Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nejdrsnější vymrdání

Dělám v kancelářské budově v jednom z větších českých měst. Jednou jsem v práci zůstával o něco déle, protože bylo potřeba něco rychle dodělat. Nad večerem, když se začínalo stmívat, za mnou přišla přítelkyně. Nic nenasvědčovalo ničemu neobvyklému.

To se ale rychle změnilo, když si sedla na židli u mého kancelářského stolu a já jsem jí po založení několika dokumentů vyzval, aby mi ukázala prsa s tím, že pojedeme domů a tam si to rozdáme. Souhlasila. Svlékla si mikinu, odhodila jí na můj stůl, vytáhla si triko a vyndala své obří kozy z podprsenky (110 cm obvod).

V tu chvíli to začalo. Přistoupil jsem k ní a začal jí olizovat a hrát si s bradavkami. Během chvilky byla vzrušená natolik, že si sundala podprsenku a triko úplně a šla ‚nahoře bez‘ přes chodbu (kde stále hrozilo, že někdo může projít) až do zasedací místnosti, kde byl dlouhý pevný stůl. Neváhal jsem ani sekundu a šel jsem za ní.

Okamžitě po zavření dveří jsem jí začal líbat a hladit obrovská prsa, následně jsem sjel rukama na ‚dolňák‘, rozepnul kalhoty a stáhnul jí je po kolena a s kalhotkama. Poté začala hlavní část. Přehnul jsem jí přes stůl, takže se jí kozy ‚rozplácly‘ na desku a donutil jsem jí stát s nohama co nejvíce narovnanýma, abych mohl proniknout.

Následně jsem jí dal menší výprask přes zadeček a když už jsem nemohl vydržet, stáhl jsem si kalhoty do kolen a zezadu jsem jí ‚nabodl‘. Vzal jsem její ruce a držel jí je za zády, takže se nemohla jak bránit. Začal jsem jí tak bezmyšlenkovitě a co nejtvrději mrdat a nutil jsem jí, aby po celou dobu měla nohy poslušně propnuté, aby do ní mohl proniknout co nejhlouběji.

Když jsem jí takto dostatečně rozmrdal a ona měla za sebou dva orgasmy, postavila se a řekla, že nevěděla, jestli víc řvát bolestí nebo slastí. Když jsme poté přišli domů, rozdali jsme si to znovu, opět ona předhnutá ‚na pejska‘ a já jí znovu co nejdrsněji rozmrdal. Když prosila, abych už toho nechal, nabudilo mě to a ještě jsem přisadil. Po dalším jejím orgasmu jsem si lehl na záda a ona mi narvala kozy do obličeje, že jsem ani nemohl pořádně dýchat a neskutečně mě vyhonila.








Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Baron Berry


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury