Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Příběhy od Dany- DAVID

s Milananem jsem se přestala stýkat po pěti měsících, vadila mi negativní vlastnost. Kdy každého pomlouval, na každém něco viděl, neustále někoho řešil. Dokázal slušně pomlouvat Jakuba, přitom mu neustále lezl do prdele a byl naštvaný až přímo vzteklý že mu neodpovídal na SMS.

Měsíc přes mými 17 narozeninami, jsem udělala co jsem měla v plánu. Nechala jsem se ostříhat. Měla jsem dlouhý vlasy až pod můj zadek, tři roky zpětně, jsem jich měla plný zuby. My černý vlasy se o několik centimetrů zkrátili, culik jsem si začala dělat už velmi snadno. Cítila jsem se najednou vic volnější, rozčesavání bylo rychlejší. Pro novou změnu image, jsem si ještě nechala udělat piercing do pupíku a do nosu. Což bylo v té době in. Ještě jsem snila o tetování ale na to jsem si musela chvíli počkat.

Máma to vzala v pohodě ale horší bylo u babičky a dědy. Babička vyndej to Dani, tak krásný dlouhý vlásky jsi měla, proč jsi se ostříhala a další otázky kolem.

Byly prázdniny, bylo mi 17 let. Nějaký dva měsíce bez sexu, už jsem cítila že to chci… Volný čas jsem trávila na internetu. V chatovací místnosti lidé která už zanikla. Měla jsem dva profily svůj vlastní, pak jeden kde jsem měla zadaný věk o dva roky více.

Důvod, abych se dostala do erotických místnosti jako hledám milence /milenku rozkoš atd.

Dost často to bylo o hovně, obtěžování, slizký kecy ale našlo se pár jedinců se kterými jsem si dlouho psala.

Ani nevím, jak zalíbil se mi čtyřicátník David z Prahy. Byl sympatický, uměl lichotit, ptal se slušně…

Psali jsme si o všem možném, jestli ji mám vyholenou, jaký praktiky mám ráda a tak dál.

Nechala jsem se okouzlit, byl mužný , chlupatá hruď, neoholene strniště jako nosí Xindl X.. Velké mužné dlaně.

Přijeď do Prahy , zaplatím ti cestu, užiješ si hezký den. Neustále mě zval k sobě. Nebudeš litovat.

Nechala jsem se přemluvit, David mi dobil předem kredit, abych s ním byla ve spokojeni.

Vydala jsem se autobusem a pak vlakem do hlavního města. Čekal na mě přímo na hlavním nádraží.

Překvapil mě s kytkou, velkým polibkem. Byl hodně slušný, usmíval se na mě. Uvítal mě v Praze.

Tak pojď vzal mě ven, venku byly nějaký taxíky, on k jednomu do okna spolujezdce, se šel zeptat. Přikývl a sedli jsme si na zadní sedačky a jeli jsme někam na Bohnice.

Jsi strašně krásná , lichotil mi v autě , jsem rád že jsi přijela.

Na sídlišti kde nás taxík vysadil, byla restaurace kam mě vzal. Bylo kolem poledne, to si pamatuji přesně. Hladová jsem docela byla, David se sám přiznal že má šílený hlad. Tak proč se nepoznat u něčeho dobrého.

Dala jsem si klasiku smažený sýr a hranolky. Koukala jsem na Davida, líbilo se mi jak mluví. Mužný chrapot, velký dlaně, kus chlapa!!

Všimla jsem si že mi kouká do výstřihu, usmála jsem se a trochu jsem ho odhrnula aby viděl co nejvíc.

Vyzula jsem si nohu ze sandálů, zkusila jsem ho pohladit, podařilo se mi jen na koleno, kam jsem chtěla a to mezi nohy to mi nešlo. Na to jsem byla malá. :)

Kousla jsem se něžně do spodního rtů, podívala se na něj, on tak půjdeme ke mě?

Čekám kdy to řekneš, nadrženě jsem mu odpověděla.

Bydlel o dvě ulice na sídlišti, vedl si mě k sobě a já se nemohla dočkat.

Hned jak se zavřeli dveře od výtahu, jsem mu sáhla mezi nohy, měl v ní pořádnou bouli rukou jsem mu sáhla dovnitř. Až jsem ho uchopila, zmáčkla jsem ho a pak pohladila.

Výtah nás dovezl do požadovaného patra. Hned otevřel byt naproti výtahu.

Sotva se za námi zavřeli dveře, už jsem začala dobývat se do jeho mužství, byly jsme ještě v chodbě a já už si rychle klekla a vzala si ho hned do pusy..

Měl nějakých 19–20 cm krásný žilnatý macek,sála jsem ho v pusince, pohyboval se až k mandlím, u toho jsem koukala na Davida, vždycky mě vzrušilo mít ho v puse, udělat pohled z očí do očí.

Po pěti minutách jsme šli do obýváku.. David pustil televizi, dal ji na menší hlasitost. . Přinesl colu víno z lednice. Sedl si do gauče od pasů dolů nahý.

Postavila jsem se před něj, sundala mi tričko abych viděla, chlupatou mužnou hruď jakou měl. Pak jsem si stáhla tílko před jeho zraky, sundala podprsenku.. Klekla si políbila mu žalud, dala si penis mezi prsa a dělala jsem si to mezi nimi, olizovala mu žalud a koukala mu do očí. Byl tvrdší ještě víc než před chvílí.

Tohle se mu líbilo, tak jsem chvíli laškovala, pak jsem si ho vzala zas do pusy a kouřila ho..

David stal chytil mě stáhl mi sukni, kalhotky. Dal mě na kolena na gauč, otočil se zády ke mě. Roztáhl mi půlky , zabořil mezi ně jazyk a Lízal mi kundicku moji nadrženou ze zadu. Stékala jsem blahem a on si moji stavičku vychutnával. Sedla jsem si, začal mi libat stehna a pak mě dlouho orálně uspokojoval.

Uměl to hodně dobře, nosem kroužil na poštěváčku, jazykem jel dovnitř. Vzdychala jsem jak děvka v pornu, hladila ho po zádech.

Pak mě chytil pod zadkem nadzvedl a posadil na roh gauče. Na opěradlo. Roztáhla jsem mu nohy, on zabořil do mě. Nejdřív mi ho tam dal pod žalud, dvakrát třikrát projel pak už jsem ucitila až do mě narazil celý.

Držela jsem ho v objetí , on do mě vražel rychleji a rychleji. Měla jsem ho plnou kundičku.

Otočil si mě. Vrazil mi ho ze zadu až na doraz. To je ono jooo začala jsem kvičet. Čím rychlejší byl tím to pro mě byla větší vášeň. Miluji když ho vytáhne pod žalud pak mě několikrát rychle proštouchne až po koule, kdy cítím tu dráhu kterou projíždí až na vrchol. Cítila jsem ho hluboko v žaludku , to strašně miluji.

David mě uchytil za ramena, přitiskl naše těla ještě víc k sobě. Skoro jsem omdlela orgasmem co jsem zrovna prožila.

Klekla jsem si, David si ho vzal do ruky. Ještě jsem mu ho pokourila,byl hrozně mokrý a, sladký. Cítila jsem v něm moji vůni.

Udělal si rl rukou, když se to blížilo otevřela jsem pusu, už čekala kdy. Nastříkal do mě všechno co měl, ještě se na mě podíval já na něj a pak před jeho zraky jsem spolkla.

Jsi tak dobrá, mladá, krásná lichotil …

Po mrdu jsem si dala sprchu, tři sklenky vína. Už se blížíl čas odjezdu vlakem domů , z okna jsem se podívala na to velký obrovské sídliště… Kolik lidí zde asi bydlí? Řekla jsem si..

Pak jsme si chvíli hráli, David mě hladil po kundiče, kousal do zadku a když už bylo hodně hodin proč toho znova nevyužít..

Vzala jsem si ho do pusy, pomalu jsem ho v puse projížděla, cítila jak začíná tvrdnout..

Postavil se okamžitě , David ležel a penis měl jak svíčku, tvrdě postavený, trčel rovně..

Nohy jsem si dala rozkročmo, přisedla si na něj, rukama jsem se přitiskla k jeho hrudi, dosedla si na něj.

Uff, takhle je to krásný,začala jsem si to dělat. Byl jak erotická pomůcka, tvrdě stal a mlčel…

Nahoru a dolů, nahoru a dolů, pravou rukou jsem si hladila poštěváček.

Bylo to jak cvičení ve fitness, skoro bych řekla co si člověk neudělá to nemá. Udělala jsem se krásně, jen s jeho malou pomoci, kdy mi stačilo aby mi stal a nic víc..

Den skončil. David jel se mnou na hlavní nádraží. Jak jsem říkala na začátku, slíbil že zaplatí cestu a nebudu litoval.

Dal mi rovných 6000kc za který jsem poděkovala, i když jsem nevěděla, zda to vzít nebo ne…








Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury