Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Moje žena Anna

Normálně jsem velmi žárlivý muž, takže mě události posledních několika měsíců zvedají ze židle. Jsem vzrušený a naštvaný, ale také zmatený. Kvůli mé žárlivosti skončily všechny mé předešlé vztahy. Před rokem jsem požádal Annu, aby si mě vzala, i když jsem věděl, že byla do předchozího milence hodně zamilovaná. Řekla mi to, než jsme se poprvé milovali, několik týdnů předtím, než jsem ji požádal, aby si mě vzala. Nic mi o něm neřekla, jen že si ho nikdy nemohla vzít a že je konec. Moje žárlivost mě přiměla k tomu, abych na ni trochu naléhal. Chtěl jsem se totiž dozvědět víc informací, ale ona mi to odmítla říct.

Anna je nádherná žena. Je menší, ale má krásnou tvář, nádherná prsa, skvělý zadek a dlouhé nohy. Je vtipná a velmi inteligentní. Pochází z katolické rodiny. Všechny Anniny sestry a bratři vypadají dobře a většina z těch starších je již vdaná a ženatá. Jen nevlastní bratr Jan zůstal zatím svobodný, protože sloužil v armádě. Absolvoval pár zahraničních misí, a tak zmeškal naši svatbu.

Před pár měsíci jsme s Annou uspořádali malou oslavu pro naši rodinu a přátele u příležitosti ročního výročí svatby. Annin bratr Jan byl na oslavě jediným člověkem, který nebyl na naší svatbě. Všichni jsme si pochutnali a vypili všechny lahve dobrého vína. Lidé začali odcházet a všichni nám gratulovali ke šťastnému manželství. Zůstali jsme jen my dva a Annin bratr Jan, který dosud žije se svými rodiči.

Když všichni odešli, Jan se zeptal, jestli by mohl políbit Annu, protože nebyl na naší svatbě a nepolíbil ji tehdy. Samozřejmě jsem mu dal svolení. Jejich polibek ale nebyl polibkem, který dává bratr sestře. Byl to polibek, který muž dává své milence. A Anna ho hned políbila také. Oba stáli u pohovky. Anniny paže obepínaly Janův krk a Janovy paže obepínaly Annin pas. Po chvíli začaly Janovy ruce bloudit, aby pohladily Annina velká ňadra přes šaty a pak dolů, aby pohladily její krásný zadek. Užasle jsem je sledoval. Nesmírně jsem žárlil, ale také jsem chtěl vidět, jak daleko zajdou. Anna nic nenamítala, když jí Jan zvedl sukni a vklouzl rukama na vršek jejích kalhotek. Spíš se na něj víc přitlačila. Stáhl jí kalhotky a ona z nich vystoupila. Přejel prstem po její štěrbině. Byla úplně mokrá. Její kundička byla zjevně připravena pro jeho čuráka. Anna mu pustila krk, rozepnula mu kalhoty a vytáhla mu péro.

Můj čurák okamžitě vystřelil a napínal mi kalhoty. Byl jsem naštvaný, ale byl jsem taky nadržený jako nikdy v životě. Věděl jsem, že pokud je nezastavím, Jan bude šukat se svou sestrou, mou ženou, přímo přede mnou. Nezastavil jsem je. Anna si lehla na pohovku, roztáhla nohy a přitáhla Janův penis ke své kundičce. A Jan má fakt velkýho ptáka. Já se obvykle musím hodně snažit, abych Anninu kundičku zvlhčil a uvolnil natolik, abych se do ní dostal. Ale Janův mohutný čurák do ní vklouzl bez problémů. Anna poté dala nohy kolem Janova pasu, aby si ho přitáhla. Pak zvedla boky, aby zajistila, že se dostane úplně dovnitř. Podle toho, jak se třásla, jsem poznal, že má orgasmus, když si třela klitoris o Janovo ochlupení. Sténala do jeho úst, když ho líbala.

Udělal jsem těsně poté, co na Annu přišel ohromný orgasmus. Vlastně to na mě přišlo hned poté, co jsem si uvědomil, že Jan nepoužil kondom. Anna a já jsme se snažili založit rodinu od té doby, co jsme se vzali, ale bez úspěchu. Proto jsem věděl, že Anna nepoužívá antikoncepci. A zrovna toho rána mi řekla, že dnes ovuluje. Uvědomění si, že by to mohly být spermie jejího vlastního bratra, které ji oplodní, mě způsobilo orgasmus. Byl jsem nesmírně naštvaný a žárlivý, ale přitom jsem stříkal jako nikdy předtím!

Annin orgasmus spustil i ten Janův. Sevřel zadek ve chvíli, kdy stříkal své sperma do mé ženy, své sestry. Jakmile ho z Anny vytáhl, viděl jsem jeho spermie vytékající z kundičky. Pomalu jsem k nim přešel, lehl jsem si na Annu a beze slova jsem vklouzl penisem do její olepené kundičky. Vypadala překvapeně, když jsem se sklonil, abych ji políbil, ale její nohy se automaticky sevřely kolem mého pasu a její kundička se přitáhla na můj kolík. Téměř okamžitě jí začal další orgasmus a díky tomu jsem se udělal i já a přidal druhou dávku k té první.

Když jsme se uklidnili, Anna se zeptala: „Opustíš mě?“

Řekl jsem, že ne. „Jan je tvůj první milenec, že?“

„Ano,“ potvrdili mi oba. Zeptal jsem se: „Používali jste kondomy, když jste spolu šukali?“

Jan odpověděl: „Ano. Vím, že je to proti našemu náboženství, ale nechtěl jsem, aby otěhotněla.“ Anna dodala: „Nemohli jsme se vzít. Pořád nemůžeme. Kromě toho tě opravdu miluju. Nejsi žárlivý?“

"Velmi. Ale také jsem nesmírně nadšený. Sledovat vás dva byla ta nejvíc vzrušující věc, která se mi kdy stala!“

„Takže se mě nepokusíš udeřit?“ zeptal se Jan.

"Ne. Pochybuju, že bych stejně mohl, ale vlastně ani nechci,“ řekl jsem.

„Tak co budeme dělat?“ zeptala se moje žena.

"No, proč nezavoláš rodičům a neřekneš jim, že tady strávíš noc, Jane? Pak se všichni svlékneme a půjdeme do ložnice,“ odpověděl jsem.

„Seš si jistý?“ zeptala se Anna, „nechci ti ublížit.“

„Jan tě nikdy nešukal do tvého krásného zadku, že?“

„Neéé, to ne,“ sdělila mi Anna.

„No, myslím, že od té doby, co Jan dostal tvou kundičku, bude spravedlivé, že dostanu já tvůj zadeček. Kromě toho, pokud to uděláme dobře, myslím, že si opravdu užiješ mít zároveň obě dírky plné.“

Jan teď žije s námi. Má pro sebe pokoj, aby si měl kam uložit své věci, ale všichni tři spíme ve stejné posteli. Jako první jsem byl v manželčině zadečku a ona si užívá se dvěma čuráky současně. Už dva měsíce je těhotná. Myslím, že do toho spadla s Janem na naše výročí. Já jsem se totiž nechal otestovat. Můj počet spermií je hodně nízký. To by mohl být ten důvod, proč se nám celý rok nevedlo. Já hodně pracuju, zatímco Jan zůstává doma, aby pomohl Anně s domem. Myslím, že ji šuká víc než já. Řekl mi, že šukání bez kondomu bylo to nejlepší, co se mu kdy stalo. Já s ním souhlasím. Anna a já plánujeme mít hodně dětí. Jan mi s tím určitě pomůže.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury