Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Pokusy s hračkami

Vždy jsme chtěli zkusit hračky, ale nikdy jsme se na to neodvážili. Až jednou na Vánoce jsem jí dal po Štědrém večeru v posteli dodatečný dárek, kde byly mnohé pomůcky ke zpestření mrdání – skřipce na bradavky, vibrátor, vakuová pumpa na péro, provaz na podvázání prsou a provázek na podvázání péra a koulí.

Za dva dny jsme odjeli na návštěvu k jejím rodičům a vzali si některé pomůcky s sebou. Přítelkyně vzala vakuovou pumpu a provázek na podvázání. V tu chvíli mi bylo jasné, že se mě chystá mučit. Druhý den se rodiče sebrali a jeli na několik hodin mimo dům. Neváhala. svlékla si mě, ona se také svlékla a položila si mě na postel. Nasadila vakuovou pumpu, abych měl péro co nejcitlivější. Poté mi jeho i koule podvázala provázkem a začala honit.

Byl to zajímavý pocit, vše bylo intenzivnější a každý pohyb mi způsoboval větší slast než obvykle. Poté ale nasadila ‚nový level‘, když mi strčila obrovské kozy (110 cm obvod) do obličeje a začala se na podvázaném péru projíždět. V tu chvíli jsem měl blízko k udělání, ale po několika okamžicích projížďky znovu přestala a začala pracovat rukama. Nakonec mě donutila k takovému výstřiku, že nejdříve nešel přes provázek ven, ale nakonec mě nechala stříkat na volno a vystříkl jsem dobrého půl metru vysoko.

Když jsme se vrátili domů, mučení jsem jí oplatil – musela dát ruce podél těla a já jsem jí provazem podvázal prsa. Vzal jsem skřipce, připnul je na bradavky a začal jí mrdat a u toho mačkat prsní dvorce, takže měla prsa neskutečně citlivá. Zabralo to. Měla velmi silný orgasmus a tak hlasitě jsem jí ještě křičet neslyšel.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Baron Berry


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury