Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sám doma (5)

Váhám, jestli sáhnout po lubrikantu. Jednoduše si nedokážu představit, jak to vzít zpět. Přísahám, že už nikdy nebudu masturbovat! Po nějaké době se začnu chystat. Když sahám po lubrikantu, všimnu si času na počítači, 13:50. Je opravdu možné, že neuplynula ani hodina? Když jsem se rozhodl, že nemám na výběr, otevřu lubrikant a podívám se na obrazovku počítače. Můj napůl ochablý penis je v mé ruce, zoufale se snažím ignorovat své divačky, ale slyším za sebou dech. Začal jsem pomalu onanovat a procházet přitom několik odkazů na webu.

Když jsem dosáhl plné tvrdosti, slyším za sebou: „Otoč se, abychom tě viděly.“ Neochotně se otočím, když mi na periferii zabliká světýlko. „To snad ne…“ Kylie i Susan drží mobilní telefony. Video? Kdo říkal něco o natáčení? Pak si pomyslím: „No a co? Video? Nic šílenýho!“ „Úsměv!“ říkají unisono. Ještě se natočím. Nyní pořádně na kameru. Čurák mi stojí jako nikdy. „Dost!“ říká Susan důrazně a já, ani nevím proč, jako poslušný pes přestanu. Stojím skoro v pozoru a uvědomuju si, že už jsem skoro byl. Tyto dvě nevinný holky držely za koule, a to doslova! Zaregistruju, že na Susanině telefonu bliká červené světýlko, blesk mé po chvíli osvítí. „Mladá dámo!“ říkám přísně. „Ano, tati?“ slyším… „Žádné obavy, Ede, jen malá pojistka, aby sis nemyslel, že později můžeš potrestat Kylii.“ Myslím, že je to pěkně záludná svině, ale co vlastně můžu dělat? „Tohle se mi líbí víc, pokračuj prosím.“

Srdce mi bije jako o závod, cuká mi čurák a nevím, kolik toho ještě zvládnu. Jen už to skonči, říkám si. Popadnu svýho natrčence a začnu pořádně onanovat. Musím říct, že výstřik, když nastal, byl obrovský. Nejsem si jistý, na koho to udělalo větší dojem, jestli na mě nebo na dívky. Netuším, jestli většinu z toho zachytila ​​kamera. „Pěkný,“ povídá Susan, tentokrát znovu s lišáckým úsměvem. „Kdo má chuť? Kylie, je tu něco k jídlu.“ Moje dcera se na okamžik zarazí: „Jo, uvidíme.“ Pak mě obě dvě nechají stát a vykročí do kuchyně. Málem jsem se zhroutil zpět do křesla, ale místo toho jsem se rozhodl vyklouznout do svého pokoje. Když jsem se kvůli Susan svlékl, rozhodl jsem se, že než abych je o ně prosil, vezmu si na sebe něco jiného. Rozhodně si nepřeju tady takhle sedět, až se vrátí k práci na svém projektu, který mají udělat. Nemluvě o tom, že když si teď sednu, možná nebudu mít sílu znovu vstát. Než ale můžu zamířit do svého pokoje pro oblečení, musím projít kolem kuchyně. Sleduju je a doufám, že si mě nevšimnou.

„Ede? Musíš mít po tom hlad. Nespěchej,“ slyším, když beru za kliku. Jasně že Susan, kolik jí vlastně je? Rozhodně se nechová jako normální dívka, kterou znám. Nemůže přece čekat, že se tady před nimi budu jen tak promenádovat, nahý a vyčerpaný, dokonce i trochu postříkaný, o čemž svědčí skvrna na mý noze. „Myslím, že už před námi nemáš co skrývat,“ říká s úsměvem a mává mi před očima mými boxerkami na ukazováčku levé ruky. Kylie se v pozadí tiše zasměje, hlavu v lednici. Co můžu dělat? Má moje oblečení. Ano, mohl jsem se odplížit. Přesto místo toho vykročím do kuchyně. Kylie se otočí s několika sendviči v ruce, když se natahuji po boxerkách. Susan ucukla a řekla: „Nespěchej, máme ještě dost času, než se paní Jamesová vrátí domů, že Kylie? Protože jsi byl nahý, když jsi tu byl sám, možná bys měl zůstat v klidu. Pak se společně podíváme na video. A možná další ještě natočíme.“ Pochopil jsem, že tohle ještě zdaleka nekončí.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury