Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Poprvé se sousedem

Poprvé jsem byla s mužem od vedle. Byla jsem mladá a sex jsem teprve objevovala. On byl o hodně starší, ale moc se mi líbil, a tak jsem s ním flirtovala. Trávila jsem spoustu času v jeho bazénu a on tam byl vždycky se mnou, buď plaval v bazénu nebo si četl knihu.

Dělala jsem si legraci z jeho plavek, které byly příliš velké. Já jsem na sobě měla dvoudílné plavky. Jednou jsem mu řekla, že vlastně plavky nepotřebujeme, protože kolem nechodí žádní lidé a navíc je tu zeď, takže sem nikdo nemůže vidět. Zasmál se a řekl: „Ty první.“ Svlékla jsem se a skočila do vody. Jen na mě zíral. Pak se i on svlékl a vlezl za mnou do vody.

Jeho čurák byl tvrdý a mně se zdál krásný. Vzal mě do náruče a povídá, že se dostaneme do problémů. Odpověděla jsem mu, že to nikomu neřeknu. Políbil mě a já mu polibek opětovala. Cítila jsem jeho penis na svém těle. Řekl mi, že už musíme jít dovnitř. Vedl mě rovnou do své ložnice. Zeptal se mě, jestli beru pilulky, a já mu odpověděla, že ne.

Neměl žádné kondomy, tak jsme se domluvili na orálním sexu. Nikdy předtím jsem nic takového nedělala. Tak jsem rychle souhlasila. Leželi jsme na posteli, on si hrál s mými prsy a cucal je. Bylo to úžasné. Políbil mé tělo a olízl mi kundičku. Cítila jsem se tak fajn. Roztáhla jsem doširoka nohy. Začal se mi jazykem dostávat hluboko do kundičky. Třásla jsem se, cítila jsem se skvěle. Poprvé v životě to na mě přišlo. Házela jsem sebou, svíjela se, a on mě pořád lízal, dostal se i na můj zadek. A já ani nechtěla, aby přestal.

Nakonec mě políbil a držel, dokud jsem se neuklidnila. Položil se a požádal mě, abych mu sála ptáka. Začala jsem na špičce, olizovala jsem ho po straně. Hlavičku jsem si vzala do pusy a začala sát. Jemně se pohyboval a pak mi vystrčil hlavu dolů, abych mu mohla lízat koule. Olízla jsem je a on víc roztáhl nohy, abych se dostala i k jeho zadku. Lízala jsem jako zběsilá, poté jsem zpomalila, vrátila se k hlavičce čuráka. Pomalu jsem ji vsála do pusy. Vtom mi začal stříkat do úst. Volal na mě, ať polykám. Poslechla jsem, ale měl toho příliš. Stále stříkal a mně to začalo stékat po bradě. Ale já jsem nepolevila. Tohle mě prostě bavilo.

Otočil mě na břicho a olízl mi zadek. Začal zasouvat jazyk co nejhloub do zadečku. Poté mi do něj strčil prst, mírně ho vysunul ven a zase zasunul. Prohlásil, že mě bude šukat. Lubrikant si nastříkal na penis a začal mi jím pomalu zajíždět do zadečku. Ten tlak byl děsný. Povolil a zase pomalu zajel. Zasouval ho víc a víc do hloubky. Tlačil ho do mě, až překonal odpor. Nabral rychlost a šukal, dokud se opět nevystříkal. Po chvíli jsme spolu usnuli.

Druhý den mi řekl, že koupil kondomy. Svlékli jsme se a lehli si do postele. Začala jsem olizovat a sát jeho penis. Ležela jsem mezi jeho nohama, sála ho a olizovala mu koule. Pouštěla jsem si ho tak hluboko, jak jsem jen mohla. Pomalu jsem pohybovala hlavou, když začal stříkat. Podobně jako včera jsem zkusila všechno spolknout. Následně jsem ho očistila a sála ho, dokud nebyl zase tvrdý. Otočil se na mě a lízal mi kundičku. Nejvíc se mi líbilo, když do úst vcucnul můj klitoris.

Byli jsme oba hodně rozvášnění. Otočil se, vzal kondom a nasadil si ho. Čurákem pomalu tlačil do mé dírky, malinko vysunul a zase zatlačil. Trochu mě to píchlo, ale bolest přešla, když se ve mně začal pohybovat. Pěkně zvolna. Dal si na čas. Za chvilku mě otočil na kolena a šukal mě zezadu. To se mi fakt líbilo, protože přitom laskal moje kozičky. Když to na něj přicházelo, vytáhl ho, sundal kondom a nechal mě ho cucat, dokud se mi zase neudělal do pusy. A já ho sála, dokud neskončil.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Agáta


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury