Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Příběhy od Dany- První sex

Když jsem se po obědě probudila. Ležím v posteli mám na sobě tričko a kalhotky. Přemýšlím, projíždím si těch pár hodin zpět co se dělo. Vybavuji si každý detaily, hladím si kundičku.

Kroužím po ní, masírují ji… Dělám si dobře. Nemůžu zapomenout na moje první kouření .. Chci to znova…

Nemám žádnou zprávu od Jakuba. Tak ještě počkám, zda se ozve. Nechci psát jako první. Čtyři hodiny odpoledne a nic. Píšu mu.. Dostávám první zprávu až před šestou večerní..

Napsal mi nějakou blbost jako sorry jsem ještě zkalenej toť vše.

Jdu z hospody od mámy. Kde jsem byla pro jídlo. Vidím jak zastavilo a otáčí se zelený auto. Najednou z okna mě zdraví Milan… Čau Dani vesele mě zdraví. Tak co včera, hodně jsme se pobavili mi říká.....

Jsem byl u Jakuba jestli nejde ven.Prej ho bolí hlavička a blinka povídala jeho sestra a směje se…

Nevím ani jak ale vyměnili jsme si čísla na sebe. Prý si dáme opačko.Abych to řekla i Terce a čau a odjel.....

Večer jsem byla na ICQ psala si s Terezou ještě s jednou kamarádkou ze školy a byl on line i Milan. Který mi psal o tom jak dělal na autě po zbytek neděle a připojil se dokonce i Jakub.

Jakub se mě zeptal co mám na sobě. Mám tričko kalhotky a ponožky. Jakou barvu mají kalhotky… Bílou..... Si to tam děláš odpověděla jsem. Ne ale myslím na tebe mi odpověděl Jakub..

Co se zítra sejít nabídl se.. Určitě ano ale jede mi v půl sedmé bus a zpátky přijedu ze školy. Pokud to stihnu tak v půl páté a pokud ne tak v šest večer. Pondělí jsou náročný a dlouhý …smajlík.

Jezdím autem tak tě vezmu nabídl se Jakub. Budu se těšit.

Těšila jsem se jak malá holka na Vánoce. Jenže velký hovno. Prý ještě něco má napsal mi Jakub ve tři hodiny odpoledne. Ale prý zařízeno odveze mě Milan. Když už mi slíbil, být doma dřív.

Tak aspoň budu doma o dvě hodiny dřív, říkám si v hlavě pro sebe. Jen mě to hodně zklamalo ale co se dá dělat.

Milan mě vyzvedl v autě slabě hrála muzika z CD a hned na mě .. Máš hezky nalakované nehty. Zářivě červené hodí se k tobě. Parfém taky pěkně voníš.

Oproti Jakubovi byl jiný. V tom že byl hodně drzejší a neměl stud.

Když mi Milan řekl důvod proč Jakub nemohl. Zarazilo mě to ale že bych byla zklamaná to určitě ne. Důvod byl že měl rande se svojí přítelkyni. Řekl to jen mezi řeči, na to ze měl pověst že všechno vykecá a nedá se mu věřit co jsem slyšela od Terezy. Tak jsem věděla hned, že o ničem neví.

Balil mě to se nedalo přehlédnout. Ale věděla jsem že se mu i líbí Tereza u který nemá úspěch, takže vlastně se snaží nějakou získat a tak to zkouší, kde je možnost…

Rozloučili jsme se. Poděkovala jsem mu. Usmála se na něj.

Za hodinu už byl on line na ICQ a psal ......

Nechala jsem se ještě přemluvit na večerní setkání. Energy drink na benzince.

Máma mě zrovna opětovně naštvala, kdy jsem ji řekla že bych se chtěla ostříhat, protože ne dlouhý vlasy už nebaví a ještě když jsem ji řekla o náušnice neboli piercingu do pupíku a nosu. Protože se mi to líbí, koukala a mluvila se mnou jak kdybych začínala mít pubertu.

Milan mě naložil do auta. Sjeli jsme za vesnici na benzinku koupil si mi energy drink. Začal mi zas lichotit že pěkně vonim a mám hezky nehty.

To už nedalo dlouho na sebe čekat a došlo k líbání.

Rty se naše spojovali líbali jsme se dlouze. Nabídla jsem mu jazyk a on zas můj. Líbal hodně dobře nespěchal oba jsme si to užívali. Sál mi jazyk a já zas opětovně jeho. Zavřený oči jen já a on..

Měla jsem ten den na sobě tepláky. Milan celou dlani se dotkl spodku přimáčkl se na něj a já ucítila velký zašimrání tam dole. Asi jsem i zavzdychala když hýbal rukou mezi mými nohami byla jsem ještě víc uvolnejsi.

Chceš zajet někam do ústraní? Zeptal se mě a já bez váhání odpověděla Ráda.

Zajeli jsme do lesa. Hned jak vypl motor. Začal mi sahat po prsou . Zajel pod tričko pod podprsenku. Rozepla jsem mu ji. Já jsem mu sahala do rozroku a začala cítit jak boule je mohutnější a mohutnější.

Ukaž mi ji. Pošeptal do ucha. Stáhla jsem si tepláky ke kolenům. Podíval se na moje kalhotky. Vyndal ho z kalhot. Podívala jsem se na jeho mužství.

Měl pěkný pero hladký o něco větší než Jakub, rovný a krásný velký žalud.

Sundala jsem si tepláky i kalhotky. Chvíli mě prsil a já jeho honila.

Pak jsem se ohla do jeho rozkroku a orálně ho začala uspokojovat. Slyšela jsem jen tiché volání Boha od Milana:) Hladil mě po vlasech a já si to užívala tentokrát za střizliva. Hrozně mě rajcovalo přidávat na tempu a cítit pulz v puse a to velký bušení srdce co Milan měl.

Strašně mi chutnal a ne že bych psala nějaké recenze :) Ale dá se říct že ten den to bylo lepší než poprvé.

Olizala jsem i několikrát šourek a stranu penisu.

Milan vyndal z peněženky kondom ve stříbrném obale. Nasadil si ho.

Vyšla jsem z auta. Ohla jsem se o kapotu a nastavila mu ji ze zadu. Srdce mi bušilo nervozitou … Zmáčkl mi půlku zadečku.Presne jak jsem o tom snila.

Ucítila jsem proniknutí pod žalud dovnitř, pak zasunul ještě vic hlouběji. Zavzdychala jsem a hlavou jsem v míní sekundě ucítila jen zaštípnuti ..

Uvolnila jsem se a jen držela. Milan přiražel a odrážel čím víc do mě narazil tím víc jsem ucitila uvnitř blaho. Krev mnou proudila a já cítila srdce až v krku. Nic jsem nepředstírala , sténala jsem a cítila jsem jak dole teču. Chytil mě za vlasy jak je k sobě přitáhl, zadeček jsem víc namířila ke mě.

Poslední zásuny už Milan zpomalil jen jsem ucítila, jak mu začíná doslova chábnout v my kundičce. Milan zavzdychal a vyndal ho. Udělal se a já jen letmo viděla jak si sundáva kondom s plnou čepičkou a odhazuje ho…

Tohle bylo moje poprvé v 16 letech v roce 2003…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury