Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Ošukaná sousedka

Život tropí hlouposti, a když každý mluví o něčem jiném, může se stát zádrhel. Byl horký červen a já se učil na zkoušku, ze které jsem vyletěl. Už týden jsem nikde nebyl a jen drtil doma vzorečky a teorii. Maminka vždycky ráno odešla do práce, já se nasnídal a makal. Zaháněl jsem myšlenky na holky, jak se dalo. Najednou zvoní zvonek a za dveřmi sousedka Kamila v krátkých letních šatech, a jestli bych se nepodíval u nich v kuchyni na zásuvku, když dělám tu elektrotechniku. „Počkej, vezmu si zkoušečku a šroubovák, to bude jednoduchý.“ Vzal jsem vercajk a vyrazil do kuchyně. „Víš, mám jí na mixer, když dělám malý koktejl.“ Začal jsem montovat zásuvku a ona rovnat skleničky v lince na horní poličce. Stála na špičkách, natahovala se a skleničky cinkaly, umyté doplňovala. Nedalo mě to a zrak sjel na její propnuté nohy a hned jsem viděl, že krátké šaty, jejich dolní lem je nad polovinou zadku, jak zvedala ruce. A když jsem viděl, že nemá kalhotky, rázem mě čurák stál připravený do útoku. Už přes týden jsem pořádně neviděl holku, natož víc. Skleničky zacinkaly.

Já: „Kamilo, pěkně riskuješ.“

Kamila: „Neboj to je v pohodě.“

Já „Kamilo, fakt riskuješ, já mám děsnou chuť.“

Kamila: „Tak si vezmi.“ Že její oči sjely na bábovku na lince, mě nedošlo, že myslí bábovku.

Víc nemusela nabízet. Rychle jsem sundal trenky, naslinil žalud a už jsem se dobýval a úspěšně do jejího klína. „Co to děláááááš“ Znovu jsem jí přizvedl a proniknul víc. „To neníííí možný, co do mě strkáááááš.“ A já znova přirazil a pronikl hlouběji. Měla sevřené pěsti a já do ní zespoda ládoval mého chtivého čuráka. „Neblbni…prosí­ííííííím, to je dlouhý.“ A byl jsem v ní celý. Na špičce jsem cítil, že čípek je opřený na mém klacku. Zrychleně dýchala a já cítil, že zvlhnula a začala, krásně klouzat. „Prosíííím tě co to máššš me…zi nohama.“ A já jí zase nadzvedl na svém klacku na špičky. Divoce jsem v ní klouzal. Uvolnila se, nastavila pánví svojí mrdanou kundu. Jednou rukou jsem rejdil na jejích prsou a druhou zepředu zajel mezi její nohy a přitlačil poštěváčka na můj klacek. „uáááá…to ..je….á…šilený.“ A já do ní bušil jako o život, pak vykřikla „jojojojo“ a její pochva mě začala mačkat, sklonila hlavu, její tělo se třáslo a napínalo, orgasmu se bránit nedokázala. Moje vzrušení dosáhlo úplného maxima. Za vlasy jsem jí zvednul hlavu „a teď podrž, kytičko“ a znovu a naposled přirazil. Čípek dosedl na špičku ocasu a já jí zase zvedl na špičky a bouře v mém břiše se dala na cestu. Můj čurák sebou škubal a stříkal jednu dávku nadrženého studenta za druhou do její kundy. Myslel jsem, že nepřestanu, nadrženej jsem byl, jako houpací kobyla. Jak to ucítila, sevřela pěsti, vyjekla „áááá…nééééé…to…né­éééé…áááá“. Ještě nepřestala a já znovu zapumpoval a znovu ztvrdnul jako kámen. Natlačil jsem jí na rohovku v kuchyni. Otočil jsem jí na záda a dal jí nohy od sebe a zase jsem divoce mrdal její tělo. Zase můj čurák jako píst klouzal mezi jejíma nohama, až moje koule narážely na její zadeček. Znovu se mně zatmělo před očima. Nehty se zarývaly do mých boků, ale zastavit mě nedokázala. Naposledy jsem nalehl celou váhou a znovu plnil její kundu dalšími dávkami. Škubal sebou nekonečně dlouho, měl jsem mžitky a pak jsem opustil její klín. Žalud jsem otřel o její chloupky a mezi nohama viděl tu potopu co, měla mezi nohama. Sáhla si tam a své mokré prsty otřela o bříško.

Kamila: „Dobrý seš fakt dobrej. Jen ta velikost mě překvapila. Překvapil si mě tedy fakt, dost. Ty si dlouho neměl holku, že jo? Byla toho v tobě snad cisterna. Čekala jsem, že ho vyndáš a ty to napereš přímo do mě. My se s Jirkou už tři měsíce snažíme o ještě jedno miminko a dneska mám nejplodnější den cyklu a večer budeme zase zkoušet. A ty si to do mě napral, skoro se bojím pomyslet kam až a hned dvakrát. Skoro to vypadalo, že se mě dostaneš do krku zespoda. Ale klidně bych si nechala ještě říct.“ To neměla říkat. Stlačil jsem jí dolů, klečela podepřená na rukou a já znovu živočišně mrdal její mokrou kundu zezadu. Znova se udělala a já jí píchal, až se mě zase mžitky míhaly před očima a ještě jednou jsem vystříkal tu její nenasytnou čárku. Zvednul jsem trenky. Ona vstala, po nohách jí teklo semeno, utírala se ubrouskem. Objal jsem jí a konečně políbil. Její ruce mě ovinuly okolo krku. „Hele tohle se nikdy nestalo, ať se děje co se děje“ zašeptala. „A co zítra, že by se mně rozbil mixer? Třeba. Chichi“ „Jé to by nemělo chybu, ale já musím dojít pro prezervativ.“ Díval jsem se jí do očí. Přitiskla se a zašeptala „já myslím, že v tomhle cyklu už je to úplně jedno.“ Druhý den jsme vyzkoušeli snad celou Kamasutru, byla nenasytná. Za dva měsíce maminka přišla s novinou, že u sousedů čekají miminko a mě spadla brada. Když mě Monika s bříškem potkala, vždycky se culila a klopila oči.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury