvilku se na něj napíchla a začala po něm sjíždět dolů. On se prohnul a začal pronikat do její jeskyňky. Kopíroval její jeskyňku a vnikal hlouběji a hlouběji. Cítil jsem to božské teploučko a měkoučkou její kundičku. Najednou dosedla a já cítil doraz našich těl až z toho vyhekla. Tak co tomu říkáš Páťo? Já řekl To je nádherný a ona řekla, ale to není všechno a začala se nadzvedávat a hned zase spouštět. Cítil jsem jak je její kundička mokrá od jejích šťáv a bylo slyšet i mlaskání při každém přiřažení. Začínala vzdychat a zrychlovat její přírazy. Já jsem nechtěl být pozadu a přiražel jsem ze spodu také proti ní. To už mi na něm skákala a řvala jak postřelená svině. Najednou dorazila a stahovala kundičku okolo mého ptáka a celá se rozklepala. V tu samou chvíly jsem cítil jak mi začíná cukat i v mém ptákovi a začal stříkat jednu dávku za druhou do stahující kundičky své sestry. Jak jí odezněl orgasmus, začala hned pokračovat v jízdě nahoru a dolů. Stále mi stál a tak toho využila a nechtěla, aby změkl. Sáhla rukou za sebe nahmatala moje koule, které hladila a mačkala. Já jí chytil za boky a pomáhal v jejich pohybech a to už jsem cítil jak to zase na ní jde. Úplně vyjekla a celou váhou dosedla, lehla mi na břicho a celá se roztřásla. Když jí orgasmus dozněl, slezla ze mě a začala mi ho honit. To už jsem cítil ten samý tlak a najednou ze mě začalo stříkat semeno. Hned se sehnula, strčila si ho do pusinky a polykala zbytky mé horké lávy. Utřela si pusu, políbila mě a řekla Všechno nejlepší Patriku. Od té doby se ze mě stal muž a byl jsem rád za dárek od své sestry Šárky.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Milka 240


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury