Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Příběhy od Dany- První začátky

Ahoj

Rozhodla se přispět povídkou /povídkami.. Proč? Protože jsem dlouhodobě na nemocenské, ráda si čtu Vaše příběhy ,které mě dokáží i pěkně rozproudit ale taky ne vše je jak z pohádky..

Mám pět po třicítce, to nejlepší mám za sebou, teď už čekat co přijde.

Jsem jedináček, sourozenec mi vždycky chyběl, teď mi chybí ještě víc. Moje máma dělala v hospodě na vesnici, tátu skoro neznám.

Sexuální život si máma, uměla dobře z mého pohledu užívat. Pamatuji si když mi bylo asi 13, jsem ráno vstala a v koupelně byl nahý chlap, co zrovna vyšel ze sprchy. Jeho IQ bylo tak velký, že se na mě podíval na mladou udivenou holku, co vidí nahého chlapa a řekl mi co čumíš tak blbě? Neumíš pozdravit?

Byla jsem z toho úplně hotová, byl vysoký, mohutný, dole mu nářadí trčelo směrem ke kolenům, do hněda zbarvený. Nemohla jsem dlouho vypustit tuto story, z mé hlavy.

Můj první kluk, byl můj spolužák, v páté třídě. Bylo to líbání, plánování svatby, taková dětská láska.

První zklamání a velké zamilovaní bylo do mého dalšího spolužáka, jmenoval se Aleš, černý vlasy na Ježka, velký zelený oči. Hrál na kytaru a hodně holek po něm slintalo. Bylo to v osmé a deváté třídě, kdy jsem do něj byla blázen. Napsala jsem mu dva dopisy, nějaké SMS ale pokaždé mi odpověděl že nemá zájem.. Nemohla jsem ho pustit z hlavy, prázdniny byly pro mě utrpením. Dnes když ho vidím jako plesšateho country revial zpěváka, musím se smát kam jsem oči dala.

Základní školu jsem přežila jako panna. To jsem ještě sex tak neřešila. Samozřejmě že už jsem část od času si na ní klikla.Pravidelně 2× týdně se holila ale pak přišel obrat .

Začalo pro mě nový období, takový to kdy Vám lidí v okolí vadí. Máte všeho plný zuby, dojíždění do školy, ranní vstávání pak čekání na první vyučovací dobu, odpoledne běžet na autobus který jsem málo kdy stihla, když mi ujel další jel o hodinu a půl později nebo vlakem a tři kilometry pěšky.. Babička vždycky říkala abych si nechala své dlouhé vlasy. To česání bylo peklo. Do toho máma a její nový přítel. Ten mi hodně vadil, dělal kuchaře v hospodě, smrděl olejem a pachem z kuchyně. Po bytě chodil v tílku a retro spoďarech,příšerně chlupaté podpaždí. Máma dělala jak blázen do něj,to se zamykali chvíli v koupelně pak v ložnici. Slyšela jsem šukání večer v noci ráno… Když u nás pár dní nebyl tak máma chvíli v pohodě pak začala být nervózní takže chvíli mi to trvalo proč u ženy je taková nervozita ale přišla jsem na to. … Časem…

Moje nejlepší kamarádka začala chodit s klukem. Už neměla tolik času abychom si povídali a trávili čas. To jsem jen slyšela najdi si taky někoho jiného. Že jsem ještě panna v 16 letech, už taky hodně jiných holek poukazovalo ale pak jsem věděla že to chci ..

Každý den jsem si to začala dělat, přišla jsem ze školy ulehla do postele nebo sedla k počítači. Roztáhla si nohy a krouživě si ji projížděla, strčila do ní jeden druhý prst a sypala po dechu a představovala si .....

Když jsem zastrčila čtyři prsty bylo to ještě lepší a orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat.

Začala jsem být hodně nadržena a co jsem chtěla bylo pero do my mladý prcičky. Věděla jsem ze to chci a moc. Svaly se mi uvolnili už během chůze začala jsem víc nastavovat a sypat po někom. Kdy by se vyskytla možnost aby mě nějaký borec chytil pevně za zadek prohnul mě a dal mi ho tam. … Och

Chtěla jsem to mít za sebou to byla priorita číslo jedna.

Na diskotéce jsem potkala dva kamarády Milana a Jakuba. Byly starší o tři roky, poslední rok na učňaku.

Milana jsem znala od vidění už léta. Jakuba jsem viděla poprvé a to bydlí dva kilometry od nás.

Milan se znal s kamarádkou Terezou se kterou jsem na disco šla. Dělal do ní tak očividně že to nešlo přehlednou. Ale ona nejevila žádný známky. To Jakub se držel hodně v pozadí ale jakmile jsme ochutnali chuť alkoholu, nálada rázem byla veselejší. Tančilo se popíjeli jsme…

Asi po půlnoci se mě Jakub dotkl. Nenápadně dvakrát po sobě mi sáhl na zadek. Zalíbilo se mi to. Dělala jsem jako že o ničem nevím.

Byl strašně odtažitý a já asi trochu stydlivá. Nebyla to zrovna láska na první pohled. Ale sympatie tak trochu možná na první pohled ano. Byl vysoký o dvě tři hlavy než já. Na mě až moc na chlapa hubený. Ale co mi docela vadilo byly dlouhý vlasy v culíku.. To zrovna není můj šálek kávy u chlapa.

S Jakubem jsme skončili na lavičce v zámeckém parku. Jen já a on. Konečně byla, příležitost. Srdce mi bušilo a přemýšlela jsem tak co bude a jak to bude?

Měla jsem něco napito ale byla jsem při smyslech.

Jakub mě pohladil na kolenu, usmála jsem se. Rukou mě hladil a konečně se posunul blíž, kdy mi začal zajíždět pod sukni. Bylo to pomalý ale strašně napínavý.

Když se dotkla ruka mých kalhotek, zavřela jsem oči a nechala se hladit. Roztáhla jsem nohy. Zavrněla.Pak mi konečně zajel pod kalhotky. Přímo na kundičku. Projížděl mi poštěvacek, vnímala jsem jen to ticho a jeho ruku.

Prostředníčkem mě několikrát projel. Pak přidal druhý prsty. Líbal mě po krku a pak mi zmáčkl prso. Ruka mi zajela pod tričko a tvrdě zmáčkl jedno a pak druhý prso.

Líbali jsme se. Strkali si navzájem jazyk do pusy. Sala jsem ten jeho a on můj. Špičkou jazyka jsme kroužili…

Sáhla jsem mu rychle do kalhot. Jakub povolil pásek. Nahmatala jsem ho.. Na první dojem jak kdybych držela teplý párek s mikrovlnky.

Klekla jsem si Jakub rychle vstal. Vyndal ho z kalhot. Bylo to tady. Poprvé vidím mužský penis.

Měl ho chlupatého v normální velikosti nějakých 17 cm. Už mu tvrdě stal chytla jsem ho do ruky. Ohla se a dala si ho do pusy.

Bylo to už že jsem věděla že to chci a na tohle jsem čekala. Pusu jsem měla otevřenou a hlavou jsem se klonila dopředu a dozadu. Cítila jsem jak mi tika v puse. Sála jsem ho pod žalud a pak zas zpět. Chuť jsem vnímala hořce sladkou . Po pár minutách už jsem jen kmitala a chtěla ho mít co nejvíc v puse a nezapomenout na tuto chvíli.

Chuť jak kdyby to byly oříšky, byla, výraznější a cítila jsem ještě větší pulz penisu. Jakub vzdychal a já chtěla předvést co umím. Jestli dostanu nějakou odpověď jestli jsem byla nebo nebyla dobrá?

Šlo mi to tak dobře že se Jakub udělal. Měla jsem ho zrovna v půl velikosti když jsem ucítila napnutí a povolení pulzu v žaludu v puse. Pak vystřík až někam k mandlím.

Asi jsem v tu chvíli vyvalila oči, protože jsem najednou nevěděla zda to dám.. Ještě následoval jeden vystřík.. Pak už jsem cítila že slabne.

Spolkla jsem první mrdku.Citila ještě nějaký zbytky po rtech . Otřela jsem se. .. V puse jsem měla pachuť mužského ohonu a toho co v sobě má.

Čekala jsem že bych to ze začátku nedala Ale vyšlo to dobře.

s Jakubem jsme si vyměnili čísla. Šla jsem jako hodná holka domů do své postele. :)
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury