Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sám doma (4)

Co přesně určuje naše sexuální spouštěče? Jsou v našem těle od narození? Naše zkušenosti z dětství, puberty nebo experimentování v dospělosti? Nemám žádné silné vzpomínky na to, jak se mé záliby vyvíjely, ale vím, že mě baví sledovat videa a prohlížet si obrázky nahých žen v trapných situacích na veřejnosti. Fantazíruji o tom, že budu chodit na nudistické pláže, ale obávám se, že nedostatek kontroly nad mou erekcí by mohl mnohé urazit. Občas se probudím z vlhkého snu s živou vzpomínkou na nějakou výstřední situaci a okamžitě si řeknu: „Kde se to ve mně vzalo?“ Osobně jsem přesvědčen, že jde o kombinaci všeho výše uvedeného. Někteří lidé mají v sobě to, že jsou opravdoví šílenci, možná my všichni? Já osobně jsem byl vždy sexuálně konzervativní, spíše si myslím, že ve srovnání s většinou jsem do značné míry nezkušený.

Teď stojím tady, klepu se před mladou dívkou a její přítelkyní a uvažuji, jestli se svléknout a masturbovat. Když žijete v domě s dospívajícími dívkami, není neobvyklé zažít incidenty, kdy náhodně zahlédnete někoho, kdo se obléká nebo svléká. Ve většině bytů se dveře uvnitř nezamykají. Moje dcery jsou v očekávání soukromí trochu jiné. Kylie, když byla malá, chodila k nám do postele nebo do sprchy, zřídkakdy zaklepala, ale nikdy nezaváhala. Prostě vešla dovnitř. Pokud se potřebovala na něco zeptat, byla bezprostřední. Nikdy jsme z toho nedělali velký problém, protože chceme, aby naše děti byly sebevědomé. Myslel jsem si, že se děti učí příkladem, a vždy jsem se snažil hrát svou roli. Dnes odpoledne se mé sebevědomí kamsi vytratilo. Nemyslím si, že bych dokázal pojmenovat všechny emoce, které mi vířily v hlavě. Je nějaká šance, že se brzy probudím a bude to jen další divný sen?

„Ede? Myslím, že jsi seděl, když jsme vešli dovnitř, ne?“ Jo, myslím, že jo. Seděl jsem zadkem nahý na židli, vedle které teď stojím. Dávám si sexuální masáž a užívám si soukromou chvíli. Jak jsme se k tomuhle sakra propracovali? Ach jo… Bože, to jsem to ale zpackal! „No, já…“ „Omlouvám se, že jsme tě vyrušili, ale vsadím se, že víš, jak najít ty svý webový stránky rychle,“ říká Susan. „Posaď se a pokud to pomůže, možná potřebuješ stimulaci. A že jsem tak zvědavá, už ho máš tvrdýho?“ Doma nenosím boty, takže když rozepnu pásek, spadnou mi šortky. Stojím v boxerkách a na povel se okamžitě objeví hlavička mý chlouby. Nemám na sobě košili, takže jsem opět prakticky nahý. Než jsem mohl pokračovat, Susan uchopila moje boxerky, stáhla je dolů a povídá: „Jsou přesně tak, jak jsi je měl!“

Střelil jsem pohledem ke Kylie. Trochu se usmála. Cože? To nemůže být pravda. Podívám se jinam, než navážu oční kontakt, pak zase zpátky, ale záblesk humoru nebo čehokoliv jiného je pryč a moje dcera se znovu dívá na svou kamarádku. Rychle se posadím do křesla a snažím se zakrýt svou rychle rostoucí erekci. Susan mi navrhuje, abych spustil své oblíbené stránky a začal. Ptá se mě, kde mám svůj lubrikant, a nabídne mi, že mi ho přinese. „Podívej,“ snažím se, „myslím, že to zašlo dost daleko.“ Sehnul jsem se, abych si oblékl boxerky. Rozhodně mám jiné myšlenky, ale nějak vím, nebo doufám, že je na to příliš pozdě.

Moje dcera, ta holčička, kterou jsem vychoval, konečně promluví a říká: „To nic, tati, víme, že onanují všichni kluci. Chceme se jen dívat! Už jsi zašel tak daleko, tak to snad nevzdáš.“ Odvaha je odvaha. Jsem ohromen. Má dcera s tím souhlasí? kdy se z ní stala tahle agresivní sexuální osoba? Sedím tedy dál v křesle před počítačem, Kylie hledá lubrikant a papírové kapesníky, které jsem předtím diskrétně schoval. Susan vstane, sebere moje šortky a boxerky. Nakloní se přes opěradlo křesla. Lehce se o mě otře, spustí prohlížeč a s potutelným úsměvem otevře historii. Podívá se zpět mezi mé nohy a říká: „Co je ENF.com? Nahý ženy? Huh!“

Za chvíli je moje dcera zpět. Má plné ruce. Můžu vás ujistit, že to vůbec není ona, jak dobře víte, pokud jste někdy vychovávali teenagera. Položí přede mě lubrikant a kapesníčky, udělá krok zpět, ale zůstane dostatečně blízko, abych cítil její přítomnost v místnosti víc než kdy jindy. Možná je to tím, že jsem nahý. Vůbec to není, jako by mě nikdy předtím neviděla. Nikdo mimo nejbližší rodinu to však nikdy nebyl. Rozhodně jsem se nikdy necítil tak bezmocný, když tu sedím nahý. Po kliknutí na několik odkazů Susan ustoupí a monitor se zaplní videem z mých oblíbených, kde se dívka neochotně musí svléknout před svými přáteli. Je to jedno ze sekce Prohrané sázky, asi je znáte. Jde o krátký klip, Susan zkouší další odkaz na video Pizza Dare. Nemůžu uvěřit, že tady sedím a sleduju ho se dvěma mladými dívkami. „Vypadá to, jako bys mohl vědět, jak se cítí, co, Ede?“ Susan se zasměje, Kylie zčervená. "To tě vzrušuje, co? Možná je čas začít, koneckonců nemáme na to celý den,“ říká a podává mi lubrikant.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury