Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sám doma (3)

No, určitě nemůžu říct, že nesouhlasím. V podstatě mě přistihla moje dcera a její spolužačka, obě velmi atraktivní, jak masturbuju nahý s pornem na počítači. Kvůli spěchu s oblékáním, zatímco se odebraly do dětského pokoje, jsem důkazy ponechal spuštěný na počítači. Dívkám jsem umožnil přístup na počítač v mé přítomnosti. Teď jsem vydán na milost a nemilost mladým ženám, které možná nejsou tak nevinné, jak si rád myslím, nebo by měly být! Stojím v pokoji, dívám se na svou dceru a ptám se: „V kolik ses dneska měla vrátit domů?“ K této situaci by nikdy nedošlo, nebýt špatného načasování z mé strany a toho, že jsem si nebyl vědom, že škola dnes skončí dřív.

„Po škole přijde domů s kamarádkou, máma ji vyzvedne na cestě od babičky,“ bylo mi řečeno. Podívám se na hodinky. Je teprve čtvrt na jednu, to znamená, že zbývá několik hodin, než měl někdo dorazit domů. „Dobře, omlouvám se, víš…“ řeknu a pokorně se dívám do očí své dceři a její kamarádce. „Poslouchejte, pane Jamesi, Edwarde, můžu ti říkat Ede? Koneckonců…“ „Jasně, uhm, jak chceš.“ Dcera nad tím zvedne obočí, vždycky totiž žádám její kamarádky, aby mě a manželku oslovovali příjmeními. „Ede, teď jsme oba, ty i já v rozpacích, že?“ „Správně. Znovu, já…“ „Ehm, opravdu si nemyslím, že by tvá žena ocenila, když by se jí to doneslo. Moji rodiče by se možná jen zasmáli, možná ne. Osobně jsem pro dělat, že tohle se nikdy nestalo.“ „Skvělý nápad,“ vykřiknu možná trochu až dychtivě. Možná jsem jen špatně odhadl, co vidím v jejích očích? „No, potřebujeme udělat nějakou školní práci a tak jsme teď obě roztěkané a nervózní, ty jsi taky pěkně nervózní. Ne?“ „Hm, jo, myslím, že je to fér vyslovit, chci říct…“ Teď vidím záblesk. Nebo je to jen odlesk? „Tak co takhle, proč nedokončíš to, co jsi dělal předtím, a nebudeš dělat, že tu my dvě nejsme?“ Zalapal jsem po dechu. *Počkat, cože? Omlouvám se…" „No, opravdu… Já nebo spíš my, dovolíme ti to dokončit. Budeme předstírat, že tu nejsme. Budeš mnohem uvolněnější, že? A až skončíš, slibujeme, že budeme předstírat, že se to nikdy nestalo.“ Jsem si docela jistý, že můj mozek je totálně mimo. To se nemůže stát!

Vydírá mě mladá dívka, kamarádka mé dcery, a to před zmíněnou dcerou! Snažím se popadnout dech, snažím se zformulovat odpověď. „Nemyslím…“ „Správně, nemysli, nemluv, svlékni se. Pokud nechceš…?“ říká Susan, když mi uvolňuje židli a vede mou dceru k našemu gauči. Posadí se, aby si užily moji show. To sebevědomí, ta drzost! Je to jako bych neměl na výběr. Moje dcera se zdá být trochu mimo. A nebo se na mě dívá s očekáváním? Na tohle jsem absolutně nepřipravený! Nikdy ani v nejdivočejších snech, no, možná jsem měl podobnou fantazii, když jsem byl mladší. Ale jsem si jistý, že se to netýkalo mého vlastního dítěte. Teď to vypadá, jako bych si musel vybrat mezi tím, zda pobavím pár dívek v pubertálním věku svou masturbací, nebo budu muset snést nedůstojné vyznání mých hříchů své manželce a možná i Susaniným rodičům. A co úřady? Ach, sakra!

„Nemusíš se svlékat úplně, Ede. A zavři oči, jestli to bude pro tebe snazší.“ Susan téměř přede. Moje dcera je stále potichu. Úplně se na mě nedívá, ale ani neodvrací pohled. Nemáme spolu žádný oční kontakt. Momentálně se nervózně rozhlíží sem a tam mezi Susan a mou přezkou na opasku. Možná je v šoku? „Jasně, nespěchej, ale my opravdu potřebujeme dokončit školní práci. Mám zavolat paní Jamesové a zjistit, kdy přijde domů? Možná by mohla v práci skončit dřív… Vsadím se, že by si pospíšila, kdybych jí o to požádala.“ Tak to znělo naléhavě. „Nemyslím, že je třeba telefonovat,“ řeknu, když si zouvám boty a rozepínám opasek.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury