Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

S mojí sestřenicí

Před nedávnem jsem se kvůli rodinným problémům přestěhoval ke své sestřenici. Bydlela u tety a strýce. Zpočátku jsme spolu moc nemluvili, protože jsme se neviděli víc než šest let. I dnes mám málokdy příležitost s ní mluvit nebo dokonce být spolu s ní kvůli našemu zaneprázdnění. Její pokoj byl tehdy vedle mého a pokaždé, když seděla u svého stolu a studovala, pokukoval jsem po jejím úžasném rozpáleném těle. Obzvlášť miluju její krásná bosá chodidla a nohy, protože ty většinou nezakrývá. Je velmi plachá, ale zjistil jsem, že se na mě dívá, když jí nikdo nevěnuje pozornost. Někdy se na sebe shodou okolností podíváme oba současně a pak se rozpačitě odvrátíme. Zřídka spolu mluvíme ze dvou důvodů. První je ten, že se oba stydíme, druhý pak, že nechceme, aby ten druhý věděl, že po sobě toužíme. Nikdy mě nenapadlo mít s ní sexuální vztah, protože vím, že je to špatné. Vždyť jsme bratranec a sestřenice.

Ale jednoho horkého letního dne byla moje teta a strýc venku. Doma jsme zůstali jen já a ona. Byl jsem jako obvykle ve svém pokoji a ona taky. Pak jsem uslyšel šplouchání vody. Sprchovala se, aby se zchladila v tom horkém počasí. Začal jsem si ji představovat. Její horké nahé opálené tělo s hnědýma nohama a jantarovým trupem. Nevydržel jsem to, musel jsem se na ni podívat. Vyšel jsem tedy ven, vzal žebřík z garáže a umístil ho přímo pod okno její koupelny.

Už dlouho jsem si říkal, že to udělám. ale nikdy jsem neměl příležitost a nechtěl jsem riskovat. Ale teď jsou moje teta a strýc pryč, takže mám šanci. Pomalu jsem vyšplhal po žebříku. Nechtěl jsem vydat žádný zvuk, který by ji vylekal. Celé mé tělo se chvělo vzrušením a chtíčem. Konečně jsem vyšplhal na vrchol. Nahlédl jsem malým okénkem. Když jsem spatřil tu krásu, penis v džínách mi tak strašně brněl. Viděl jsem ji jako na dlani. Byla celá opálená, její malé kozičky a kundička téměř bez chloupků byly krásně bílé. Chvíli jsem na ni zíral a pak rychle slezl dolů, protože jsem nechtěl, aby se to dozvěděla.

Rychle jsem se vrátil do svého pokoje. Chtěl jsem začít onanovat s představou jejího nahého těla před očima. Ale najednou jsem uslyšel výkřik. Byla to ona. Rychle jsem vyběhl do koupelny, ale ve dveřích jsem ji málem porazil. S ručníkem kolem nahého těla křičela: „Nad vanou je pavouk!“ Vběhl jsem dovnitř a okamžitě jsem ho zabil. Otočil jsem se a uviděl ji tam stát. Jen s ručníkem kolem sebe. Okamžitě jsem si vybavil její tělo, které jsem před chvílí viděl. Můj čurák začal tuhnout.

„Ach, promiň,“ řekl jsem rozpačitě. A pak jsem najednou viděl velký krvavý škrábanec na její pravé noze. „Co se ti stalo?“ zeptal jsem se.

„Pořezala jsem se o hřebík ve zdi.“ Okamžitě jsem se rozběhl pro lékárničku a prohodil: „Měla by ses obléknout.“

„To krvácí, nejdřív se o to postarej,“ odpověděla a já jsem jí ránu vyčistil a přelepil náplastí. Ve chvíli, když jsem byl blízko ní, cítil jsem vůni jejích vlasů a jejího těla. Bylo to boží. Najednou mi bylo hrozně horko. K mému překvapení mě rychle popadla za paži a táhla mě do svého pokoje. Točila se mi hlava a nevěděl jsem, co si mám myslet. Zamkla za námi dveře a upustila jedinou věc, která ji zakrývala – ručník. Srdce mi tlouklo jako o závod. Věděl jsem, co se stane.

„Vždycky jsi mě chtěl, ne?“ zeptala se. Náhle se změnila z plaché holčičky, kterou jsem znal, na tuhle odvážnou a smělou mladou dívku. Nezbylo mi nic jiného, než říct: „Ano, ale máš pravdu.“ Neřekla ani slovo a strčila mě na postel. Ležel jsem tam, napůl vzrušený. Začala mě svlékat. Uvědomil jsem si, co se děje, a řekl jsem: „Myslím, že bychom měli přestat. Tohle není správné.“ Ale ona to neudělala. Místo toho mi sáhla svou malou rukou do trenek a začala se dotýkat mého čuráku. Ona nahá a já polonahý. Snažil jsem se ovládnout při pohledu na její tělo, ale nemohl jsem si pomoct. I když nevěděla, jak mě správně třít, pouhým dotykem ve mně vyvolává pocit, že se za chvíli udělám. Zatlačila mě do lehu. Otočila se a kundičku mi přitiskla na obličej. „Lízej mě,“ dožadovala se. Jak chtěla, tak jsem udělal. Začal jsem lízat její nejprve málo, ale poté hodně vlhkou kundičku. Moje sestřenice zasténala a pak špitla, že chce víc. I ona mi začala sát péro. Málem jsem omdlel. Cítil jsem teplo jejích úst, když se pohybovala nahoru a dolů po mém čuráku.

Už jsem se nemohl držet zpátky. Pomalu jsem vložil prst do její těsné kundičky a postupně zajížděl tak hluboko, jak jsem jen mohl. Vykřikla. Otočil jsem ji a svého tvrdolína jí vsunul do malé, ale totálně mokré vagíny. Zpočátku bylo trochu těžké se dostat dovnitř. Ale zkoušel jsem to pořád dál, jako bych se zbláznil. Nakonec jsem ho do ní dostal tak silně, že i ona hlasitě křičela a sténala. Celé tělo se mi třáslo rozkoší. Rukama jsem ji mnul její malá prsa. Přitom jsem pumpoval čurákem nahoru a dolů, nahoru a dolů, nahoru a dolů. Křičela, že to bolí, abych zpomalil. Neměl jsem v úmyslu se zastavit. Už jsem skoro cítil, jak se se mně shromažďuje semeno a já dosahuju vrcholu. „Uúúúúúúž,“ křičím, „vystříkám tě!“

"Počkej! Počkej, ne do mě!“ volá. Ale už je příliš pozdě a ona to ví. Vstávám z postele a jdu rovnou do sprchy. Když jsem se vrátil, podívali jsme se na sebe a ona přikývla. Což znamená, že to bude jen mezi námi.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury