Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Příběhy od Dany- MILAN

Večer se mi usínalo po prvním sexu, velmi dobře, ještě jsem cítila jak mnou projížděl, bylo to hrozně příjemný. Nadržený šimrání spodku, kdy už prosila že ho tam chce, bylo pryč.

Milana jsem nebrala jako mého kluka, láska v tom nebyla, nepsali jsme si ani jednou lásko miláčku jaký jsi měla den, jak se ti spalo. Jak bývá i mladých páru velkým zvykem.

Pokračovali jsme..

Naše druhé milování, který bych nazvala radši mrdáním.Bylo hned druhý den po škole, u něj v pokoji.

Zavřeli se dveře pokoje, jako první jsem si svlékla horní vršek, pak kalhoty. Milan si mě prohlížel, pečlivě.. Už byl rychle svlečemý, penis mu tvrdě trčel a držel ho v uchopení pravé ruky.

Sundala jsem si podprsenku a hned kalhotky. Byla jsem poprvé nahá vedle kluka, líbali jsme se ve stoje, rukou jsem mu ho honila. On mě líbal po krku pak si vzal prsa do ruky, začal mi cucat a sát bradavky.

Chytil mě za zadek a společně jsme se přesunuli na postel, na polohu 69.Ležel na zádech a já byla nad jeho penisem, on měl moji kundičku nad svými ústy.

Začal mi to orálně dělat, cítila jsem vlhký jazyk a dech, jak mi krouží nad kundičkou. Vraží mi jazyk dovnitř, dráždí poštěváček.

Užili jsme si to takto hodně dobře. Otočila jsem se na záda, Milan si nasadil kondom. Pustila jsem ho v klasický poloze do sebe, přitiskl se tělem ještě blíž ke mě. Jazykem jsme se u toho líbali, on přiražel a odrážel svůj úd.

Držela jsem ho za zadek, Milan se odsunul a začal být rychlejší. Čím rychlejší byl, tím větší bouře to pro mě byla. Cítila jsem ho až v žaludku, jak do mě uvnitř naraží, vzdychala jsem a sténala po celém pokoji. Tekla jsem proudem, slyšela jsem mlaskání, uvnitř vrnění …

Udělal se. Za hodinu jsme si dali ještě jedno kolo. Šoustačka byla i na polohu ze zadu a došlo i na koníčka. Tváří k němu.

Milan byl můj první sexuální partner.. Ale ne přítel. Náš vztah trval pět měsíců.. Pět měsíců sexu u něj v pokoji doma, na různých místech venku, u mě v pokoji. Došlo i na sex ve sklepě našeho domů.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury