Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Orál s tchyní

Od chvíle, kdy jsem potkal svou budoucí tchyni, byla předmětem mých sexuálních tužeb. Ale trvalo to dlouho, než došlo k tomu, co chci vyprávět. Nejdřív musím zmínit, že jsme všichni bydleli v jednom domě. To znamená babička s tchyní v prvním patře a já s manželkou ve druhém. V přízemí se nacházela kuchyně, obývací pokoj, další dva pokoje a toaleta. Zde se tedy odehrával společný život. Byl poslední květnový pátek, když jsem vzal manželku s babičkou na nádraží. Jeli navštívit babiččinu sestru a plánovali s ní zůstat až do příští neděle, tedy celých devět dní.

Když jsem se vrátil, osprchoval jsem se a převlékl do pyžama. Jeho nevýhodou bylo, že nedokázalo skrýt bouli, kterou způsoboval ztopořený penis. Moje tchyně měla plné ruce práce s přípravou večeře v obýváku. Když jsem vešel, podívala se na mě s lascivním úsměvem, který jsem dobře znal. Políbili jsme se na tváře a můj tvrdolín se dotkl jejího těla. Ale tchyně se k tomu nevyjádřila. U večeře jsme si povídali o triviálních věcech a plánech na víkend.

Dovolila, aby se to stalo bez jakéhokoli odporu. Takže jsem předpokládal, že se jí to líbí, ale záměrně nechtěla dát najevo emoce. Celou dobu se mé myšlenky točily kolem toho, jak tchyni přesvědčit k pohlavnímu styku. Trvalo to dlouho a čas ubíhal. Nakonec jsem sebral všechnu odvahu a řekl jsem jí: „Chtěl bych ti lízat kundičku!“ Seděla bez hnutí vedle mě. Uplynula zdánlivě nekonečná chvíle, pak vstala a já si myslel, že kvůli tomu odejde z místnosti. Ale oběma rukama se chytila ​​za sukni, stáhla si kalhotky a hodila je na stůl. Pak jí široká sukně znovu spadla ke kolenům. „Tak pojď, pojď sem!“ Posadila se zpět na pohovku a roztáhla nohy. Viděl jsem okraje jejích punčoch a podvazků. Okamžitě jsem si klekl mezi její stehna a tchyně si vyhrnula sukni.

Její kunda teď byla přímo před mýma očima a tmavý trojúhelník chloupků kontrastoval s jejími bílými podvazky. Dala mi nohy přes ramena a já ucítil na zádech její podpatky. Okamžitě jsem do ní co nejhloub strčil jazyk a začal ji vylizovat odspodu nahoru. Už byla mokrá a já si její kundí šťávu fakt užíval. Netrvalo dlouho a tchyně začala rychleji a tvrději dýchat. Brzy se celé její tělo dostávalo do křečí. Chvěla a třásla se v nesmírně intenzivním orgasmu. Padla zpátky na polštáře. Bez přestávky jsem pokračoval v lízání a brzy následoval druhý orgasmus. Byl ještě intenzivnější než první. Lízal jsem ji, olizoval a srkal šťávu z kundy. Zdálo se, že další orgasmus jí poskytl ještě větší potěšení než ten předchozí. Bohužel už nedokážu říct, kolik jich měla.

Nakonec sundala nohy z mých ramen a lehla si na pohovku. Dýchala stále zrychleně a prsa se jí zvedala nahoru a dolů. Rád bych jí rozevřel halenku, pohladil prsa a dráždil bradavky. Měla zavřené oči, jako by to chtěla znovu prožít. Vzal jsem ji za ruku a hladil ji. Nechala mě. Pak pomalu nabyla vědomí a protáhla se. Podívala se na mě a usmála se. Vůně její šťávy byla stále kolem mých úst a nosu. Fakt jsem si to užil. Tchyně vstala, políbila mě na ústa a zeptala se: „Jdeš taky spát?“ „Jo, hned. Jen si poslechnu zprávy v rádiu. Zavolej, až budeš připravena.“ Vzala si kalhotky ze stolu a šla nahoru. Vypnul jsem televizi a zapnul rádio.

Po zprávách jsem šel nahoru. Když jsem se osprchoval, zavolal jsem na ni. Vešla do naší ložnice. Stále měla na sobě svý bílý podvazky, punčochy, pantoflíky s podpatky a také bílé průhledné negližé. Okamžitě jsem si lehl do postele. Tchyně mě přikryla, sklonila se ke mně a začala mě hluboce líbat. Pak si sáhla do dekoltu a vytáhla kalhotky, které měla přes den na sobě. Přetáhla mi je přes hlavu tak, aby mi vlhký a voňavý klínek ležel přímo na nose. „Měj hezké sny,“ řekla, šla ke dveřím, zhasla světlo a byla pryč.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury