Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Pavel a Šárka - 1

Ten den jsem seděl v práci u počítače a psal výroční zprávu. Nemám moc rád takové dny, protože tyto činnosti bývají sice potřebné, ale nehorázně nudné. Jeden potom uvítá vlastně jakékoliv rozptýlení, které nastane. Čas plynul a do ticha cvakaly klávesy, do kterých jsem datloval nezáživný text. Mysl mi neustále utíkala k jiným, daleko zajímavějším tématům. Na stole zapípal telefon a na displeji jsem viděl jméno kamarádky, která se už dlouho neozvala. S radostí jsem zvedl telefon a ptal se hned jak se má. Odpověděla, že dobře a že jestli by nevadilo, že by s přítelem přišli večer na kávu a kus řeči. Nálada se mi ihned zlepšila, protože jsem tušil, že večer bude zajímavý. „Na kávu a na kus řeči“ bylo totiž naše kódové označení toho, že si se zmíněným párem užijeme pěkný sex ve třech. Nemýlil jsem se, bylo to tak i v tomto případě.

Večer kolem sedmé přišla Šárka s Pavlem. Přinesli něco na zub a něco k pití a zábava se začala hezky rozjíždět. Nebylo to poprvé, co jsme se takhle sešli, takže nás nikoho moc nepřekvapilo, že jsme celkem rychle odkládali vrchní části oděvu. Za chvíli jsme tedy byli jen ve spodním prádle. Šárka vtipkovala, že je celkem dost nadržená a vedla takové řeči, že nám s Pavlem byly za chvíli boxerky malé. „Hele, chlapi, nechcete si to sundat, takhle vám musí být dost nepohodlně“, konstatovala Šárka a sama se svlékla úplně do naha. Jestli Šárka byla nadržená, tak nevím a nedokážu popsat, v jakém stavu jsem byl já, protože jsem už nějakou dobu sám a to není úplně ono. Suše jsem polkl a šel jsem prakticky ihned také do naha. Pavel si boxerky ještě chvilku nechal, ale když nás viděl, pochopil, že nemá smysl s tím příliš váhat.

Šárka je krásná žena mající skvěle tvarovanou postavu. Maličko širší boky, ale ploché bříško, vyholenou kundičku a krásná D-čka prsa, kterým se opravdu nedalo dlouho odolávat. Pohladil jsem Šárku po jejím prsu a políbil, dvorec a vsál bradavku do úst. Bylo krásně cítit, jak se jí okamžitě vztyčila. Obkroužil jsem jí jazykem a jeho špičkou jsem si s ní začal jemně pohrávat. To samé jsem zopakoval i u druhého ňadra. Pavel se mezitím staral o Šárčinou kundičku. Jemně jí hladil poštěváček a občas zajel prsty mezi závojíčky a jemně dráždil její nitro. Za chvilku jsme se vyměnili a já na ruce cítil, že Šárka už není jen vlhká, ale že doslova teče. „Pojď už do mě chci tě mít už uvnitř“, zašeptala tiše a já se samozřejmě nenechal dvakrát pobízet a vklouzl jsem do jejího horkého a mokrého nitra a chvilku v ní jen tak byl a potom začal jemně přirážet. Byl jsem dost nadržený a tak jsem nevolil žádné rychlé tempo. Šárka si mezitím pohrávala s pavlovým ocasem, honila mu ho, chvilkami kouřila a hrála si s jeho koulema. Dál jsem přirážel a Šárka mi jemně vycházela vstříc. Moje vzrušení se stupňovalo. Měl jsem pořád na paměti, že jsem v ní naostsro, bez kondomu. Takže jsem musel každou chvilku zpomalit nebo zastavit své pohyby, abych se neudělal moc brzy. Bylo mi tedy jasné, že až to na mě půjde, že ho budu muset vytáhnout. Co pamatuju, tak Šárka nikdy nebrala prášky, Pavel i já jsme tedy většinou dávali pozor a stříkali ven. Tentokrát ale bylo něco trochu jinak. Dříve Šárka vždycky ustala v pohybech, když jsem zastavil a tlumil vzrušení, ale tentokrát mě pohyby své pánve pobízela i když jsem se snažil zpomalit příchod orgasmu. „Šári, takhle mě brzo uděláš, co když ho pak nestihnu vytáhnout“, zažertoval jsem. „Tak ho nevytahuj!“, odpověděla na to. „Jako, že to můžu pustit dovnitř? Máš neplodný dny?“, zeptal jsem se pro jistotu a podíval se na Pavla, co on na to. Pavel se zvláštně usmál, „má plodný, ale klidně to pusť“. Začal jsem znovu přirážet a cítil, že už je ten okamžik blízko. Cítila to i Šárka, asi vnímala v kundičce můj tepající pyj. Udělal jsem už jen několik pohybů a ten slastně mravenčivý pocit, který jsem už chvilku pociťoval v žaludu se rozlil po celém péru a už jsem jen vnímal stažení koulí a potom pár silných výstřiků přímo do Šárčiny kundičky. To odpálilo i Šárku a její kundička se začala stahovat a řádně masírovat můj ještě tvrdý ocas uvnitř. Chvilku jsme jen tak oddechovali a já vytáhl měknoucí ocas celý mokrý od semene, které stékalo Šárce po hrázi. Rychle jsme si s Pavlem vyměnili místa a Pavel už rozjel pro Šárku druhou jízdu. Přirážel do Šárky dost divoce a já jí přitom hladil a líbal její kozy. Krásně vzdychala a bylo vidět, že na ní jde další orgasmus. Pavel nevydržel svírání jeho ocasu Šárčinou kundičkou, přirazil prudce co nejhlouběji do ní a i on vypustil dávku svého semena přímo do její kundy.

Vydýchali jsme se s opadnutím vzrušení bylo jasné, že se stalo něco, o čem si musíme promluvit. O tom, jak to dopadlo příště.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Carpenter


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury